Skocz do zawartości


Zdjęcie

figura w 12 tyg - filmik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

figura w 12 tyg - filmik
Myslicie, ze jechal na czyms?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Akurat mam 12 tygodni wolnego, to moze sprobuje 8)
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Ja myślę, że sekretem były te różowe kalesony :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
wystarczy popatrzec na roznice pomiedz pierwszym a drugim zdjeciem. polowa przemiany jest miedzy tymi dwoma zdjeciami, patrzac na brzuch spadl z >20% BF na <15%.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Podobne jak ten maly japonczyk z ostatnich pride'ow, nie? :D

Dołączona grafika

Chodzi mi konkretnie o ta roznice Novocaine; 84 dni...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

Myslicie, ze jechal na czyms?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Akurat mam 12 tygodni wolnego, to moze sprobuje 8)


Imho poszło dużo soku na ten cykl ;) No i skok między pierwszym a drugim zdjęciem jest lekko mówiąc dziwny :lol:

Nasuwa się też pytanie. Gdzie podziała się zwisająca skóra, która na 100% została by po zrzuceniu takiej ilości smalcu ... ?

Na suplach można wiele, ale bądźmy realistami ...

Gubrin
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Znalazlem jego bloga:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dolujecie mnie... wygladam jak na tym 1szym zdjeciu i myslalem, ze zrobie z siebie seks maszyne w 3 miesiace :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

Znalazlem jego bloga:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dolujecie mnie... wygladam jak na tym 1szym zdjeciu i myslalem, ze zrobie z siebie seks maszyne w 3 miesiace :)


Taaa jak widzę, że ktoś sprzedaje swoje "sekrety odchudzania" to mnie lekko skręca ... ;) Teraz nie mam najmniejszych wątpliwości, że koleś jechał na soku/w dłuższym okresie czasu/na photoshopie :lol:

Realnie patrząc:
- Trening o dużej intensywności na siłowni (małe przerwy między seriami, w miarę szybkie tempo treningu, duże ciężary, koniecznie progresja). Polecam FBW.
- HIIT w dni bez siłowni, a po nim A6W.
- Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Im więcej masz tłuszczu tym większy ujemny bilans możesz utrzymać w diecie. Przyjmij, że z tłuszczu możesz pozyskać około 62 kcal/kg tłuszczu jaki masz aktualnie (jak masz 10kg tłuszczu to możesz mieć deficyt w wysokości 620kcal etc.). W ten sposób nie będziesz tracił mięśni tylko tłuszcz (polecam artykuł Lyla McDonalda - "Determining the Maximum Dietary Deficit for Fat Loss").
- Trzymaj się od ogólnie przyjętych "przykazań" żywieniowych.
- Spalacze jakieś (zaczął bym od jakiś słabszych i przeszedł na mocniejsze później).
- Możesz dorzucić stacki kreatynowe dla podtrzymania/budowania masy.
- Warto też odwiedzić lekarza by wykluczyć "chorobowe" przyczyny łapania tłuszczu.

Po 3 miechach powinieneś być zadowolony z efektów.

Gubrin
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Gubrin - moja sytuacje jest o tyle trudna, ze mam newralgie nerwu, rwe barkowa, peknieta rzepke i nadcisnienie :twisted: spalacze wiec odpadaja...

Skontaktowalem sie Orma.pl i kupie u niech miesieczny program treningowy - zobaczymy jak efekty. Jezeli masz jakies z nimi doswiadczenie, to chetnie poczytam. Naturalnie bede sie konsultowal.

Aha, bylem u wielu lekarzy, na rehabilitacje i operacje rzepki musze czekac jeszcze prawie rok (kolejka), nerwalgie moge naprawic jedynie cwiczeniami - zapisy na rehabilitacje od grudnia. A brzuch rosnie.. Mysle, ze skupie sie (po konsultacji z Orma) na spiningu, po ktorym nic mnie nie boli i delikatnej silowni..

Natomiast sprawa diety jest otwarta. Jedyny problem taki, ze wakacje spedzam w Hiszpanii, wiec duzo pokus i troche inne asortyment w sklepach.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

Gubrin - moja sytuacje jest o tyle trudna, ze mam newralgie nerwu, rwe barkowa, peknieta rzepke i nadcisnienie :twisted: spalacze wiec odpadaja...

Skontaktowalem sie Orma.pl i kupie u niech miesieczny program treningowy - zobaczymy jak efekty. Jezeli masz jakies z nimi doswiadczenie, to chetnie poczytam. Naturalnie bede sie konsultowal.

Aha, bylem u wielu lekarzy, na rehabilitacje i operacje rzepki musze czekac jeszcze prawie rok (kolejka), nerwalgie moge naprawic jedynie cwiczeniami - zapisy na rehabilitacje od grudnia. A brzuch rosnie.. Mysle, ze skupie sie (po konsultacji z Orma) na spiningu, po ktorym nic mnie nie boli i delikatnej silowni.

Natomiast sprawa diety jest otwarta. Jedyny problem taki, ze wakacje spedzam w Hiszpanii, wiec duzo pokus i troche inne asortyment w sklepach.


Co do medycznych dolegliwości to wolał bym sie nie wypowiadać gdyż nie mam do tego odpowiedniego wykształcenia. Ja na twoim miejscu wziął bym ułożony trening i poszedł z nim do lekarza sportowego popytać czy ci nie zaszkodzi.

Co do Orma.pl to mam mieszane uczucia. Nigdy nie miałem z nimi do czynienia, ale "indywidualne" treningi przez internet są dla mnie mocno naciągane, szczególnie że o ile zrozumiałem oni ten "indywidualny" trening układają na podstawie jakiejś ankiety, a konsultacje są jedynie poprzez jakiś ich wewnętrzny system "maili" czy jak to nazwać.

O ile jesteś pewien, że pracują tam osoby kompetentne, podejście do ciebie mają profesjonalne i będziesz mógł liczyć na ewentualne porady w rozsądnym czasie to wal śmiało. Musisz sam ocenić na ile te ich rady są indywidualne, a na ile wzięte z "szablonu odpowiedzi".

Spining + lekka siłownia powinien być ok (choć polecał bym jednak HIIT jeżeli nie będzie powodował bólu czy innych złych objawów (uraz rzepki może się odezwać przy większej intensywności biegu/rowerka/cokolwiek)), ale indywidualność tego treningu można będzie ocenić po tym jak dadzą ci jakiś program treningowy. Po doborze ćwiczeń można będzie ocenić czy to zwykły plan czy coś jednak kombinowali pod twoje kontuzje.

Co do diety to jeżeli wyjeżdżasz to tym bardziej polecam ogólne zasady żywieniowe, pełnej diety nie utrzymasz tak czy siak. Tutaj cytat z jakiegoś mojego topiku tu na forum, podobne przykazania znajdziesz na wielu stronach fitnessowo-kulturystycznych:
* Jedz 5 i więcej posiłków dziennie (lepiej dużo małych niż mało dużych).
* Jedz zdrowe tłuszcze, nie eliminuj ich z diety.
* W każdym posiłku uwzględniaj dobre jakościowo białko, warzywa ewentualnie owoce.
* Nie pij napojów gazowanych, słodzonych oraz nie opychaj się słodyczami.
* Nie łącz węglowodanów z tłuszczami (dużych ilości).
* Przed treningiem zjedz białko, po treningu białko + węglowodany. Unikaj tu tłuszczy.
* Odżywki ogranicz do okresu około treningowego.
* Dieta powinna być urozmaicona, źródła białka/węgli/tłuszczy powinny się zmieniać.
* Obserwuj swój organizm i w zależności od celu stopniowo zwiększaj lub zmniejszaj kaloryczność diety

Gubrin
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
od jutra na zakąskę snickersy smażone w głębokim oleju (podobno autentyk), a potem - ważna rzecz - zdjęcia ustawiamy w odwrotnej kolejności... ;)
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
e.. nie.. zdjecia gazety mial przy sobie :wink:
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

13 VIII 2039. Chciałem przejrzeć przedwczorajszą gazetę, ale choć przewróciłem mieszkadło do góry nogami, nie znalazłem jej. Aileen znów mnie - prześlicznie zresztą - wyśmiała: gazeta ulatnia się do dwudziestu czterech godzin, substancja, na której ją drukują, rozpuszcza się w powietrzu. Usprawnia to wywózkę śmieci.

("Kongres futurologiczny")

ale on podobno s-f pisał :) :P
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

wystarczy popatrzec na roznice pomiedz pierwszym a drugim zdjeciem. polowa przemiany jest miedzy tymi dwoma zdjeciami, patrzac na brzuch spadl z >20% BF na <15%.


IMPORTANT: A lot of people have commented on the "unbelievable" fat loss from my first picture in black shorts and my official Day 1 picture. Just to clear it up, if you watch the video closely you can clearly see that I state that the first picture is from July 2003. My "Day 1" picture is 3 and a half years later on November 8, 2006.


  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Chodzi o różnicę między Day 1 (niebieskie spodenki) i Day 2.

Gubrin
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
plus stosuje standardowe sztuczki; miesnie napiete/nie napiete, opalenizna, oswietlenie etc.
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
czy także oszukaństwo? :arrow:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Może sekret tkwi w solarium, którego nie żałował? ;-)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik

czy także oszukaństwo? :arrow:


Nie koniecznie, zrzucił w rok 23 kilo co jest spokojnie wykonalne. I co najważniejsze nie nabrał mięśni i definicji tak jak typ z poprzedniego filmiku. Ja tu widzę zwykłe odchudzanie.

Gubrin
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: figura w 12 tyg - filmik
Mialem podobne efekty tyle ze w 5 miesiecy - 24 kg. Nie stosowalem zadnej konkretnej diety (wiedzialem tylko czego nie jesc) zadnego programu treningowego ani zadnych supli wiec to co zrobil ten koles jest do zrobienia jesli wczesniej mial na powazniej do czynienia ze sportem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024