Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpieprzony plan dnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozpieprzony plan dnia
Tak sie sklada, ze znalazlem sobie prace na wakacje. Problem polega na tym, ze chodze na bardzo ch**** godziny. Moj plan dnia wyglada teraz tak. Budze sie rano, jem niewielkie sniadanie, do tego banan(y) i jakis jogurt (najczesciej danio :wink: ) albo serek grani. W poludnie cwicze. Niedlugo potem - przed obiadem jeszcze, musze zmiatac do pracy i tak mi mija caly dzien, az wracam o 1 - 3 w nocy. Przed snem staram sie zjesc mozliwie duzo, zeby uzupelnic te braki z calego dnia. Domyslam sie, ze to pewnie nierozsadne. W pracy nie bardzo jest szansa zjesc normalny, pozywny posilek. Przy utrzymywaniu sie caly dzien na skromnym sniadaniu, raczej nie licze, ze przybiore na wadze w wakacje, ale juz na pewno nie chce schudnac. Tak wiec, czym powinienem wzbogacac i uzupelniac sniadanie i ta nocna kolacje, jak powinny wygladac moje posilki? Jakies najbardziej pozywne produkty jak np?. Staralem sie improwizowac, dlatego zaczalem wpieprzac te serki grani i danio :wink: . Sprawic sobie jakies koktajle uzupelniajace diete? Gdzie mozna to nabyc? Dobra, za wszelkie rady, wielkie dzieki i pozdrawiam.
  • 0

budo_pan nabiał
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Ja mam ten sam problem. W pracy ciezko o normalny posiłek. tez wżream dużo żarcia na wieczór po treningu wieczornym :? nie wiem moze trza zastosowac jakie suple zeby nie schudnac za bardzo. nie wiem co robic, chyba musze znalezc lepsza prace w innych godzinach :(
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Odżywki białkowe i węglowodanowe na dzień i na noc na pewno będą pomocne. Dodatkowo są batony o wartości kalorycznej pełnego posiłku.
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Aha jescze jedno... obojętnie ile byś nie znalazł diet na masę będą różne produkty ale przeważnie powtarza się: płatki z mlekiem na śniadanie i kolacje. Ja to stosowałem... mocno napycha.. Tez wypróbuj - szczególnie w musli masz dodatkowe witaminy.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Nie wdając się w szczegółowe wyliczenia Twojego zapotrzebowania kalorycznego, ja bym niewielkie śniadanie zmienił na wielkie śniadanie. Płatki owsiane + orzechy + miód + banany zalane szejkiem białkowym i jakieś jaja do tego. Postaraj się po treningu wsunąć węgle z białkiem czyli np. klasycznego gotowanego kurzego cyca z ryżem i jakąś surówkę. Jeżeli brak czasu możesz nagotować sobie stuffu w weekend i wsuwać porcję codziennie. W ostateczności po treningu walnij porcję gainera. Do pracy pojemniczek a w nim obiad czyli cyc i ryż i surówka (dla odmiany :) ) Nie jedz tego za późno. Jeżeli to jest za dużo roboty to musisz zaopatrzyć sie w produkty typu MRP (meal replacement product) w formie batonów albo szejków. Activita nawet wypuściła MRP rosołek i pomidorową w proszku. W ostateczności możesz wziąć do pracy gainera i robić sobie szejki. Nie wpieprzaj dużo po powrocie do domu. Przed snem walnąłbym sobie szejka białkowego, najlepiej coś z wolnowchłanialnych np. prolongatum i spać. Jak jesz dużą kolację koło 3 w nocy to może i masy nie stracisz ale w ramach tej masy na pewno znajdzie się więcej tłuszczu.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Ja miałem podobnie wychodziłem rano z domu i wracałem wieczorem po drodze odwiedzałem pake i uczelnie . Taki tryb życia nie sprzyja dobremu treningowi i mocno wali po kieszeni bo codzienne jedzenie na mieście uszczupla i tak skromne środki :lol:

Ja sobie radze w taki sposób że zabieram jedzenie ze sobą . Na początku trudno jest zdążyć ze wszystkim bo trzeba wyjść z domu a ja jeszcze stoje w kuchni i coś mieszam :-) ale po pewnym czasie zaczniesz sie wyrabiać . Na głód bardzo dobry jest serek wiejski zmieszany np z odrobiną miodu albo musli , możesz jeszcze żółtko wbić . No i oczywiście mleko w każdej ilości wlewasz do butelki i popijasz w ciągu dnia(a takim mlekiem można sie nieźle najeść :-) ) No i oczywiście pierś z kurczaka jak zdążysz upichcić ....
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
Kurde dobry temat bo tez mam zamiar sie chwycic za robote z tym ze lepsze godizny bo od rana do popolodnia i dopiero pozniej jakis trening tylko pytanie czy lepiej wtedy zjesc najpierw posilek zwany obiadem i cwiczyc czy cwiczyc po pracy i dopiero posilek a do pracy po sniadaniu wsadzilbym sobie gainerka ...?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpieprzony plan dnia
ja pije szejka po treningu rano (~8 ), ide do pracy, w pracy pije 1l przecieru owocowego (~12/14), wracam z pracy jem mega kolacje (~21). tak od poltora miesiaca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024