Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 vs 5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Na tym forum mamy wszyscy szczęście być w doborowym naprawde spooorym ( http://www.forum-kul...howtopic=57586) towarzystwie przedstawicieli różnych Sztuk Walk- Sportów Walk -Krav Magów - i Zbłąkanych, Poszukujących sensu życia.. czy czegoś..

... wytrenowny od dziecka zawodnik, który na arenie międzynarodowej wywalczył wiele medali i tytułów za równo w Judo jak i w Ju-jitsu bardzo dobry technicznie, expert w rzutach (zwłaszcza wynoszonych), nadludzko silny 115kg wagi a przy tym kurewsko zwinny, świetne wyczucie dystansu + mocny techniczny cios


Ilu z was ? na tym forum obecnych i trenujących przecież ... miało okazje zmierzyć się w walce z tego typu w/w osobnikiem. ( na zasadach sportowych, sparingowych, bez zasad, jakkolwiek) :?:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

Spokój koty ! - Nie drapać się !


Jak do mnie mówisz, to zacznij od "Proszę Pana".
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

Jak do mnie mówisz, to zacznij od "Proszę Pana".


Dobrze przepraszam. Będe się do Kogucika zwracał Per Pan

A teraz Proszę Pana, Bardzo prosze trzymać się tematu.


Proszę wypowiadac się na temat a jak nie to wcale.

Jak Pana hormony roznoszą to proponuje wywinąć pare razy skórą ..


Odpowiedz lepiej drogi Panie czy okazje miałeś zmierzyć się z tego typu zawodnikiem czy tylko gdaczesz teoretyzując ?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Nie unoś się tak dziecko, bo Ci żyłka pójdzie :lol:

Co miałem do powiedzenia w temacie powiedziałem. A z trollami nie rozprawiam.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Bogumil, ile ty masz lat?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Regulamin

5. Wszelkie słowne utarczki załatwia się listami prywatnymi.

9. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.


Jesli komus inteligecja ogranicza logiczne wypowiadanie sie na temat niech lepiej nic nie mowi - temat jest chyba jasny - prosze trzymac sie tematu lub posypia sie ostrzezenia i temat zostanie zamkniety.


Dar75 - powiedzial w kilku slowach wszystko wyczerpujac temat
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

Jeśli ten koleś będzie ćwiczył gong-fu to szans żeczywiście nie ma :/


Idź porozprawiać z innymi ignorantami.

Poza tym sam potwierdziles ze cos takiego się zdazylo i to po pijaku.


Nie rozumiesz delikatnej różnicy po między "kiedyś się zdarzyło", a "jest na to bardzo duża szansa"?

Do szkoły, a nie forum zaśmiecać!

No, wiedziałem że będzie taki odzew :/ :/




To po co pisałeś głupoty?



No ale jak kiedyś udało się jakiemus kolesiowi po pijaku to jest duża szansa ze bardzo dobremu fighterowi (o takim pisal Bogumil) tez sie uda.
Ciężko nie ignorować kung-fu, skoro ludzie je praktykujący, przypierdalają się do ciebie, nie mając racji...głupoty?? Już chyba wytlumaczylem ze to mozliwe/prawdopodobne i ze byly takie przypadki. Do szkoly nie pojde bo wakacje są.

Ps. Mógł byś się nie żucać jak ktoś wyraża zdanie ktore jest sprzeczne z twoim....
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

No ale jak kiedyś udało się jakiemus kolesiowi po pijaku to jest duża szansa ze bardzo dobremu fighterowi (o takim pisal Bogumil) tez sie uda.


Nie ma.

Ciężko nie ignorować kung-fu, skoro ludzie je praktykujący, przypierdalają się do ciebie, nie mając racji...głupoty??


Nie masz żadnych argumentów, to wymyślasz jakieś historie o k-f, które związku żadnego z tematem nie mają. Zresztą JJ też ćwiczyłem, a aktywnie ćwiczę judo.

Już chyba wytlumaczylem ze to mozliwe/prawdopodobne i ze byly takie przypadki.


To, że komuś się kiedyś udało nie znaczy, że to jest w jakikolwiek sposób prawdopodobne. Tak jak ktoś napisał - to, że ktoś kiedyś zestrzelił samolot pistoletem nie znaczy, że jest to "bardzo prawdopodobne".

Bo to o czym mówisz jest bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobne. Że jest możliwe - oczywiście że jest, wszystko jest możliwe.

Ps. Mógł byś się nie żucać jak ktoś wyraża zdanie ktore jest sprzeczne z twoim....


Tu nie chodzi o zdanie, tylko o umiejętność myślenia.
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Do Khunaga: ok, czyli twierdzisz ze taki Yoshida nie pokona 5 kolesi ktorzy go zaatakuja (chodzi tu o amatorow)?
Ok, dobra. To ja juz z tob nie dyskutuje :roll:
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Ps.

Nie masz żadnych argumentów, to wymyślasz jakieś historie o k-f, które związku żadnego z tematem nie mają. Zresztą JJ też ćwiczyłem, a aktywnie ćwiczę judo.



Ja nie mam argumentow?? Jakie niby historie? I co ma do tego to ze cwiczyles jj?
Jak sie to czyta to naprawde ciezko byc spokojnym-jestes naprawde POPIERDOLONY!
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Miłej zabawy w świecie marzeń. Z mojej strony EoT.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Szkoda że jednak nie udało się nawiązać konstruktywnych i obiektywnych rozważań popartych ewentualnie doświadczeniami własnymi tudzież innych odnośnie przedstawionego tematu.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
O czym tu rozważać?

Dar75 - powiedzial w kilku slowach wszystko wyczerpujac temat


  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Dobra to ja wam cos powiem, jakies dwa lata temu wracalem do domu na lekiej bani i przyczepilo sie dwoch mlodszych mlodych gniewnych dostali oklepi i spiedolili, na drugi dzien sie tylko zastanawialem czemu mnie tak stopa boli(skojarzylem ze ktorego trafilem lowem w kolano). Wiec jestem zajebisty i pokonuje dwoch typow, no ale na dzisiejszym treningu nie bylo juz tak rozowo walczylem z wiekszym od siebie gosciem i ogolnie zgarnalem pare mocnych lut i kopa na twarz, ogolnie jakbym wyskoczyl na niego na ulicy to nie mial bym zadnego zeba i pewni polowy twarzy. No i co? stuklem dwoch a nie dalem rady jednemu i jak to niby uogolnic, ze jak jest mniej gosci to gorzej dla mnie? Takie rozwazania sa bezsensu, poopisujce jakies swoje niesciemniane historyjki wrzocie jakis konkretny filmik i bedzie o sto razy lepiej niz rzucac miesem i umawiac sie na virtualne sparingi dwoch bezradnie machajacych rekami cherlakow.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

Do Khunaga: ok, czyli twierdzisz ze taki Yoshida nie pokona 5 kolesi ktorzy go zaatakuja (chodzi tu o amatorow)?
Ok, dobra. To ja juz z tob nie dyskutuje :roll:

A co chcesz przeczytać? Jednoznacznie ma szanse, czy jednoznacznie nie ma szans(którego nie przyjmiesz)?
Otóż pewna japońska legenda mówi o mistrzu, który wraz z uczniem pokonał 100 rozbójników, czyli ok 50 na łebka.
I więcej słychać o takich legendach, niż o informacjach, że 2,3,4 i więcej napastników pobiło lub zabiło kogoś. Także statystycznie szanse są małe, teoretycznie jakieś są. Ale nie radzę się uczyć sztuk walki w celu pokonywania z półobrotu n-przeciwników, bo można się naciąć i boleśnie przejechać.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

Dar75 - powiedzial w kilku slowach wszystko wyczerpujac temat


... czyli twierdzisz ze taki Yoshida nie pokona 5 kolesi ktorzy go zaatakuja (chodzi tu o amatorow)?


No i właśnie o to chodzi.
Przeciętnym zjadaczą chleba ciężko jest uwieżyć, że jest ktoś kto jest w stanie spóścić tęgie lanie nawet pięciu napstnikom na raz.

Tak jak juz pisałem mamy tutaj( na forum) okazje tworzyć ogromną rzesze trenujących SW i Sporty Walki.
Ale zpytuje:
ilu z was trenuje co najmniej 3-4 godziny dziennie ?
Ilu z was trenuje od 10roku życia ?
Ilu z was przebiegnie 10km w czasie krótszym niz 40 minut ?
Ilu z was może walczyć przez 1,5godziny bez przerwy ?
W rzeczywistości jest tak, że wszechstronny zawodnik trenujący na potrzeby sportu( wyczynu) kontra 5ciu przygodnych amatorów bujek = w 95% rześ tych ostatnich.

Mam w klubie dwóch zawodników reprezenyujących poziom światowy.
Niedalej jak trzy lata temu napało na nich Dziesięciu Bramkarzy-Koksiaży z zamiarem conajmniej ciężkiego pobicia ich.
Zajechali im drogę dwoma samochodami i cwaniakując i snując jakieś głupie morały zaatakowali. Kto by pomyślał że już po nich. Zaczęły się dziać takie rzeczy, że po dwóch trzech minutach ostatni z pomp zdołał uciec i schronił sie na pobliskim komisariacie zgłaszając jednocześnie napaść i pobicie. Bilans ataku pomp był opłakany ... rozłegłe złamania, stłuczenia, tu jakaś szczena poszła, tamten przez miesiąc żarł przez słomke... i takie tam.

Historie jednego z w/w kiedy wpierdolił całej chmarze pseudo kibiców ( z czego tak się co poniektórzy nabijają ) juz znacie.. i takich histori jest sporo więcej...

Osbiście trenuje dosyć długo, średnio cztery godziny dziennie, plus bieganie, sauna, basen.itd

Miałem okazje pobić się Ja vs czterech(chłopców z dyskoteki)
Wyszedłem z tego bez obrażeń i mimo, iż jakoś ciężko ich nie pobiłem( zjawiła się straż miejska) to i tak po pysku dostali.
Fakt byli troche podpici ale ja bardziej ... W końcu sam tą taxówke zaatakwoałem :D


Mając okazje wielokrotnie sparować z moimi w/w kolegami, nie mam cienia wątpliwości, że w przypadku "taki" Zawodowiec vs 5-ciu wymoczków w levisach..wynik jest przesądzony. 8)


Wreszcie co do sportowego sparingu z przedstawicielami Bjj czy Młaj Tai Jak zadrwił zdaje się AdamD uważam, że jeden czy drugi poradzili by sobie może nie pięciu na jednego bo walka sportowa to juz całkiem inna para kaloszy( strategia- ten sie poświęca, tamten łapie za noge, następny wskakuje na plecy) niż sparing na ulicy ale trzech ? albo sześciu na dwóch mysle że poradzili by sobie. Ostatecznie ilu z nich staruje na miedzynarodowych zawodach, czy chocby w trój boju bierze:
220 przysiad
250 martwy
200 klata
Jako uzupełniające ćwiczenie do Judo, czy do swojej specjalności.
...ale wiem wiem technika idzie na przód :lol: Nie trzeba juz poświęcać życia na trening, mieć kondycji itp.
wystarczy seminarium z Feranado Redondo czy ewentualnie + rok u Krav Maga i nawet Aleksander Karelin nie da rady, wystarczy kopnąć go w jaja a w parterze to juz sobie poradzimy bo on przecież gardy motylej ani pajęczej nie zna :lol:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Inna strona medalu to wyrok za pobicie :wink: szczególnie jakby było wiadomo, że to jakiś zawodnik sw. Oczywiście to raczej w przypadku bójki jakiejś. Kto mu uwierzy, że jeden koleś 5 sklepał jak pobite cipy zgłoszą to? Idiotyczne no ale taka prawda.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

.. stuklem dwoch a nie dalem rady jednemu ...


No tu masz racje zawsze jest ktoś lepszytyle że obaj trenujecie i reprezentujecie mniej więcej równy ale poziom.

Wiadomo że, jak wśród atakujących na jednego, bedzie Fiodor E. Vanderlei S. Rampage J. to czy Crocop sobie z nimi poradzi ? Szczerze wątpie chociaż szansa jakas tam pewnie jest.

Mnie generalnie chodzi o to że jeśli ktoś się specjalizuje w walce wręcz, to nie jest dla niego problemem poradzić sobie z dwoma lub trzema lub pięcioma przygodnymi pajacami po siłowni.
Tak jak Sulsa skopał dwóch zaczepialskich tak inny zawodnik na poziomie też by sobie poradził.
I Ja reprezentuje tu jak widze wąskie grono gości, którzy uważają, że nie jest to żadnym nadludzkim wyczynem, a idąc dalej powiem że jest to w konsekwencji normalne.
I o tym jest ta dyskusja.!
  • 0

budo_dorgan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5
Witam !
Jak zwykle moja myśl powstała w wannie.
I moja teza jest taka że Bogumił wygrałby 5v1 a dlaczego?
Już tłumacze ... Ci co czytali bądź oglądali "Kule" będa rozumieć ze pojawia się tu takie zapętlenie w rozumowaniu. Bo tak przyjmijmi dwie wersje:

1. Bogumił trafia na 5 ciu lamerów. Idzie jak burza. Jednego za drugim niczym Król Leonidas, lub jeden jego przybocznych. Rach pach ciach!!! dwóch leży zanim reszta zdążyła mrugnąć okiem. Kolejnych dwóch już tylko traci przytomność nim ich wątłe ciała udeżają o glebe. A ostatni ehhh no fatality i koniec.

... i to jest pierwsza wersj w której pojedyńczy osobnik wychodzi zwycięsko. A ta druga.

2. Wyobraźmy sobie że Osobnik ( patrz Bogumił ) trafia na 5-ciu Bogumiłów. Ten sam starz, waga wzrost szybkość, poprostu klony i co ? i co wtedy ? pewnie myślicie że nie ma szans??? i tu jest wlaśnie błąd. Z tej potyczki pojedyńczy Bogumił wychodzi zwycięsko. Dlaczego ? To proste ? Bo jeżeli jeden Bogumił rozwali 5-ciu ... to 5-ciu Bogumiłów rozwali 25-ciu. No i tak pełni pychy pewni siebie, trafili na Boguiła pojedyńczego, żądnego walki, który rozwala pozostałych 5-ciu bo byli zbyt pewni swojej wygranej. Ot co. :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 vs 5

2. Wyobraźmy sobie że Osobnik ( patrz Bogumił ) trafia na 5-ciu Bogumiłów. Ten sam starz, waga wzrost szybkość, poprostu klony i co ? i co wtedy ?

Wtedy zaczęli by się witać i rozmawiać o treningu, jj, poszliby na piwo itd. :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024