Skocz do zawartości


Zdjęcie

niob


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_vrav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niob
zniszczyłeś w słusznej sprawie.
ja przyjąłem ,że noże z d-2 służą tylko do krojenia, a i tak mam na sumieniu takiego rogatka.
zachciało mi się podważać metalową opaskę.
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niob
No i własnie wracam - bo moze tępy jestem jak cep - do tematu czy warto inwestować w high tech skoro i tak wszystko można zepsuć?
Za United Cutlery zapłacisz 50 zł, za VEXa 200 zł za Sebcię, Manixa 500 zł.

A jak będziesz musiał przekroić albo podważyć coś to i tak zniszczysz. - przy wydatku 50 zł możesz starcić paluszek, bo blokada pęknie wczesniej niżw Vexie czy Vicku.

Nie wiem, Z jednej strony uważam, że tzw High Tec to niepotrzebne wydawanie pieniędzy i 80% kosztów noży to koszty marketingowe, z drugiej jednak sam się na to łapię i mam kilka tych cudeniek i jednoznacznie potwierdzam techniczną wyższość tych noży w stosunku do chińszczyzny i szwajczarszczyzny.
No oczywiście nie mówimy o customach czy gent knives bo to zupełnie inna i mnie nie znana grupa nożyków.

Fajnie jest mieć 154 CM lub S30V w Tytanie lub w G10, fajnie jest tym pracować. Ale to samo i tak samo można zrobić Vickiem czy Byrdem.

To tak jak jazda możesz jechać Discovery 3 - najlepszym samochodem na świecie, możesz jechać Range Roverem - najlepszym samochodem na świecie - roznica jest dla mnie niezrozumiała - i tu i tu jest luksus którego nie ogarniam i ten i ten ma te same własności terenowe.

P.S. A najlepszym samochodem na świecie jest Defender

Pozdr. Zenobee
  • 0

budo_vrav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niob
gości poruszyłeś tonę tematów naraz
pozwól że o samochodach nic ci nie powiem bo mnie nie pociągają
a o nożach to tak
nie podniecam się tymi amerykanami,za stal potrafię wydać pincet zł,a za
te badziewie nie dam grosza moze i one dobre, może i lepsze od moich,
ale co w nich za uroda .ta high technologia to komputer podłączony do cnc
jak wykuję jak ,trę ,szlifuję, jak całe moje otoczenie mówi głupi i chce ci się tak
a póżniej się pytają a kto ci robi te obróki,ło jaki ostry itd to rosnę i dalej mi się kce
robić.wiele mojej roboty idzie na marne a to pęknie,a to się nie zahartuje jak trza
ale to nic mój warsztat .palenisko .wiertarka .szlifierka i banda pilników
a na tym forum szukam dobrej rady i dzieki wszystkim za pomoc
na koniec przemyślenie dla ameromaniaków
włącz sobie tli....net.pl i porównaj co znaczy- choć polacy nie gęsi i swój wyrób mają
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024