Skocz do zawartości


Zdjęcie

sparingi na kije w warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie

Ja tego tego nie robię bo moją pasją jest mój "własny" sport, nie kwestionuję go, nie dyskutuję nad nim a po prostu go uprawiam...


Ok, ale nie mów potem, że możesz coś zastosować w samoobronie, bo nawet się nad tym nie zastanawiałaś.

Poza tym takie bezkrytyczne podejście tworzy różne nieciekawe zjawiska. Sztuka która się nie zmienia to martwa sztuka
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie

A Dżey i Khunaq - oni są tylko sceptyczni i za dużo się nad rzeczami zastanawiają... ...
Albo bardzo "fachowy" text dżey'a na temat filmiku z coconut ... ...
Dżey - czy nie przyszło ci namyśl, że ... ... Dziwny z ciebie typ człowieka... ...


wszystko co pisalem pisalem odnosnie moich odczuc w stosunku co do sportow walki i pewnych technik m.in. w FMA - a nie konkretnych osob personalnie
natomiast ty caly czas pijesz do mnie personalnie (i nie tylko do mnie) nie wkladajac w dyskusje nic sensownego dotyczacego zadanego tematu
jesli nie umiesz oddzielic dyskusji o problemie od dyskusji o dyskutujacych to znaczy ze naprawde nadajesz sie tylko do machania palka i okladania sie nia po glowie..
jak dla mnie to koniec dyskusji w tym temacie


teraz bede sledzil dyskusje tylko jako moderator - wiec kazda wycieczka personalna bedzie kosztowala ostrzezenie - o czym pisalem juz w poprzednim watku

  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie

Ros
na tych filmikach przecież fajnie kolesie wymiatają - ten J. Skalberga Kali Sikaran czy te inne -
Pekiti Tirsia Kali
FCS Kali (Filipino Combat Systems) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .....


osobiscie wole takie zabawy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)

jesli nie umiesz oddzielic dyskusji o problemie od dyskusji o dyskutujacych to znaczy ze naprawde nadajesz sie tylko do machania palka i okladania sie nia po glowie..
jak dla mnie to koniec dyskusji w tym temacie


teraz bede sledzil dyskusje tylko jako moderator - wiec kazda wycieczka personalna bedzie kosztowala ostrzezenie - o czym pisalem juz w poprzednim watku


mozesz sie juz sam zmoderowac :)
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
nie denerwuj się tak - dzey- w którym miejscu widzisz najazd osobisty na ciebie? "Czy nie przyszło ci na myśl..." - to 8O ? Albo to "Dziwny z ciebie typ człowieka" 8O ? No co ty? Już nie przesadzaj - było to wulgarne, obraźliwe czy złośliwe 8O ? - za to - twój TEXt był bardzo unfair --> dlatego o tym pisałam --> nakręciłeś historie całkiem niepotrzebnie
Khunaq - dokladnie o to mi wlasnie chodzilo - nieruchomy kokos, facet przymierzajacy 3 razy zanim zada jedno uderzenie, mierzenie co do centymetra kata natarcie i pola uderzenia.. no zaraz - to mowimy o walce czy o robieniu pokazow? :D a teraz oznajmiasz wszystkim ...pisalem odnosnie moich odczuc w stosunku co do sportow walki i pewnych technik... lol :) także zostaw już kościół w środku wsi - bo z mojej strony nic ci się nie stało....
A jak by co - dzey - - to ty najeżdżasz na mnie osobiście:

nie wkladajac w dyskusje nic sensownego dotyczacego zadanego tematu
nadajesz sie tylko do machania palka i okladania sie nia po glowie..

lol :) kongratulejszyn - zarzucasz mi że już nie wiem jaka to ja nie jestem za zołza, by w następnych paru zdaniach - pofolgować swej fantazji - no ale ty przecież "pisałem tylko odnosnie moich odczuc w stosunku co do sportow walki i pewnych technik".....no, no.....
I jak by to co mówisz - miało w ogóle ręce i nogi - to bym przyznała ci już dawno racje, bym cię przeprosiła , pozbierała klocki i sobie poszła...
ale mi po prostu nie pozwalasz - puszczasz w eter mi jakieś absurdalne banały, na argumentację odpowiadasz - obwieszczając światu, moje okrucieństwo i że jesteś zmuszony teraz mi już z grubej bertty dołożyć .... no, no jak się nie ma już innych argumentów , to próbuje się wtedy inną drogą suwerenność odzyskać....rozumiem - lecz szczególnie ty jako moderator - powinieneś zachować więcej neutralności i właśnie..... suwerenności - których po prostu nie masz.... a te pierwsze ostrzeżenie zadedykowała bym najpierw - na twoim miejscu - sobie..... tak profilaktycznie tylko :)
GN8
tp
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
Ja też mówię papa Dołączona grafika .
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
To ta dyskusja jeszcze się ciągnie ? :)

Chyba wszystcy wylewamy pot na zajęciach, wszystcy staramy się jakoś rozwijać.

Ale nie wszystcy szukamy tego samego w naszych treningach.


Niektórzy szukają jakiejś elegancji, poezji ruchu i żeby bylo też realne, albo żeby bylo realne i ladne.

Niektórzy w dupie mają poezję ruchu, szukają tylko ewentualnego praktycznego zastosowania.

Są jeszcze jakieś mixy powyższych


Tak jak tu sobie dyskutujemy, to mówimy z różnych poziomów. Nie wyższych czy niższych, po prostu różnych.

A jeszcze omawiamy nieznane nam bliżej metody treningowe (lańcuchy rąk) i każdy broni swojego kung fu

Jak tu się dogadać??? Nie da się :D



może jak określimy nasze cele, to będzie prościej zrozumieć kolegę/żankę :)


ps. mi np. imponuje jak ktoś palka rozbija kokosa (mimo, że "cegla nie oddaje" i nie robi uników), a z kolei drażnią mnie dlużyzny drille, ale to jest metoda treningowa której nie krytykuję mimo, że zupelnie jest zbędna czy szkodliwa w takiej formie. Ale to tylko moja opinia, i nie będę jej bronil jak niepodleglości :) bo co mi do tego
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
Jak by nie bylo,

chętni palkarze, kijarze :)

jutro na 10:00 zapraszamy na Pola Mokotowskie.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie

Jak by nie bylo,
chętni palkarze, kijarze :)
jutro na 10:00 zapraszamy na Pola Mokotowskie.


tylko nie zapomnijcie wziasc butelki i kokosa :lol: :wink: :wink:
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
tamto nie, ale spoko caly czas używamy maczug :D
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sparingi na kije w warszawie
ja tez bylem dzisiaj tutaj lokalnie na treningu i nie moglem znalezc grupy :(
gdzies sie pochowali po krzaczorach... ehh

jakby mieli takie maczugi jak my to bym ich odrazu znalazl :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024