Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co napiszecie o panu Borowskim ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Szanowny Szczepanie,masz racje powinno byc kulturalnie.Ale przegladając to co jest pisane,to mozna sobie wyrobic zdanie ze jest stronniczość.Jeden temat jest BE,a drugi OK.Osoba czytajaca z zewnatrz moze odnieśc takie wrazenie ze jest preferowane PFA,a gdy jakakolwiek osoba napisze żle o MW. w tym wypadku,to temat jest blokowany.Proponował bym abys zamknął temat.Pozdrawiam.PS.widziałem to co napisano M.W,ale nie pisze tego.

No nie, mam dość tego pitolenia. Naprawdę nie wiesz, dlaczego tak jest? Bo tylko z Twojej i jeszcze jednej czy dwóch osób padają durne hasla i to wylącznie o MW - co mnie osobiście wkurwia.
Nikt inny o nikim innym nie pisze w takich negatywach, NIKT.

Jak to nazwać? Kultura? Czy też jej totalny brak? Chamskie oskarżenia kogoś, kogo się w dodatku nie zna osobiście. Jakieś kompleksy? Czy robota na zlecenie? Bo jeśli to ze swojej inicjatywy, to świadczy wyjątkowo wyraźnie o "uksztaltowanym" ciężkim treningiem charakterze, zdeje się, że to Twój topik byl, co nie...?

Tak, masz rację, wystarczy prześledzić to, co napisane... :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_aborygen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Szanowny moderatorze prosił bym o zamkniecie tego tematu.Wypowiedzi nie sa na tema i prowadza do przepychanek słownych,a nie konstruktywnej wymiany opinii.
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Oj nie przesadzaj Aborygenie, dyskusja jest bardzo interesująca, należy dać szansę wszystkim, którzy zechcą się na temat sensei Borowskiego wypowiedzieć.
  • 0

budo_darkbudda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Dla wiedzy osób niewiedzących kto to taki.P.B (Piotr Borowski) nazywanego potocznie Borem.Osobnik skromnej postury,taki Pan Wołodyjowski XX wieku .Z bliska wydaje się niedostępny.ale po poznaniu Gość wesoły i otwarty.Technika hmmm robi wrażenie.jest czysta technicznie (klasyka) ruchy zdecydowane mocne i płynne zarazem.przy wykonczeniach czuć dynamit (nagłe bum) (biodra,nadgarstki i coś jeszcze) Jak widzi dziadostwo techniczne to sie smieje i pyta skąd to.wiek cosik z 45l.Więcej TU
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Osoba o kórej mowimy to jeden z niewielu prekursorów Aikido w Polsce nadal ćwiczących
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Obierzyświat ciągle w ruchu,niczym szaleniec z pochodnią ,tworzy co rusz nowe ogniska kluby Aiki,za granicą i poza kontynentem.1Dan zdobył z rąk Mistrza Toshikazu Ichimura w 1986.Dzisiaj wpływy widoczne na P.B to Mistrzowie Asai i Kanetsuka .Osobiście znam P.B od 1993. i staram się do dzisiaj z miernym skutkiem naśladować GO.
Może i jak ktoś napisał krytycznie to kapryśny czy coś tam facet ,ale... wiekszośc z naszych
mistrzuniów ma filmy i takie tam małe wady ;) ,(ale mi sie oberwie) ale takie ich prawo oni poprostu sa wymagający wobes nas i siebie i chwała im za to.Jeszcze trochę i będą naszymi Polskimi dziadkami.
Teraz pewnie zadzwoni do mnie i op... co ja powypisywałem.
Pozdrowienia dla wszystkich ćwiczacych z wszystkich Federacji Organizacji Zrzeszeń itp
Dobrze byłoby raz do roku ogólnopolsko (wszyscy Aikidocy Polski) spotkać się poćwiczyć a i miodu posmakować po staropolsku taki Woodstock.Hej
  • 0

budo_cienias
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Piotr Borowski poświecił swoje życie Aikido, dla mnie jest wspaniałym fachowcem, który stale rozwija swoje umiejętności, a moja pierwsza wypowiedź była żartem, Piotrek (sorry, Apas) połknął haczyk, ale zaproszenie nadal aktualne :)

Tak myślałem, Cieniasie (kurde, głupio mi tak pisać...), żeśmy znajomi i cieszę się, że mnie tak ciepło wspominasz :D Wyobraź sobie, że haczyka nie złapałem i dobrze rozpoznałem twój "żart" (a co w nim było śmiesznego? Że pierwszy trening za darmo?! Czy może, że sensei Borowski ma dobrych uczniów?! :wink: To tym razem mój żart, żeby potem jakieś mity wokół tego nie narosły!) i świadomie takiej a nie innej odpowiedzi Ci udzieliłem. Jednak jako żem mitoman, to i tak mi nie uwierzysz, choć jako grafomana stać mnie na takie zabawy słowem pisanym. A dodam jeszcze, że jako Żyd i cyklista zarazem mam parę innych ukrytych zdolności, które zaskakują nawet mnie... A w kolejce czeka jeszcze esbek, zoofil i może nawet pedał - już Ty tam najlepiej wiesz, jakie mam aktualnie notowania w kontekście chrześcijańskiego miłosierdzia :) :wink:
Prosiłem, żebyś poczytał ze zrozumieniem, bo nikt tutaj nie zaprzecza, że Piotr Borowski to fachowiec i gwiazda polskiego aikido, a już zwłaszcza nie ja. Ale jako że to forum dyskusyjne a nie hagiograficzne, no to sobie dyskutujemy także o jego wadach, których wszak wszyscy (no, może Ty znasz jakieś wyjątki :wink: ) nie jesteśmy pozbawieni.

Serdecznie dziękując za miłe zaproszenie na wpi...dol, pozdrawiam ciepło i z uśmiechem!


Oj Apas, niestety nie jestem tą osobą o której myślisz :) Przez w.....l mam na myśli wspólny trening, bom zgodnie z filozofią Aikido pokojowo do świata nastawiony :) a że szybciej lubię się pokulać :wink:

Pozdrawiam serdecznie Ciebie w całej rozciagłości,
Grzesiek
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Rozumiem, co rozumiesz przez wp...l, nie rozumiem, co rozumiesz pisząc, że wiesz o kim myślałem (uff, grafomaństwo zobowiązuje :) ), bo myślałem o (wąskiej, przyznaję :wink: ) grupie moich znajomych, z której się Cienias wywodzi, nie zaś o jakimś konkretnym Cieniasie... Tak przy okazji to wynika dokładnie z mojego posta, a że ciągle muszę tłumaczyć, co napisałem, to może nia ja jestem grafomanem, tylko ludzkość odwykła od czytania czegoś więcej, niż równważniki zdań :roll:
A ta krótka wzmianka, na której prawdopodobnie oparłeś swe przypuszczenia co do osoby to bardziej ku podbudowaniu mego własnego, mitomańskiego ego, że każdy jakąś gębę nosi z wyboru i każdemu jakąś gębę przyprawiają bez jego zgody... Również ci, którzy kreują się (znowu gęba...) na stałych jak opoka i niezmiennych jak doktryna :wink:
A wracając do wątku - jeśli poczytasz trochę to forum to znajdziesz, żem jako cienias rzeczywisty w aikidzie (podkreślałem to wielokrotnie), wielokrotniem także swój olbrzymi szacunek dla P. B. wyrażał. Ale jednocześnie jako człowiek myślacy zwykłem - zapytany o ocenę - oceniać ludzi wedle całokształtu odczuć i posiadanej wiedzy. Niektórzy nazywają to obiektywizmem, na wyrost, bo czegoś takiego jak obiektywizm nie ma. Ale zawsze warto się po platońsku do jakiejś idei zbliżać...

Pozdrawiam bardzo serdecznie i szybkich rolek życzę. Ja osobiście kulam się wolno (nadal profanuję aikido swoim jestestwem :oops: ), bo taki tu zwyczaj. A poza tym to stary jestem i gruby :twisted:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Apas, kurka jasna, ale o co Ci chodzi, hę??
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...Technika hmmm robi wrażenie.jest czysta technicznie (klasyka) ruchy zdecydowane mocne i płynne zarazem.przy wykonczeniach czuć dynamit (nagłe bum) (biodra,nadgarstki i coś jeszcze)

Widzę, że jesteś specjalistą od spraw technicznych :wink: :lol: A może zwyczajnie się zakochałeś w P.B. A ten post, to takie skromne wyznanie miłości. :lol:
  • 0

budo_starszawy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Witajcie,

to nie jest komentarz do P.B., lecz do wypowiedzi, ze wykonczenie techniki jest dynamiczne i mocne. Otoz uwazam, ze to wlasnie kolejnosc jest raczej odwrotna, bo jesli poczatek bedzie niewlasciwy, to atak bedzie skuteczny i nie bedzie juz szansy na wykonanie mocnego zakonczenia techniki, bo bedzie sie lezalo na glebie. Koncowka techniki jest wtorna, bo moze byc dopiero nastepstwem pierwszych jej faz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Apas, kurka jasna, ale o co Ci chodzi, hę??

Przepraszam Wodzu, to powino być na priva... Stare sprawy i rozważania, nie do Ciebie. Myślę, że Cienias wie o co chodzi, zresztą to i tak nie jest istotne. Koniec, o Borowskim też już powiedziałem wszystko... 8)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Obierzyświat ciągle w ruchu,niczym szaleniec z pochodnią ,tworzy co rusz nowe ogniska kluby Aiki,za granicą i poza kontynentem...


Trochę przesadzasz wyśpiewując ten hymn pohwalny ku czci... :wink:
Wczytaj się chłopie w swoje własne słowa i chwilkę się zastanów :lol:
Może i obieżyświat z pochodnią biegnący (na Olimp), widać zbliżają się igrzyska :wink:
Z tymi ogniskami to się zgodzę tylko raczej są to ogniska zapalne. Ostatnio słyszałem o takim w Pile :wink:
Podaj mi przykłady założonych przez P.B. klubów za granicą, a szczególnie poza kontynentem :?: :lol: :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Koniec, o Borowskim też już powiedziałem wszystko... 8)

No, ależ się chłopu czkać musi :wink:

P.S. Wybaczam, a jakże... . Poznaj wielkie serce czerwonskórego :wink: :)
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Z tymi ogniskami to się zgodzę tylko raczej są to ogniska zapalne. Ostatnio słyszałem o takim w Pile :wink:
Podaj mi przykłady założonych przez P.B. klubów za granicą, a szczególnie poza kontynentem :?: :lol: :wink:


Przesadziłeś i z tym wazeliniarstwem Darkbuddy,i z ogniskami zapalnymi w Pile, o których nie wie sam domniemany podpalacz Piotr Borowski. W Pile są dwie sekcje , które Borowski odwiedza i nie ma żadnych zatargów z instruktorami. Co do tych nowych klubów, to Drakbudda musiał sie przejęzyczyć. Borowski rzeczywiście zakłada w Polsce nowe kluby, zaś co do zagranicy, to jest regularnie zapraszany, jak już pisałam wcześniej do Niemiec, Holandii, Maroka, Argentyny, widać jego aikido jest tam bardzo cenione.
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...Borowski rzeczywiście zakłada w Polsce nowe kluby...


Iga! Powiedz jakie kluby zakłada Borowski? Czas teraźniejszy twojej wypowiedzi wskazuje na założone ostatnio, nieustannie, teraz... :wink: :lol:
Nie mam nic przeciwko Panu B. ale nie twórzmy wyimaginowanych historii :wink: :lol:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...W Pile są dwie sekcje , które Borowski odwiedza i nie ma żadnych zatargów z instruktorami...

W Pile są trzy sekcje. Masz stare informacje. Ta trzecia wyodrębniła się z sekcji S. Wysoczarskiego, prowadzi "młody instruktor" o imieniu Gienek :lol: :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
mod on
Darkbudda i Leone, prosze przeniesc rozmowe na priva, nikogo nie interesuja wasze wzajemne wyrazy adoracji.
mod off

  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...W Pile są dwie sekcje , które Borowski odwiedza i nie ma żadnych zatargów z instruktorami...

W Pile są trzy sekcje. Masz stare informacje. Ta trzecia wyodrębniła się z sekcji S. Wysoczarskiego, prowadzi "młody instruktor" o imieniu Gienek :lol: :wink:


Masz jakieś niescisłe informacje Gienek owszem sekcję prowadzi ale nie w Pile tylko w Trzciance , a to dwie różne miejscowości.
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...Masz jakieś niescisłe informacje Gienek owszem sekcję prowadzi ale nie w Pile tylko w Trzciance , a to dwie różne miejscowości.

Zgadza się, przpraszam. Niemniej jednak pomimo pomyłki w nazwie miejscowości problem zostaje. :wink:
A co z odpowiedzią na moje pytanie!? :lol:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Zjednej sekcji W Trzciance powstały dwie :lol: :wink: Sławek jest niezadowolony. A to może chodzi tylko o dwa głosy więcej, dwa staże więcej, a może coś innego? :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
mod on
widze ze temat sie powoli konczy. Jesli off topik bedzie kontynuowany, to temat zostanie zamkniety i poleca ostrzezenia.Bardzo prosze pisac na temat.

Darkbudda - jestes mlody na forum to gniewny. Przeczytaj sobie regulamin, ja jestem tu cieciem i sprzatam smieci. Interesuje nas dyskusja wysokiej jakosci o aikido a nie utraczki osobiste niewarte pierdniecia.
mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024