Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co napiszecie o panu Borowskim ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Na stażach jest dużo " szerokookrężnych" ( taki zlepek słowny :lol: ) ruchów, uke musi się postarać :) i pewnie dla wielu wygląda to tak że uke gania za ręką Sensei jak czubek aby ją dogonić.......

To tak jak na zawodach lekkoatletycznych. Też trzeba się nabiegać. :wink: :lol:
Oooo!!! Przyszło mi do głowy lepsze porównanie. To tak jakby ujeżdżać konia na ląży. Biegnie, bo jest poganiany i smagany biczem ale nie wie dlaczego w koło? Nie może zrozumieć, że jest na ląży. :wink: :)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Podobno wszystko w tym kierunku robi :wink: :lol:

A, to zapewne wręcz odwrotnie niż taki dajmy na to El Presidente... :) Słyszałem, że on podobno nawet list do Cesarza wystosował, by mu broń Boże VI dana kiedyś tam nie dali, bo z piątym mu juz źle :) :) :wink: :wink:
Drogi Leonie, mam wrażenie, że wyrosłeś już z okresu widzenia czarno-białego i jaja sobie najzwyczajniej robisz?! :wink: :D
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...Sugerujesz wybujalą ambicjonalność?

Dlaczego? Można to nazwać Wysoką samooceną :lol: :wink:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???


Podobno wszystko w tym kierunku robi :wink: :lol:

A, to zapewne wręcz odwrotnie niż taki dajmy na to El Presidente... :) Słyszałem, że on podobno nawet list do Cesarza wystosował, by mu broń Boże VI dana kiedyś tam nie dali, bo z piątym mu juz źle :) :) :wink: :wink:

Szkoda...Przecież to przyjaciele z jednego (byłego) zarządu... :wink: Może powinni dać im jeden 6dan na spółkę (3+3=6), a może lepiej po 2 odebrać. To i tak razem mieli by 6:wink: :lol:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???


(...)Nie może zrozumieć, że jest na ląży. :wink: :)

... i ta ląża mu ciąży, więc dalej krąży aż się całkiem nie pogrąży
Bo nie rozumie, że tak krążąc do niczego nie dąży!

Przepraszam, moje grafomaństwo wzięło górę!

A' propos, kiedyś tak za Borem krążyłem, aż się zmęczyłem i niemal go w złości uderzyłem (Boże, znowu :oops: :roll: :wink: ) w nerki, bo wydawało mi się, że się zakręcił i odsłonił. Ale jak mnie majtnął między ławki dla publiki na parkiecie (rzecz się chyba działa w Gorzowie, na stażu z Miyazawa sensei), to:
a) zrozumiałem, że on w tym krążeniu kontroluje uke;
B) doceniłem zajęcia z ukemi.

Graf O'Man Apas (to taki Irlandczyk jak O'Briean, O'Callaghan czy O'Connor ale z niemieckim tytułem szlacheckim :) )
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

...Sugerujesz wybujalą ambicjonalność?

Można to nazwać Wysoką samooceną :lol: :wink:

Fakt... sam tez w tym jestem niezly... 8) 8) 8)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

... zrozumiałem, że on w tym krążeniu kontroluje uke

Może dlatego, że przez ogromną liczbę wykonanych kółek wprowadza uke w hipnotyczny trans :wink: :lol:
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Widziałem, miałem okazję poćwiczyć, nigdy mi się ten styl nie podobał. W moim odbiorze tego właśnie był w aikido (niezdrowy) nadmiar.
  • 0

budo_aborygen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
I znowu zaczyna sie dogryzanie wzajemne,każdy z nas ma nauczyciela,u którego sie uczy i wzoruje.Większość z osób,które tu sa było na kursach instruktorskich,i jakoś im nie przeszkadzał styl P.Borowskiego.Ps.mam na imię Władysław i proszę mnie nie mylić z Mackiem ,którego niektórzy znaja jako Tapczan.To mój dobry znajomy,przyjaciel.
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

I znowu zaczyna sie dogryzanie wzajemne,każdy z nas ma nauczyciela,u którego sie uczy i wzoruje.Większość z osób,które tu sa było na kursach instruktorskich,i jakoś im nie przeszkadzał styl P.Borowskiego...

Nie myl dogryzania z wyrażaniem opini, nawet jeśli jest podszyta sarkazmem :wink:
Dobrze, że się na kimś wzorujesz ale innym ten wzór może nie odpowiadać. Wszystko zależy od kryteriów jakimi się kierujemy. Są osoby, które lubią jak uke biega i same się nabiegać. Ale są też takie, które lubią przylać w mordę nie ruszając się specjalnie z miejsca :wink: :lol:
A na kursach być może P. B. nie przeszkadzał, bo w jakiś sposób uczestniczący byli od niego zależni :wink: I chcieli ten kurs ukończyć. :wink:
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

P.S. A w ocenie s. Piotra Borowskiego popieram wypowiedź germanosa - świetny, ale kapryśny...

A możesz wyjaśnić co rozumiesz pod określeniem kapryśny, bo jakoś mi tak do mojego Sensei nie pasuje.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

A możesz wyjaśnić co rozumiesz pod określeniem kapryśny, bo jakoś mi tak do mojego Sensei nie pasuje.

Bo pewnie jesteś beznadziejnie zakochana... :) :) :) :) :)
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???
Bo chce wiedzieć dlaczego ktoś użył określenia kapryśny? Masz jakieś bezsensowne skojarzenia Voivod.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Masz jakieś bezsensowne skojarzenia Voivod.

on zawsze ma skojarzenia. cały voivod. :) :) ;)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

on zawsze ma skojarzenia. cały voivod. :) :) ;)

Fajnie, co nie? 8) 8) 8)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Bo chce wiedzieć dlaczego ktoś użył określenia kapryśny?

Lata doświadczeń, że uogólnię. I w zasadzie nie muszę (a i nie powinienem) tu opisywać swojej znajomości z kimkolwiek., tym bardziej z kimś, kto nie będzie w stanie odnieść się do mojej wypowiedzi. Uważasz, że s. Piotr nie jest taki jak go pamiętam? OK, mnie tam nic do tego. A można wiedzieć od ilu lat s. Borowski jest Twoim sensejem?

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

P.S. A w ocenie s. Piotra Borowskiego popieram wypowiedź germanosa - świetny, ale kapryśny...

A możesz wyjaśnić co rozumiesz pod określeniem kapryśny, bo jakoś mi tak do mojego Sensei nie pasuje.

Podobno kobiety najlepiej rozumieją te pojęcia :wink: :lol:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Podobno kobiety najlepiej rozumieją te pojęcia :wink: :lol:

No chyba odrobinke przesadzasz z tym rozumieniem u kobiet... :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???

Lata doświadczeń, że uogólnię. I w zasadzie nie muszę (a i nie powinienem) tu opisywać swojej znajomości z kimkolwiek, tym bardziej z kimś, kto nie będzie w stanie odnieść się do mojej wypowiedzi. Uważasz, że s. Piotr nie jest taki jak go pamiętam? OK, mnie tam nic do tego. A można wiedzieć od ilu lat s. Borowski jest Twoim sensejem?

Pozdrawiam :wink:

Oj to jest lanie wody, nie odpowiedż na moje pytanie. Jeżeli się komuś coś zarzuca, że jest taki czy siaki, to trzeba miec na to argumenty. W innym wypadku jest to po prostu oszczerstwo. A w ogóle to dlaczego zakładasz , że nie potrafię odnieść się do Twojej wypowiedzi?
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Borowskim ???


Lata doświadczeń, że uogólnię. I w zasadzie nie muszę (a i nie powinienem) tu opisywać swojej znajomości z kimkolwiek, tym bardziej z kimś, kto nie będzie w stanie odnieść się do mojej wypowiedzi. Uważasz, że s. Piotr nie jest taki jak go pamiętam? OK, mnie tam nic do tego. A można wiedzieć od ilu lat s. Borowski jest Twoim sensejem?

Pozdrawiam :wink:

Oj to jest lanie wody, nie odpowiedż na moje pytanie. Jeżeli się komuś coś zarzuca, że jest taki czy siaki, to trzeba miec na to argumenty. W innym wypadku jest to po prostu oszczerstwo. A w ogóle to dlaczego zakładasz , że nie potrafię odnieść się do Twojej wypowiedzi?


Iguś! P.B. jest naprawdę fajnym, miłym "chłopakiem" ale z opowiadań wiem, że kiedyś faktycznie był trochę inny. Bardziej wymagający względem siebie i swoich uczniów. Dziś dał sie ponieść małej komercji. To jest problem większości instruktorów: "Być czy mieć?" :wink: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024