Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER UFC 70 wyniki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Jaki koniec kariery... Mirko nie docenil przeciwnika i wszyscy o tym wiemy. Myslal ze pojdzie mu jak po masle, podobnie do ostatniej jego walki. Tak jak powiedzial po walce przeanalizuje walke i zobaczy co zrobil zle... widac ze byl zly na siebie. Co do jego nogi to wygladalo to strasznie az sedzia sie za glowe zlapal, ale nic tam nie wspominali o niej wiec chyba jest ok. Lokcie mysle ze tez daly mu sie we znaki. Bedzie dobrze ja dalej jestem za nim.


GhostNe ma racje,CC wroci jescze silniejszy i mocniejszy,tak jak po wlace z Radelamanem
come back z duszeniem:).Dla tych wszystkich ktorzy sadza ze juz po cro copie,MIRCO wroci i rozniesie całe UFC:).Szacunek dla Gonzagi za KO,ale jemu to sie zdazyło 1 w zyciu Cro Cop robił to caly czas:0.Czekam na kolejna walke:)
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
cc przegral ale wezmie gacie w troki i wroci tak jak wrocil po randelmanie.
wszyscy kiedys przegrywaja, jedynie Fedor "Wielki" "Bog Walki" Emalianenko nie.
zbliza sie ogromna eksplozja mma. bodzmy gotowi.
UFC stalo sie wczoraj wielkie.
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
8O kto mieczem wojuje od miecza ginie..
Na Fedora tez przyjdzie czas.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Narazie to jego stopa musi sie wyleczyc po obrocie o 180 stopni, a taka kontuzja to straszna lipa.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
parę słów od Mirka niedługo po walce:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tłumaczenie w komentarzach.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Dobrze że u Mirka raczej ok z nogami i wiązadła tylko troche naciągnięte. Jak by nie miał tak silnych nóg mogło by być gorzej.

Ogólnie wielki szok po tej walce, liczyłem na Gonzage ale nie na tego high kicka! Idealnie wszedł w tempo i przechwycił noge, te łokcie pozytywnie napewno nie podziałały na koncentracje Mirka i stało sie to co sie stało, aż podskoczyłem na krześle gdy to oglądałem
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
hehe ja nie podskoczyłem niestety tak wysoko jak podskoczyłbym gdyby kumpel z którym w prawdzie rzadko co rozmawiam nie napisał mi takiej wiadomości

"ziooom wczoraj ufc 70 z manchasteru ogladalem
kurwa ale cro cop padl
stary jak nie widziales walki musisz obejrzyc"

i jak tu się nie wkurzyć... spoilery czają się na każdym kroku :D Pozdrawiam
  • 0

budo_seborth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Dobrze że u Mirka raczej ok z nogami i wiązadła tylko troche naciągnięte. Jak by nie miał tak silnych nóg mogło by być gorzej.

No bo wyglądała ta noga dosyć poważnie.
Kurde po tej walce Gonzagi czekam na jego następne, no i mam nadzieje że jeszcze z Mirkiem sie zmierzy. A kto wie, może Napao rozpoczął właśnie serię epickich KO highkickiem :P
Widać po ostatnich walkach że styl walki wypisany przy zawodniku jest tylko niezbyt cokolwiek znaczącą nazwą. Wszyscy fighterzy MMA trenują przekrojowo.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Jaki koniec kariery... Mirko nie docenil przeciwnika i wszyscy o tym wiemy. Myslal ze pojdzie mu jak po masle, podobnie do ostatniej jego walki. Tak jak powiedzial po walce przeanalizuje walke i zobaczy co zrobil zle... widac ze byl zly na siebie. Co do jego nogi to wygladalo to strasznie az sedzia sie za glowe zlapal, ale nic tam nie wspominali o niej wiec chyba jest ok. Lokcie mysle ze tez daly mu sie we znaki. Bedzie dobrze ja dalej jestem za nim.


GhostNe ma racje,CC wroci jescze silniejszy i mocniejszy,tak jak po wlace z Radelamanem
come back z duszeniem:).Dla tych wszystkich ktorzy sadza ze juz po cro copie,MIRCO wroci i rozniesie całe UFC:).Szacunek dla Gonzagi za KO,ale jemu to sie zdazyło 1 w zyciu Cro Cop robił to caly czas:0.Czekam na kolejna walke:)

Smutna prawda jest taka, że tak słabego Cro Copa chyba nie pamiętamy. Owszem, przegrywał, ale z liczącymi się postaciami w świecie MMA. Gonzaga do soboty chyba do liczących się nie był zaliczany. CC umie wracać, ale teraz widze to w mniej różowych barwach.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
zalezy gdzie nie byl znany.
polacy sa w wiekszosci slepo zapatrzeni w pride i olewaja ufc i nie wiedza co tam sie dzieje.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
z ogloszeniem gonzagi gwiazda to jeszcze bym poczekal. podobna sprawa jak z Soukudjou. poczekajmy do nastepnej walki.
wierze, ze w rewanzu do ktorego musi dojsc, mirko wyciagnie gonzadze jujigatame z gardy.

nie zapominajmy, ze jest tylko jeden Bog (Fedor) i jeden Heros (Mirko) ... reszta to smiertelnicy...
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
o ja pierdole
pzestancie dramatyzowac
TO JEST SPARTA!!!!! znaczy sie mma :)
masz za duzo mozliwosci zeby dlugo jechac bez porazek
kazdy pzegrywa w mma , jeden w lepszym stylu drugi w gorszym
fakt faktem ze mirko juz nigdy nie zlekcewazy mozliwosci bycia kopniety w glowe ( bo to byla tylko i wylacznie jego wina) koles trenowal kopniecia, mirek uznal ze go w glowe nie kopnie, gosc jednak kopnal i tyle
a jakby walka potoczyla sie dluzej to tez nie wiadomo
jak koles potrafil cc do gleby sprowadzic w pierwszej rundzie to czemu by tez nie w nastepnych?
w sumie to wszystko spoko mma to nie boks, tu nie ma taysonow
teraz kolej na Fedora.
spoko gala
ufc rosnie w sile
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Teraz jak obejrzalem walke jeszcze raz na spokojnie,wydaje mi sie ze wiem jak do tego moglo dojsc.Mirko liczyl,ze wczesniej czy pozniej wygra walke w stojce,lekkie wymiany ze strony Mirka,bez konkretnej ofensywy.On czesto tak walczy na poczatku.I to kopniecie ktore Gonzaga zlapal po czym sprowadzil Mirka do parteru odmienilo wszystko!!!.W parterze zebral duzo lokci na skron/glowe.Dostac lokciami z takich lap jak ma Gonzaga,nie nalezy do pozytecznych.Jak teraz patrze na te lokcie to masakra.Po tym byl tak otumaniony,ze jego zaplon reagowania nie byl juz ten Sam,zreszta jak tu sie dziwic po takich lokciach na glowe.Mysle,jestem prawie pewien,ze gdyby nie te lokcie ktore wplynely na niego fizycznie/psychicznie Mirek nigdy by nie padl od tego kopniecia ktore by zablokowal.Apropo to chyba cud ,ze jego stopa jest wporzadku :shock:
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
jakos nie wierze ,ze jego stopa jest wporzadku.. :? mysle ,ze szybko sie nie pojawi na ringu
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

zalezy gdzie nie byl znany.
polacy sa w wiekszosci slepo zapatrzeni w pride i olewaja ufc i nie wiedza co tam sie dzieje.

To była 4 walka Gonzagi w UFC, a ogólnie 9, wiec chyba nijak mu do innych zawodników, którzy pokonali Cro Copa. Dlatego własnie wydaje mi sie, że to najwieksza dotychczasowa porażka Mirka w MMA, i że po niej będzie mu najtrudniej wrócić.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Napao walczyl perfekcyjnie, przy pierwszej mozliwosci obalil Mirka, skutecznie go obijal w gardzie i na koniec go zgladzil... to nie bylo przypadkowe trafienie jak u randelmana, tylko konsekwentne i bezbledne dazenie do zwyciestwa.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

to nie bylo przypadkowe trafienie jak u randelmana

Jeżeli szybki, zajebiście silny, precyzyjny sierp w wykonaniu Randelmana był przypadkiem, to high kicka Gonzagi nazwałbym cudem. :roll: Prawdą jest jednak, że ogólnie Gonzaga walczył świetnie.
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
tak , Gonzaga pokazal klase. Gdyby nie sedzia to juz w parterze zgladzilby Mirka.. a ten high kick zaskoczyl chyba wszystkich a najbardziej Cro Copa. 8)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Umarl krol...niech zyje krol. UFC!

Przykro patrzec na detronizacje, polaczona z calkowitym upadkiem Pride, ale trzeba sie pogodzic z tym faktem - UFC jest teraz lepsze.

nie no, Mradu, co ty... przeciez UFC to nawet druga liga nie jest :lol:
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
mozna nie lubic ufc ale Gonzaga całą walke dominował, to on szedł do przodu to on zadawał ciosy a Mirko trochę jakby zaskoczony był, ale przegrał zasłużenie, Fiodor jeśli szczęście dopisze też trafi na Sokoudjou i wtedy nie wiadomo co sie stanie ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024