Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER UFC 70 wyniki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

nikogo nie obrazam ani nie atakuje, w dosadny sposob mowie ze jego "zdanie" ma tyle wspolnego z rzeczywistoscia co NRD z demokracja :) :) ;)

Nie pogrążaj sie chłopie. Juz wiemy ze twoje postrzeganie mma wyglada ...
pkt 1 CC jest najlepszym zawodnikiem mma ( no może poza Fedorem)
pkt 2 jesli nie jest to patrz punkt pierwszy .
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
nie rozsmieszaj mnie ;)
po pierwsze to za CC nie przepadam, chociaz uznaje go za czolowego zawodnika wagi ciezkiej. Tak samo jak Mino i Barneta. Gongzaga pomimo genialnego wystepu na ostatniej gali bedzie musial poczekac jeszcze pare walk (ile dokladnie? zalezy od przeciwnikow i stylu w jaki bedzie walczyl, no i wynikow) by sie tam znalezc.

Nazywanie swiatowej czolowki zawodnikow sredniakami swiadczy o Twojej skromnej wiedzy o zawodnikach mma albo o braku umiejetnosci wyciagania poprawnych wnioskow (zawodnikow w HW jest zapewne kilkuset na swiecie, to teraz pomysl gdzie laduje 'sredniak' CC czy Barrnet, analogicznie Silva. To ze ktos nie jest najlepszy, nie wygrywa kazdej walki, nie czyni z niego sredniaka).

Dzisiaj trzeba byc w jednym z elementow walki dokonalym zeby zawojowac mma.

jak ze mily i wyrozumialy ze mnie czlowiek to powyzszego nawet nie skomentuje - Twoje slowa swiadcza o Tobie i Twojej wiedzy w dobitny sposob, gorzej ze nie umiesz tego dostrzec.

B.
  • 0

budo_rysszczecin
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
chłopaki niema co sie spierać trezba poczekać do nast walki crocopa ..widzialem jak szedl po dworcu i kulał pozdro (no i do nastepnej walki napao) :) sie okaze czy taki kozak z niego
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Zobaczcie jak Cro Cop brzydko ,,usiadł,, na nodze po high kicku od Gonzagi ehhh ...

Człowiek po KO podczas upadku potrafi sobie drugie tyle krzywdy zrobić
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

nie rozsmieszaj mnie ;)
po pierwsze to za CC nie przepadam, chociaz uznaje go za czolowego zawodnika wagi ciezkiej. Tak samo jak Mino i Barneta. Gongzaga pomimo genialnego wystepu na ostatniej gali bedzie musial poczekac jeszcze pare walk (ile dokladnie? zalezy od przeciwnikow i stylu w jaki bedzie walczyl, no i wynikow) by sie tam znalezc.

Pozyjemy zobaczymy.

Nazywanie swiatowej czolowki zawodnikow sredniakami swiadczy o Twojej skromnej wiedzy o zawodnikach mma albo o braku umiejetnosci wyciagania poprawnych wnioskow (zawodnikow w HW jest zapewne kilkuset na swiecie, to teraz pomysl gdzie laduje 'sredniak' CC czy Barrnet, analogicznie Silva. To ze ktos nie jest najlepszy, nie wygrywa kazdej walki, nie czyni z niego sredniaka).

Coś mi sie wydaje ze mało kto na tym forum od tak dawna ogląda zawody mma. Do tego pare dobrych lat ćwiczyłem ( i mam zamiar wrócić). Barnet jest średniakiem. Od dobrego czasu nie pokazał nic specjalnego . Oczywiście mieści sie w pierwszej 20 na świecie. Ale różnica miedzy pierwsza 20 a pierwsza 3 jest niewyobrażalna. Boks ma przeciętny ( a tez trochę sie na nim znam) . Troche lepiej z parterem. Ale glownym jego atutem jest koks :) . Silva panował w swojej wadze parę lat temu ale teraz jego wyniki oraz styl walki są żałosne.

Dzisiaj trzeba byc w jednym z elementow walki dokonalym zeby zawojowac mma.

jak ze mily i wyrozumialy ze mnie czlowiek to powyzszego nawet nie skomentuje - Twoje slowa swiadcza o Tobie i Twojej wiedzy w dobitny sposob, gorzej ze nie umiesz tego dostrzec.

B.

Oglądam ewolucje mma od ok 5 - 6 lat. Nie wiem co ci sie nie podoba w powyższym stwierdzeniu.
Przedstawię to krótko . Na samym początku wystarczyło znać styl który mało kto na świecie znał. Potem przyszła kolej na trening przekrojowy oraz cechy fizyczne. Obecnie trzeba być bardzo dobrym we wszystkich aspektach walki lecz jeżeli chce sie być N1 to jak już napisałem konieczna jest znajomość przynajmniej jednego dystansu walki perfekcyjnie. Za ok 15 lat mistrz świata będzie musiał boksować jak Mike Tyson kopać jak Andy Hug być zapaśnikiem pokroju Karelina oraz turlać się z techniką Jean Jacquea Machado.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Tak, i być Ubermanschem. Fox, przesadzasz moim zdaniem.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Silva sredniak. Tia. Dwie przegrane i kolesia ktory dzielil i rzadzil w LHW niemal niepodzielnie i od razu to zalosny leszcz. Posluchaj sam siebie. Nie twierdze, ze jego gwiazda swieci tak jasno jak wczesniej, ale z cala pewnoscia nie mozna go skreslac.

Barnett:
6 ostatnich walk, z czego 5 z czolowka swiatowa (Pawel sie niestety nie lapie ;) ) Wygrane 4 z nich, w Tym z takimi postaciami jak Mino, Alex i Hunt (co do Hunta to mozna odnosnie tej czolowki polemizowac).
Racja, takich leszczy kazdy sredniak moze pojechac. Wlasnie w duzej wszechstronnosci jest jego sila. To ze Pawel go obil o niczym nie swiadczy, bo nawet CC moze przegrac przez ko highkickiem.
I poprosze nazwiska 20 lepszych od niego zawodnikow, z checia wyslucham.

Na samym początku wystarczyło znać styl który mało kto na świecie znał.

Baaardzo ciekawe. a Moze wystarczylo znac skuteczny styl, przed ktorym inni nie umieli sie bronic?

Obecnie trzeba być bardzo dobrym we wszystkich aspektach walki lecz jeżeli chce sie być N1 to jak już napisałem konieczna jest znajomość przynajmniej jednego dystansu walki perfekcyjnie.

Dalej twierdze ze wszechstronnosc jest bardziej potrzebna. CC jest w miare wszechstronny, i niemal perfekcyjny w uderzaniu, ale dostal solidne becki od teoretycznie (teraz juz chyba tylko w sensie teorii mozna rozpatrywac kwestie stylu) grapplera.
Fedor ani nie jest grapplerem pokroju Jacare, ani strikerem pokroju Tysona czy Hunta, zapasniczo daleko mu do Colemana, w zwarciu przy Shogunie tez w teorii wypada blado. I co z tego, skoro jest tak doskonale wszechstronny, tak doskonale umie wykorzystywac wszystkie swoje umiejetnosci, ze poki co wystarcza mu to zeby rzadzic w HW.

Jesli poswiecisz sily i czas zeby dopracowac jedna ze sfer to znaczy, ze czas ten nie bedzie uzyty na dopieszczanie pozostalych sfer walki.

Za ok 15 lat mistrz świata będzie musiał boksować jak Mike Tyson kopać jak Andy Hug być zapaśnikiem pokroju Karelina oraz turlać się z techniką Jean Jacquea Machado.

Bardzo chcialbym to zobaczyc, ale jest to raczej fizycznie niemozliwe, zeby jedna osoba mogla poswiecic tyle czasu i wysilku na zglebianie posczegolnych sfer walki co zawodnicy ktorzy specjalizuja sie tylko w jednej.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Za ok 15 lat mistrz świata będzie musiał boksować jak Mike Tyson kopać jak Andy Hug być zapaśnikiem pokroju Karelina oraz turlać się z techniką Jean Jacquea Machado.

czyli za 15 lat ludzie będą żyć 4 razy dłużej tak? :lol:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Barnett:
6 ostatnich walk, z czego 5 z czolowka swiatowa (Pawel sie niestety nie lapie Wink ) Wygrane 4 z nich, w Tym z takimi postaciami jak Mino, Alex i Hunt (co do Hunta to mozna odnosnie tej czolowki polemizowac).



phi, przecież to słabiaki ;)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Balofy dobrze gada.

Fox, wyluzuj, bo ci zylka peknie. zreszta poki co to, ty sie tutaj pograzasz coraz bardziej...


i tylko czekac az ktoregos w koncu Mradu znokautuje lewym highclickiem :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
pewnie ze dobrze gada ;)

mnie sie nie da znokautowac, ja jestem wszechstronny ;) ;)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Fox, wyluzuj, bo ci zylka peknie. zreszta poki co to, ty sie tutaj pograzasz coraz bardziej...

.
A co ty obrońca ucisnionych. Jaskiernia stróż prawości sie znalazł.

i tylko czekac az ktoregos w koncu Mradu znokautuje lewym highclickiem :)


Ciekawe za co? Aha zapomnialem ze to ty nechrist jestes tu szeryfem :lol:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Na samym początku wystarczyło znać styl który mało kto na świecie znał.

Baaardzo ciekawe. a Moze wystarczylo znac skuteczny styl, przed ktorym inni nie umieli sie bronic?

Oczywiscie ze SKUTECZNY bo jesli byl by NIESKUTECZNY to chyba znajomosc jego duzo by nie dala?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024