Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER UFC 70 wyniki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Dołączona grafika
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Dołączona grafika

Na tych Gifach widac ze Mirek byl juz "out" zanim spadl calkiem na mate.Ciekaw jestem jak byl w stanie wstac pozniej po walce,w z powolnieniu widac jak jego prawa stopa wykrecila sie prawie o 180 stopni :? :? 8O
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
O to mi chodzilo

Dołączona grafika
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Widzialem na wlasne oczy ale ciagle nie moge uwierzyc. Bardzo lubie styl walki Cro Copa... ale chyba mu sie troche nalezalo za napinanie sie. Nie dotknal rekawic kiedy Gonzaga wyciagal reke, no i gadki przed sama walka o tym jak to on sie wcale nie obawia walki w parterze i ze moze Gonzage zmusic do poddania... Panu Mirku przydalo by sie troche pokory. Tym czasem wyszlo zupelnie odwrotnie. Mirko zaliczyl KO po kopnieciu na glowe. UFC zaczyna zadzic w swiecia MMA, czy nam sie to podoba czy nie, nalezy przyjac to za fakt... Smutno mi patrzec na niechybny koniec dominacji Pride FC ze wzgledu na sama atmosfere i podejscie do sztuk walki organizatorow i publicznosci. A co do Gonzagi to pokazal sie z calkiem dobrej strony i Randy bedzie mial z nim ciezka walke, o czym zreszta sam mowil, gdy go spytano z kim chcialby walczyc...
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

Zauwazylicie ze Couture po walce Gonzagi jak podszedl mu gratulowac,wygladal na niezbyt zadowolonego.Z Gonzaga moim zdaniem moze miec ciezsza przeprawe w parterze.

couture w czasie rozmowy rozmowy z roganem przed walka mowil wlasnie o tym, ze wolalby walczyc z crocopem bo jego styl bardziej mu pasuje. crocop jest uderzaczem a randy dobrze sie czuje na ziemi i wie, ze z gonzaga tak latwo nie by mu nie bylo. nawet powiedzial to do goznagi po walce jak do niego podszedl, ze liczyl na inny przebieg walki i wiec ze bedzie mu ciezko ale cos tam (juz nie pamietam co)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Umarl krol...niech zyje krol. UFC!

Przykro patrzec na detronizacje, polaczona z calkowitym upadkiem Pride, ale trzeba sie pogodzic z tym faktem - UFC jest teraz lepsze.

A Herb Dean jak widze znowu spierdolil sprawe i pozwolil Napao na kontynuowanie ataku, mimo iz widac bylo ze CC juz jest out. Ja nie wiem kto zatrudnia tego bambusa z kołtunami na łbie.
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

A Herb Dean jak widze znowu spierdolil sprawe i pozwolil Napao na kontynuowanie ataku, mimo iz widac bylo ze CC juz jest out. Ja nie wiem kto zatrudnia tego bambusa z kołtunami na łbie.


Nic nie spierdolil. Zobacz na przedostatnim gifie gdzie stal Herb w momencie kopniecia. Jak tylko zlądowało na głowie mirka, to wystartował żeby przerwać walkę. A że stał po drugiej stronie, to dwie bomby Napao zlądowały, zanim dobiegł. Poza tym, bardzo szybka i udana interwencja.
Co nie zmienia faktu,że wynik tej walki to szok. Bukmacherzy zarobili kupe hajsu tej nocy :twisted:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
CroCop vs Gonzaga
O, w mordę. 8O Jak powiedział jeden z komentatorów: "Mirko couldn't have done that any better." No i ta stopa... 8O

Arlovski vs Werdum
Śmieszny upadek Werduma w pierwszej rundzie, ale ogółem zbyt dużo tańczenia, a przez to nudy.

Bisping vs Sinosic
Przez chwilę na początku drugiej rundy się bałem, ale dominacja Bispinga w rundzie pierwszej zrobiła swoje. Niezła walka.
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

...


Dobrze, że ktoś to napisał. Napao u nas zupełnie nieznany i zupełnie niezasłużenie spisany na straty, a co wyszło to widać.
  • 0

budo_rzaiel17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Niespodzianka byla mozliwa,ale cos takiego :?: Musze sciagnac ta walke i dokladnie obejrzeć
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
ARMAGEDON sie zbliza wszystko na to wskazuje

PS
mam opere za przegladarke i wogle mi gify nie dzialaja funkcjonuka u mnie jako zwykle obrazki co robic??
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Hehe kto mieczem wojuje od miecza ginie. Ale jaja, poprostu szczena opada i zwisa. Narazie Mirka w ufc nie ujrzymy za szybko ze względu na tą przerwę, którą musi odbyć po KO( i to jakim! ). Kto by się spodziewał, że obok wszystkich jego ofiar, które reagując na kopa opuszczały garde ujrzymy też i Mirka.
Nie wydaje mi się aby Gonzaga mógł załatwić Randy'ego( szczególnie po jego ostatniej świetnej walce ) no ale z Sudoku było podobnie.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

dobrze ze mam zdjecie zbrazylii jak go dusze na mata leo.


hehehe
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki

ARMAGEDON sie zbliza wszystko na to wskazuje

PS
mam opere za przegladarke i wogle mi gify nie dzialaja funkcjonuka u mnie jako zwykle obrazki co robic??


Ale chyba IE masz też?
  • 0

budo_seborth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
Gonzaga go po prostu zmiótł 8O po prostu klasyczny czysty highkick, nadzieja że Mirko powróci w miare szybko, chociaż po takim KO... normalnie to jest piękno MMA. WSZYSTKO możliwe :twisted:
<- tu macie ten nokaut
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
o fak ale mu sie kostka wykręciła, kolano chyba też ucierpiało 8O
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
A jak pisalem ze Napao moze wygrac to mnie wysmialiscie :wink:
Piekna walka, totalna dominacja Gabriela, sietne przechwycenie nogi i sprowadzenie do parteru, lokcie kompletnie rozbily Cro Copa. No i to ciezkie KO na 10 sekund przed koncem rundy, Mirko padl od wlasnej broni. Ale jestem zadowolony ze ten pyszalek przegral :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
LOL bjjtowiec wygrał z Crocopem przez highkick. AHAHAHAHA
Kuniec świata. ;)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
hehe a ja sie tam ciesze i tyle.. moze cro cop troche spokornieje :)
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER UFC 70 wyniki
To byl najbardziej niszczacy, demolujacy, rozpierdzielajacy, gwalcacy HighKick jaki w zyciu widzialem!! Najbardziej soczysty KO jaki widzialem, szok szok szok !! Ten Gabriel pokazal klase a Mirco widocznie olal na trenigach "byle jakiego" brazylijczyka. Ja chce rewanz.... :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024