Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieci w Kyokushin...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Dzieci w Kyokushin...


Karate w japońskim dojo. Zobaczcie jak oni równo wykonują techniki w kihon i kata, kumite dzieci tez wyglada niczego sobie.

Wielu z Was pewnie już to widziało, ale chęnie poczytam Wasze kometarze do tego co tam widać.
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...
Dobre te dzieciaczki...

Az milo popatrzec...
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...
Nie wiem Romanowicz w jaki sposob to wyszperales ale to jest po prostu kapitalny material

Patrzac po znaczkach na gi wydaje mi sie ze jest to kyokushin royamy, jednak pewny nie jestem, zastanawiaja mnie jedynie tak wysokie pasy u tych dzieciaczkow.
Swietne umiejetnosci instruktorskie prowadzacego zajecia - niewatpliwie potrafi nauczyc, u jego podopiecznych widac niemal perfekcyjne wykonywanie technik, a juz szczeke mialem na podlodze widzac poprawna garde (nawet przy wysokich kopnieciach) i niesamowite poczucie rownowagi przy nich.
Troche maly jednak rozmiar sali w stosunku do ilosci cwiczacych, ma sie wrazenie ze nie ma miejsca na swobodne wykonywanie technik.

Jestem pelen podziwu :wink:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...
Małe sale w Japonii to normalna sytuacja. Niestety ze względu na przeludnienie każdy metr kwadratowy jest cenny.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...

Patrzac po znaczkach na gi wydaje mi sie ze jest to kyokushin royamy, jednak pewny nie jestem,


Tak to jest kyokushinkan. Na początku materiału prowadząca coś mówi i jedyne słowa jakie ropoznałem z tego wstępniaka to "... karate kyokushinkan kai..."
  • 0

budo_anakonda_x
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...
Już zaczynam żałować, że nie mieszkam w Japonii. :wink:
Te dzieci są po prostu niesamowite.....
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieci w Kyokushin...
Po znakach widać ,że to kyokushin kan ( znaki jeszcze przed wygranym procesem z matsui). kan idzie nie samowicie do przedu ciekawe jaki przyjmnie ostatecznie kierunek. Od kolegi z Gdańska wiem,że obecnie szef polskiej organizacji Jeremicz jest w japonii na szkoleniu z kubudo, swoją groga gość ma zaparcie jadąc tam dwa razy w roku ale z tego co wiem fundacja kryje koszty.
manika juz pisał o tym,że co chwile przechodzą nowe organizacje do royamy ale iko1 nadal jest pręzne i mam nadziej,że nowe wiele zmini o czym wspomina shihan drewniak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024