Skocz do zawartości


Zdjęcie

jesem gruby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

danielek90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jesem gruby
witam mam 19 prawie 20 lat i jestem po bardzo ciężkim urazie głowy. Byłem w śpiączce trzy miesiące i dawali mi jakieś leki sterydowe. Gdy wybudziłem to te leki sterydowe spowodowały że zacząłem dużo jeść... i zacząłem tyć. teraz ważę 85 kg i stoję w miejscu. I mam takie pytanie co mam zrobić aby schudnąć? Bo nie chodzę nie ruszam się tylko co na rehabilitacji.a chcę schudnąć i dobrze wyglądać, Natomiast nie chce żeby skóra mi wisiała. A nie mogę chodzić na siłownię bo mój terapeuta powiedział abym na razie sobie dał spokój bo nie będę w stanie utrzymać tułowia. A chciałbym dobrze wyglądać itp... wobec tego proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi ;]
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby

witam mam 19 prawie 20 lat i jestem po bardzo ciężkim urazie głowy. Byłem w śpiączce trzy miesiące i dawali mi jakieś leki sterydowe. Gdy wybudziłem to te leki sterydowe spowodowały że zacząłem dużo jeść... i zacząłem tyć. teraz ważę 85 kg i stoję w miejscu. I mam takie pytanie co mam zrobić aby schudnąć? Bo nie chodzę nie ruszam się tylko co na rehabilitacji.a chcę schudnąć i dobrze wyglądać, Natomiast nie chce żeby skóra mi wisiała. A nie mogę chodzić na siłownię bo mój terapeuta powiedział abym na razie sobie dał spokój bo nie będę w stanie utrzymać tułowia. A chciałbym dobrze wyglądać itp... wobec tego proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi ;]

ciezka sprawa raczej ja odpowiedzialnosci na siebie nie wezme bo nie chce zrobic ci krzywdy radzac zle. Najlepiej jakbys wybral sie do lekarza sportowego. On by ci poradzil co i jak.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby

ciezka sprawa raczej ja odpowiedzialnosci na siebie nie wezme bo nie chce zrobic ci krzywdy radzac zle. Najlepiej jakbys wybral sie do lekarza sportowego. On by ci poradzil co i jak.

aerobów nie możesz wykonywać ? np. pojeździć na rowerku stacjonarnym ?
odchudzać się można samą dietą bez wysiłku, wiadomo tylko że będzie to wolniej szło.
  • 0

Swistak69
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby
Ja polecam trening na "rzezbe" + lekki dzoging 2/3 razy w tygodniu no i jak kto woli cos na spalanie.
  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby
Nom...tu jest ciężka sprawa.

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby
Pozdr dla ciebie chłopaku i pamietaj ze jeszcze bedziesz wygladał tak jak chcesz daj sobie czau,niech najpierw twoje zdrowie sie unormuje a pozniej siłka!!!!TRZYMAJ SIE
  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jesem gruby
Pozdro od wszystkich...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024