Skocz do zawartości


Zdjęcie

oringi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

oringi
Witam , w swoim Huntlighcie FT2 zniszczyłem o-ringi (smarem silikonowym) , gdzie kupię nowe (w Warszawie ?) P.Z.D.R/ !
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi

Witam , w swoim Huntlighcie FT2 zniszczyłem o-ringi (smarem silikonowym) , gdzie kupię nowe (w Warszawie ?) P.Z.D.R/ !


Rozglądałem się za jakimiś dla ciebie, ale najprościej chyba będzie w sklepie hydraulicznym. Jak znajdę, dam znać. No i zrobię zapas.
PS -- Silikonowy? Zepsuł gumę??

-- M.

  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi
Ja też chętnie przeczytam krótki opis procedury niszczenia oringów smarem silikonowym (jakim?)...
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi
No to krótko, posmarowałem smarem silikonowym f-my Alcor z Opola i po kilku dniach uszczelki (silikonowe ) zrobiły się miękkie i rozciągneły tak że spadają z rowków :(
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi
W hydraulicznych sklepach powinieneś znaleźć odpowiednie bez najmniejszego problemu przypuszczam. Kiedyś kupowałem sobie coś na zapas do Nuwaia w takim.
  • 0

budo_sp5it
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi
Jakbyś w wawie nie znalazł to koło mnie, w Kobyłce przy stacji kolejowej jest sklep z tego typu asortymentem w dużym wyborze. Kupowałem tam oringi do U2.
Michał
  • 0

budo_marcin79
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi
ja smaruje smarem silikon+teflon kupiony w elektronicznym do magnetowidów, drukarek itp 20 ml za 6 zł producent [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ja jestem zadowolony
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi

Witam , w swoim Huntlighcie FT2 zniszczyłem o-ringi (smarem silikonowym) , gdzie kupię nowe (w Warszawie ?) P.Z.D.R/ !


W rozmowie tel. z Robertem ustaliliśmy, że o-ringi w FT02xj są SILIKONOWE, a więc smar silikonowy mógł zaiste zrobić z nimi cuda. Trzeba być ssstrasznie czujnym podczas smarowania...

-- M.

  • 0

budo_sp5it
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi

ja smaruje smarem silikon+teflon kupiony w elektronicznym do magnetowidów, drukarek itp 20 ml za 6 zł producent [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ja jestem zadowolony

Ja tym samym. Gwinty też ładnie chodza po nim.
Michał
  • 0

budo_marcin79
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: oringi

Witam , w swoim Huntlighcie FT2 zniszczyłem o-ringi (smarem silikonowym) , gdzie kupię nowe (w Warszawie ?) P.Z.D.R/ !


ja kupiłem w nomi zkompletem innych uszczelek co prawda troche grubsza i o mniejszej srednicy ale po włożeniu do wrzatku dało sie nałozyc bez problemu a nawet z ta czarna uszczelka latarka fajniej wygląda
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024