Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?
Witam . Przy okazji mojej dzisiejszej wizyty w sklepie na Niepodległości w Sopocie oglądałem tą latareczkę: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] niestety sprzedająca tam przemiła zresztą pani nie potrafiła mi powiedzieć jak długo świeci ta latarka , jaką siłą światła dysponuje, jaki ma zasięg świecenia. W prawdzie w ciemnym pomieszczeniu magazynowym dokonałem szybkiego porównania jej możliwości z możliwościami latarki Inova T2 i byłem całkiem miło zaskoczony lecz rodzaj światła jest inny bardziej porównać by ją można do latarek żarnikowych niż djodowych , najbardziej jednak przemawiały by do mnie jakieś liczby , wykresy, wypowiedzi użytkowników . I z tąd moje pytania. Czy któryś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z tą latarką , jak długo świeci , jaki ma zasięg, jaką siłę światła??? Latarka sama w sobie wygląda na przemyślaną i dość pancerną konstrukcję ale nic więcej o niej nie wiem.



Pozdr. Surval
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?
Chyba wiem Surval czemu Ci się ta latarka podoba :wink:
Też ciekaw jestem.
Kiedyś używałem kątówki. Ta jest nowoczesna, ale ma ten sam klimat... :)
No i w sumie jak dla mnie taka konstrukcja wydaje się być użyteczna czasem.
A że bardziej podobna do żarnikowych niż diodowych, to i nie dziwota, bo to hybryda jest. Xenon i dwa ledy. :wink:
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?
Że to hybryda to wiem ale parametry , czy ktoś używał , coś o niej więcej niż w tym opisie pod zdjęciem.



Pozdr. Surval
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?
za mna i juniorem też od dłuższego razu chodzi kantówka
niestety jest niesamowity sprzęt co ma ZERO taktyczności
ale i tak se ją szczele
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z drugiej stony idealna platforma na przerobienie na zasilanie z cr123
jednak waga i wielkość są mało taktyczne

pozdro
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rotho G.I. - latarka kątowa - co to za sprzęt?
Witam
Jakby ktoś chciał wściekle żółtą Koehler-Bright Star 1800 na dwie baterię wielkości D(R20) to mam jedną kilkuletnią z niewielkim przebiegiem + sporo zapasowych żarówek (zwykłe z kołnierzykiem na 3V jak do Maglite 2C, 2D).
Mało taktyczna i militarna ale porządnie wykonana i ładnie świecąca. Dużo bardziej lubiłem ją od Maglite 2D, którą kiedyś równolegle miałem.
Nieźle zogniskowany środek + sporo oświetla po bokach.
Na EDC do domu lub do wozu super.
Do dźwigania w góry nie polecam ;)
Wykonanie i funkcjonalność lepsze od Fultona a o niebo lepsze od tych nieoryginalnych wynalazaków kątowych ze sklepów militarno-turystycznych.
Rok już wstawiam kilka latarek na bazar i wstawić nie mogę ... ale leży nieużywana od ponad roku więc zmotywowany jakimś zapytaniem mogę pofotografować i opisać lepiej :)
Wezmę 62% ceny tego co w sklepach obecnie chcą + po kosztach oddam żarówki kryptonowe, xenonowe itp.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024