Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Witam ! Mam pytanie do dorosłych którzy pokończyli szkoły.
Najbardziej mnie ciekawi ile zarabiają Ci po zawodowej.
Chodze teraz do technikum i wiem ,że za cholere niezdam a cała rodzina mi tyłek truje o nauce.
Jak wstaje przed 6 wracam i zjem obiad to jest 16 zanim ugotuje trening chwila na komputerze umyje sie ,umyje zęby + oglondam jeden serial to na nauke niepozostjae zbyt dużo czasu biorąc pod uwage ,że musze iść wczesnie spać żeby chociaz troche sie wyspać na drugi dzień.Z kulturystyki nie zrezygnuje niema mowy ! Ja szczerze chcialbym po kilkunastu latach ciężkiej pracy jakoś zarabiać na tym dodatkowo, może by coś z tego było ... Jakies reklamy suplemętów niewiem ... zawody kulturystyczne lub siłowe ;)

Ciekawi mnie co skończył MaC i gdzie pracuje bo sądząc po tych gigantycznych suplach to do biednych ludzi nie należy ;)
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
szkola nie zawsze ma znaczenie...trzeba kombinowac,np moj sasiad nie skonczyl gimnazjum a ma kolo 300zl dziennie za 8h siedzenia i jarania fajek(sprzedaje czeski alkochol w sanatorium na lewo ;d)
inny gosc diluje.sama praca to jednak malo chyba ze masz jakies studia lepsze itp.ja np mialem 100zl na dzien w restauracji ale to 13h sie robi lub siedzi ale to i tak caly dzien w pracy.
nie napisales tez po jakiej zawodowce...znajomy po budowlance wyjechal do niemiec chyba i po 3 miesiacach pracy przywiozl w h*** kasy
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
No to niezly interes z tym alkocholem xD

Ja wole kombinowac niż szkole ona mnie naprawde wykańcza i przeszkadza w pakowaniu - niemoge trzymac idealnej mivhy , niezawsze idzie jeść i ile czasu idzie i krótszy sen niż minimum ...

Ja teraz chodze do technikum handlowego no i jeśli sie nieuda a na 99% sie nie uda to bym poszedl do zawodowej.Tylko ten problem ,że nikt tego nie akceptuje w rodzinie wszyscy trują dupe że mam sie uczyć i zdać technikum.Nawet jesli bym sie trzymał kłami i zębami i cudem na tych dwójach zdał 1 klase następne to już mission impossible.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

No to niezly interes z tym alkocholem xD

Ja wole kombinowac niż szkole ona mnie naprawde wykańcza i przeszkadza w pakowaniu - niemoge trzymac idealnej mivhy , niezawsze idzie jeść i ile czasu idzie i krótszy sen niż minimum ...

Ja teraz chodze do technikum handlowego no i jeśli sie nieuda a na 99% sie nie uda to bym poszedl do zawodowej.Tylko ten problem ,że nikt tego nie akceptuje w rodzinie wszyscy trują dupe że mam sie uczyć i zdać technikum.Nawet jesli bym sie trzymał kłami i zębami i cudem na tych dwójach zdał 1 klase następne to już mission impossible.


Te niektóre interesy to są na krótką mete ;)
W sumie jak postawisz się w drugie sytuacji i będziesz dorosły to powiesz sobie "kurwa po co ja się nie uczyłem?" :!:
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Ja k dla mnie nie zdaćtechbikum to żenada,sory ale taka moja opinia.Chodze do technikum w poznainu wstaje o 6 najwcxzesniej w domu jestem o 16 2 razy o 17:15 i jakośdaje rade.Chcesz sobie dorobić jeśli jesteś w jakims duzym miesnie to ULOTKI!!!Ja mam 7zł za godzine czasem trafi sie firma,któa daje 9zł wiec da sie jakos zarboić w sobote 5/6h i na balety jest hajs :!:
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

MALY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA
    SPORTY WALKI
    STERYDY
    KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Mysle że często nie jest ważne jaka szkołe skonczyliśmy, ja osobiście skończyłem liceum matematyczno-informatyczne a jestem mechanikiem samochodowym...co do zarabiania to mysle ze okolice 3tys PLN
  • 0
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KOKSU...PYTAJ
GG: 17625069
Części BMW e36,e38,e39,e46,e60, VW PASSAT B5/B5FL, B6, CC, FIAT COUPE/TURBO
ZDERZAKI DO WIĘKSZOŚCI MAREK!!!
Mechanika pojazdowa
Usługi transportowe, bus oraz laweta
TEL: 665-360-997, GG: 17625069 (Rafał)

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Bover najpierw nauka, potem pakowanie, pamietaj.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
zawsze można bawić się na lewo tu 5 miechów tam 3 i co chwile zmieniać fuszkę żebyś nie trafił do paki ;) ja też jestem w technikum ale wiem że nie przejdę i wybieram się do zawodówki ;) i tak nie będę robił tego czego uczy mnie zawodówka wole rozkręcić własny interes, na budowie też mam robotę 10pln za godz więc nie jest źle ;) mam bardzo blisko do czech/ słowacji można pobawić się w alkohol ;) kto wie jak to się potoczy ;) też bardzo dużo można zarobić na nielegalnych szwalniach np nike adidas kupujesz ciuchy po 50 zł bluzy gacie itp a sprzedajesz po 150/200 tylko trzeba mieć niestety wtyki ;)
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Widzę Bover ,że masz podobnie jak ja ;)
Ja aktualnie jestem na 2 roku tech-informatycznego i też za dobrze mi nie idzie.
Ale ja się nie martwię bo dziś wygrywam 15 mln pln w dużego lotka i na wszystko kładę lachę ;)
  • 0

 

 


Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

Bover najpierw nauka, potem pakowanie, pamietaj.


Ehh wiem ,że tak powinno być po bożemu ... ale dla mnie sport jest najważniejszy uzależniłem sie od tego ;)

zawsze można bawić się na lewo tu 5 miechów tam 3 i co chwile zmieniać fuszkę żebyś nie trafił do paki ;) ja też jestem w technikum ale wiem że nie przejdę i wybieram się do zawodówki ;) i tak nie będę robił tego czego uczy mnie zawodówka wole rozkręcić własny interes, na budowie też mam robotę 10pln za godz więc nie jest źle ;) mam bardzo blisko do czech/ słowacji można pobawić się w alkohol ;) kto wie jak to się potoczy ;) też bardzo dużo można zarobić na nielegalnych szwalniach np nike adidas kupujesz ciuchy po 50 zł bluzy gacie itp a sprzedajesz po 150/200 tylko trzeba mieć niestety wtyki :D



Mam podobne nastawienie jak Ty.Ja mysle ,że narazie zostane w technikuym ale jak oleje rok to ide do zawki.Duzo od tego czy sie zda zależy od nauczyciela ... jeden miły daje szanse a drugi tyra ,że szok no i co poradzisz ;) Jak skończe zawe to bd kombinował na różne sposoby żeby dorobić ;) niekoniecznie legalnie ;) ;)

Widzę Bover ,że masz podobnie jak ja :D
Ja aktualnie jestem na 2 roku tech-informatycznego i też za dobrze mi nie idzie.
Ale ja się nie martwię bo dziś wygrywam 15 mln pln w dużego lotka i na wszystko kładę lachę :D



Warto pomarzyć xD Ale jak wygrasz zarzuć mi 100 kafli - ja bede ustawiony NA JAKIŚ CZAS a Ty niezauważysz nawet ,że coś Ci znikneło ;)
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

zawsze można bawić się na lewo tu 5 miechów tam 3 i co chwile zmieniać fuszkę żebyś nie trafił do paki ;) ja też jestem w technikum ale wiem że nie przejdę i wybieram się do zawodówki ;) i tak nie będę robił tego czego uczy mnie zawodówka wole rozkręcić własny interes, na budowie też mam robotę 10pln za godz więc nie jest źle ;) mam bardzo blisko do czech/ słowacji można pobawić się w alkohol ;) kto wie jak to się potoczy ;) też bardzo dużo można zarobić na nielegalnych szwalniach np nike adidas kupujesz ciuchy po 50 zł bluzy gacie itp a sprzedajesz po 150/200 tylko trzeba mieć niestety wtyki ;)

to barta skad jestes? bo ja mam tez mam kawalek do czeskiego cieszyna,alkochol,ziolo i ubrania to tylko z czech sie bierze ;]
aha a co do ubran to wystarczy znalesc jakis ciekawy sklep...ja mam 2 takie w okolicy co czasem sprzedaje buty z drogich firm za male pieniadze np po 60 zl czasem sa buty co na allegro o 350zl wiecej bo wlasciciel to ma na lewno chyba a sie niezna na cenach ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
heh, ladnie ja tez jestem w technikum ale w drugiej klasie, mieli mnie juz wyrzucac ze 4 razy ale jakos gnije w tym obozie heheh, co do zarobkow to juz mialem wlasny interes i powiem Wam ze ten okres byl najlepszym w moim zyciu, doslownie... w miecha mialem polroczna pensje moich rodzicow aheueauha, bylo milo ale sie skonczylo jak zawsze sie konczy jak sie znajdzie konfitura wsrod znajomych, ale teraz nie zaluje tego mimo, ze "skutki uyboczne" byly duze. I wiem ze jak skoncze szkole, bo mysle ze sie przemęcze te 2,5 roku to powroce do tego ineteresu, bo znajomosci pozostaly, a wg mnie uczciwie to nikt sie nie dorobi.
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

to barta skad jestes? bo ja mam tez mam kawalek do czeskiego cieszyna,alkochol,ziolo i ubrania to tylko z czech sie bierze ;]
aha a co do ubran to wystarczy znalesc jakis ciekawy sklep...ja mam 2 takie w okolicy co czasem sprzedaje buty z drogich firm za male pieniadze np po 60 zl czasem sa buty co na allegro o 350zl wiecej bo wlasciciel to ma na lewno chyba a sie niezna na cenach ;d


okolice żywca ;)
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

Duzo od tego czy sie zda zależy od nauczyciela ... jeden miły daje szanse a drugi tyra ,że szok no i co poradzisz ;) Jak skończe zawe to bd kombinował na różne sposoby żeby dorobić ;) niekoniecznie legalnie ;) ;)


Panie, uczyć się, a nie na nauczycieli zwalać;)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
jednak od nauczyciela duzo zalezy,z jednym mozna zapalic i przy okazji pogadac o przedmiocie ,jak poprawic itp a z niektorymi to lipa jak koń ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Dużo zależy, ale raczej w drugą stronę, nauczyciel może duużo ułatwić, ale utrudnić tak strasznie nie może, obowiązuje go w końcu punktacja na sprawdzianie itd. Co najwyżej może Cie chamsko zapytać;)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

Dużo zależy, ale raczej w drugą stronę, nauczyciel może duużo ułatwić, ale utrudnić tak strasznie nie może, obowiązuje go w końcu punktacja na sprawdzianie itd. Co najwyżej może Cie chamsko zapytać;)

to zalezy,bo np u mnie w szkole punktacje jest ustalona tylko na spr,na kartkowki itp to ustala zawsze nauczyciel i ja musze miec 60% na 2 wiec potem jest po 8 palek z gastro ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Aha, no my mamy stale progi procentowe na kazdym przedmiocie na szczęście:P
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??
Nie wiem co wy tak narzekacie ;) ja teraz jestem w 2 klasie liceum na profilu ekonomicznym mam 6 razy w tygodniu matematykę i jakoś daję sobie radę ;)
Treningi mam codziennie, w niedziele tylko odpoczywam do tego dochodzą korepetycje z matematyki.
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie skończyliście szkoły, ile zarabiacie ??

to zalezy,bo np u mnie w szkole punktacje jest ustalona tylko na spr,na kartkowki itp to ustala zawsze nauczyciel i ja musze miec 60% na 2 wiec potem jest po 8 palek z gastro ;d

Mam podobnie tylko z zawodowych eby mie 2 musze miec 55%,ale z rszty to luz na 3 jade bez problemu
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024