Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozstępy skóry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.
zalezy od powierzchni...1000-2000 zeta jakos...koles sobie tak usuwal, ale na miejsce usunietych powstaly nowe
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.
Trzeba sie poprostu przyzwyczaic:) Ja mam rozstepy na przodzie barku i sa olbrzymie. Robia mi sie takze na tricu i plecach. No coz takie zycie...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.

Mam taki problem. Jakieś 8 miesięcy temu bardzo mocno przytyłem - z 90kg do 120kg w ciągu 3 miesięcy. Nie pytajcie jak... po prostu jadłem bardzo dużo i chodziłem na siłownię.


Nastepnym razem odstaw koks, a teraz to juz lipa. Niektorym pomagaja masci na bazie moczu przepisywane przez lekarza, ale tu znowu nie wszystkim.

Pozdrawiam.

PS: Ja tez mam rozstepy, z tym ze od rosniecia i siedza sobie na plecach od ladnych nastu lat ;)
  • 0

budo_johny90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.
Ja też mam rozstępy, ale raczej nie od koksowania bo mi sie zrobily jak mialem jakies 12 lat, poprostu za szybko rosłem. Leczenie maścią to raczej strata czasu bo rozstepy to zwykle blizny, tylko ze pod skora i zadna masc na to nie pomoże.
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.
A nie przyszło ci do głowy, że mogłem naturalnie przytyć?? Jak człowiek gruby się z robił to od razu koksiarza z niego robią. Jedynymi suplementami jakie kiedykolwiek brałem było HMB i kreatyna.

"odstaw koks" dobre... :evil:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.

A nie przyszło ci do głowy, że mogłem naturalnie przytyć?? Jak człowiek gruby się z robił to od razu koksiarza z niego robią. Jedynymi suplementami jakie kiedykolwiek brałem było HMB i kreatyna.

"odstaw koks" dobre... :evil:


whatever
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy skóry.
Niestety jedyne, co jako tako działa na rozstępy to oliwka dziecięca. Kilka lat temu dorobiłem się rozstępów pod pachami. Nie wiedziałem jak to powstrzymać i próbowałem chyba wszystkiego ze środków farmakologicznych. Rozwiązanie podsunęła dziewczyna :oops: . Zwykła oliwka dla dzieci. Po jakimś czaswie rozstępy się wybieliły a nowe już nie powstają.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024