Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride Shockwave 2006 - wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Kurwa malo nie ucieklem z pokoju jak zobaczylem ta kimure na Fedorze, to samo przy gilotynie na Mino 8O Emocje przednie. Hunta imo uratowala masa. Nakamura dzielnie sie bronil, brawo do niego

ogolnie gala w porzadku
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Shogun - Nakamura nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy.

Shogun fajnie obalał podcięciem, miał zajebiste podwójne kopnięcie lewa-prawa ale odpierdalał manianę za plecami Nakamury. Miał mata leo i nie wiem jakim cudem Nakamurę tyle razy wypuszczał z niej, za pierwszym razem powinien go skończyć. Jak nie za pierwszym to za drugim, albo trzecim albo ...

Nakamura cudował judockie podcinki z których lądował na czworakach z Shogunem na plecach :) i oczywiście genialne judockie wyjścia z bocznej i dosiadu przez przekręcenie się na brzuch (tak jak Nastula z Mino).

Jak dla mnie żenująca walka. Shogun w ogóle się nie wkręcał do skrętówki mimo że miał kilka okazji, normalnie jakby mu ktoś zakazał. Po jego zajebistej walce z Randlemanem spodziewałem się więcej.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki

ja się czuję troche zniesmaczony tym, że nie ujrzymy oczekiwanego rematchu Fedora z Mirkiem(bo idzie do ufc). Wydawało mi się, że on jest jedynym przeciwnikiem dla Fedora, który mógłby coś namieszać a tak to... Choi? :lol:


W 2007 Pride bedzie mialo 4 gale w USA glownie w Vegas,takze publicznosc w stanach bedzie miec okazje zaponac sie z Fedorem.Tym samym liczac ,ze Mirko bedzie miec pas w UFC,mozna gdybac ze te dwie najwieksze organizacje MMA moze sie dogadaja i zorganizuja walke tych dwoch,bylo by to napewno bardzo dochodowe.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Tylko kto by chciał aby walka odbyła się w usa na ich lipnych zasadach,z ich lipnymi hamburgerami i kijową publicznością?
Miejmy nadzieje, że masz racje i jakoś sie dogadają.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki

Kazuyuki Fujita vs. Eldari Kurtanidze - 1 r. TKO (uderzenia, sedzia przerywa)


Eldari Kurtanidze sam się poddał po tym jak dostał pierwszego konkretnego strzała na twarz :)
  • 0

budo_dżonas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
jak dla mnie to fedor musiał dzień wcześniej urządzić sobie sylwestra, bo wyglądał jakby miał grubego kaca, zwłaszcza jak sędzia tłumaczył zasady na środku ringu to stał taki biedny, wymizerowany i patrzył sobie w ziemie marząc o łyku mineralki lub, co chyba bardziej prawdopodobne biorąc pod uwagę narodowość, klinie.
  • 0

budo_bundy7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Ja włączylem MMATV na dwie walki akurat Mino z Joshem i Fedor Hunt więc nie narzekam... na poziom. Resztę będę nadrabiał...
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Singlaub , chyba przesadzasz oceniajac nisko walke Nakamury z Shogunem.Przeciez bardzo duzo sie w niej dzialo, akcja za akcja, dla mnie ta walka byla bardzo emocjonujaca a co zatem idzie ciekawa. Nakamura bardzo umiejetnie odpieral ataki Shoguna w parterze,a w stojce wedlug mnie mial nawet przewage, zawiodlem sie na nim jedynie ze tak latwo dawal sie przewracac przy pomocy tak prymitywnej techniki ktora Shogun ciagle stosowal, przeciez na to jest jedna z latwiejszych kontr w judo i najskuteczniejszych a mianowicie Uchi mata badz kilka innych wariantow. Powinien przejsc sie od czasu do czasu na salke judo po przeciwnicy go rzucaja i maja przewage w jego najleprzej strefie walki:> Ale ogolnie pokazal duzy hart ducha i dobre umiejetnosci.Graty dla obu zawodnikow. Najbardziej zawiodlem sie na Hansenie i Kawajirim , byly to dla mnie dwa w miare pewne pojedynki i stracilem przez nich 200zl :D , Hansen wyszedl jakby niewyspany , gleba po kopniaku mnie zalamala a jego bierna postawa w parterze jeszcze bardziej. Aoki rozpykal go jak amatora, zamiast trzymac tego japonca w smiesznych i paskudnych portach w stojce to on przysypial sobie w parterze. Kawajiri tez byl bliski w pierwszej rundzie zwyciestwa jednakze pozniej to juz bylo coraz gorzej.Okazuje sie ze finalisci ostatniego turnieju walki lekkiej w ktorym Gomi wygral w finale Z Sakurai juz powoli sa wypierani, zarowno Kawajri i Hansen dobrze radzili sobie w tynm turnieju, ponadto Gomi w miedzyczasie tez zaliczyl kilka slabszych wystepow.

Na koniec stwierdzam ze jednak Pride nie oplaca sie obstawiac, tego czego bylem pewny akuratn nie weszlo, a z K-1 weszlo mi wszystkie typy na Silve kurs 1,8 !! Choia walka 16 sekund !! i Tokoro kurs 1,4 wszystko bez problemow, bardziej oplaca sie obstawiac ten freak show:)
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
shogun vs nakamura... NUUUDY ... nawet nie obejrzalem do konca tylko przewinalem. to nie byla prawdziwa walka. bardziej mi to przypominalo prowrestling.
wszystko ustawiane...

bardzo sie zawiodlem na tej walce... szopke noworoczna japonce nam zgotowali...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Moje typy przed galą

1. Gomi - pewnie KO.
2. Rua - raczej decyzja.
3. Kawajiri - "wszystko się może zdarzyć."
4. Hansen - j.w.
5. Minowa - (T)KO.
6. Josh Barnett - by armbar ale pewnie skończy się na decyzji.
7. Gono - (T)KO.
8. Fujita - decyzja.
9. Yoshida - juji gatame albo duszenie.
10. Fedor - krótka piłka (ale jakże bym chciał, żeby to jednak był Hunt :) ).

Moje wrażenia po gali

1. Bardzo krótka piłka. :)

2. Tak jak mówiłem. Bardzo mi się podobało, w szczególności wola walki Nakamury.

3. Zaciekła walka, ale w sumie ani mnie nie grzała, ani nie ziębiła.

4. Bardzo miłe zaskoczenie.

5. Nie widziałem walki. Mój faworyt zawiódł. Bywa.

6. Jak mówiłem, decyzja. Nogueira niesamowicie przetrzymał tą gilotynę, ale Barnett też conieco pokazał. Ja bym powiedział że dwa do jednego dla Nogueiry.

7. Nie widziałem walki. Decyzja, nie knockout, ale też dobrze.

8. Strzelałem, nie więdząc nic o przeciwniku Fujity. Fujita pokazał mu, gdzie raki zimują, i na tym skończmy.

9. Nie dość, że Yoshida bez gi, to jeszcze tyle okazji miał i żadnej nie wykorzystał. Zawiodłem się na nim. Trzeba jednak powiedzieć, że Thompson pokazał się z bardzo dobrej strony.

10. Wcale nie taka krótka piłka, jak mi się wydawało. Jak miło było patrzeć, jak Fedor wstaje wkurwiony po tych dwóch próbach wykonania na nim przez Hunta kimury i rzuca się niemal na oślep - widać było, że Hunt zalazł mu za skórę. Świetna walka. :)
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Pierwsze wrazenie z Gali - Co ten Gruzin tam robil???
Drugie - zajebista gala. zajebista. :twisted:

Najbardziej podobal mi sie wkurff Fedora, sprowadzenie Hunta do idealnie tej samej pozycji, w ktorej Fedor sam byl wczesniej i proba tej samej dzwigni. Balacha na Hunt'cie bardzo ciasna... szczerze mowiac bylem przekonanym, ze bedzie snap... ja bym juz daaawno odklepal... brawo za odwage.

Bardzo fajny ten niewielki grappler w kolorowych kolazowkach :) fajne duszenie.
Super podobala mi sie ta gala.

aha, Thompson to faulujacy pajac, nosi mnie jak widze takich gosci.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki

Bardzo fajny ten niewielki grappler w kolorowych kolazowkach :) fajne duszenie.

No tez mi sie to podobalo, ta technika nazywa sie gogoplata, juz zaczalem ja sprawdzac na treningach hehe
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Ja robiłem ją już dawno, sam ją wymyśliłem tzn nikt mi jej wcześniej nie pokazywał ani nigdzie nie widziałem tylko sam do niej doszedłem. Tylko nie była robiona do końca (tylko jedną nogą)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki

Ja robiłem ją już dawno, sam ją wymyśliłem

:)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
A ja trójkąta wymysliłem :wink:

a wracajac do gali... ma ktoś moze linka do walki Shoguna na youtube lub czymś takim? Za cholere nie może mi się sciągnąć ta jedna walka z linków podanych przez januszap chyba :?
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Chyba Shogun chcial koniecznie poskakać komuś po głowie.
Walka mogła skończyć się dużo wcześniej. Nakamura oddał plecy 4 razy, a Rua wykorzystał to tylko raz. I to nie do końca, bo wypuścił.
Moze mi to ktoś wytłumaczyć (ustawiane walki? :twisted: ;) )?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
szczena i Campo - ludzie małej wiary :rofl:
  • 0

budo_kwck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Na mnie najwieksze wrazenie zrobila walka Tatsuya Kawajiri vs. Gilbert Melendez, moim zdaniem na maxa wyrownana, Melendez ci prawda parl do przodu ale Kawajiri skutecznie kontrowal. A poza ta walka to gala raczej srednia, dobra , ale bez rewelacji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024