Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 66 spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

UFC 66 spoiler
ktos jeszcze zaskoczony wynikiem chuck vs tito? stawialem na tego ostatniego, ale iceman jest jak maszyna. pozostaje tylko czekac na jego rewanz z jacksonem.
rory singer walczyl i przegral. linka do tej walki?
bisping - przyszlosc ufc. kiedys mialem okazje spotkac schafera - fajny gosc i swietny grappler. troche szkoda, ze dostal takiego zwierzaka jak bisping na druga walke w ufc.
herb dean wygral kolejna walke - arlovski vs pe de pano. niech ktos zwolni tego pajaca, bo to najgoszy sedzia ringowy mma. moze w boksie amatorskim ktos mu da robote.
czekam na wiecej walk thiago alvesa - revelacyjna walka z de souza.
leaben juz przyzwyczail widzow do pokazywania jaj wiekszych od mozgu i nie odklepal gilotyny - zasnal :-)
griffin - kolejny bohater tuf show, padl w pierwszej rundzie, co bylo duzym zaskoczeniem. jardine szybko sie uczy.

ufc 67 - ktos wie kto ma walczyc z cro copem w jego debiucie (jackson vs eastman jest podobno zaklepane).

pozdro
LB
  • 0

budo_boniu
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler
Cro Cop bedzie walczyl z Eddie Sanchezem, a to co bambus z dredami wyprawia jako sedzia to juz jest skrajne przegiecie
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler

ktos jeszcze zaskoczony wynikiem chuck vs tito? stawialem na tego ostatniego, ale iceman jest jak maszyna


raczej nie -gratki dla Ice-a
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler
wideo, wideo, vi-de-o...

ps. nalezy podtrzymywac dobre swieckie tradycje...
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler

ktos jeszcze zaskoczony wynikiem chuck vs tito? stawialem na tego ostatniego, ale iceman jest jak maszyna. pozostaje tylko czekac na jego rewanz z jacksonem.


stawiales na Tito??? zartujesz? niecierpie Tito i wcale jego wystep w Tuf mi zdania o nim nie zmienil, nie lubie tez jego stylu walki, nudny...
sama walka mnie nie powalila na kolana, widac bylo pod koniec ze chuck ma duze klopoty kondycyjne, tito w sumie nie zrobil nic, jego dziwne kombinacje jak te wysokie kompneica bezsensu - ogolnie widac to co czesto ludzie mowia ze ito to dobry kolega Dany i dlatego dostal ta sznase bo sorry jego ostatnie walki nic nie pokazaly, jego przeciwnicy to albo dziadek Shamrock ktory jeszcze nie zajarzyl ze czas na emeryture lub Forest z ktorym walka byla dyskusujna bo np Edie Bravo punktowal wygrana foresta a cala sala buuuua na zywciestwo Tito - wiec jestem naprawde zaskoczony ze stawiales na Tito....
sma chuck byl jakis taki za wolny, malo dynamiczny w porownaniu do swoich poprzednich walk

bisping - przyszlosc ufc. kiedys mialem okazje spotkac schafera - fajny gosc i swietny grappler. troche szkoda, ze dostal takiego zwierzaka jak bisping na druga walke w ufc.


najlepsza walka moim zdaniem, bardzo wyrownana, schafer mial sporo dobrych okazji zeby bispinga wykonczyc

herb dean wygral kolejna walke - arlovski vs pe de pano. niech ktos zwolni tego pajaca, bo to najgoszy sedzia ringowy mma. moze w boksie amatorskim ktos mu da robote.


nie wiem o co Tobie chodzi??? arlovski kopnal de pano w glowe to faul co nie?! wiec herb przerwal walke, chcial ich podniesc ale de pano sie uparl ze on chce z tej pozycji kontynuowac, Arlovski odczekal chwile, wcale nie uderzyl zaraz po komendzie do walki

czekam na wiecej walk thiago alvesa - revelacyjna walka z de souza.


tez mnie sie podobala

leaben juz przyzwyczail widzow do pokazywania jaj wiekszych od mozgu i nie odklepal gilotyny - zasnal :-)



laben to kelejny kolo (po Tito) ktorego jakbym nie widzial wiecej w UFc to bym byl szczesliwszy lol

griffin - kolejny bohater tuf show, padl w pierwszej rundzie, co bylo duzym zaskoczeniem. jardine szybko sie uczy.


bylo, bylo, bo do tej chwili jakby nie patrzec to forest kontrolowal ta cala walke, dobrze punktowal jardine, rozbijal jego obrone - niestety wyszlo to co widac czesto w ufc czyli napierdalanie na wymiane bez skupienia sie na tym zeby samemu nie dostac

ufc 67 - ktos wie kto ma walczyc z cro copem w jego debiucie (jackson vs eastman jest podobno zaklepane).


co do crocopa to nie wiem czy mu tak dobrze pojdzie w tym UFc, swoje lata ma juz, reguly torche inne, nie wiem jak sobie poradzi z przyciskaniem go to siatki w octagonie - ja mysle ze taki thiago alves moglby go pojechac...

oczywiscie nie widze szas Tima Silvi na wygrana z Crocopem ale kurde porzeyczylem ze silvia za swoja ostatnia walke dostal 120 tys dolarow???? kurna za co?????? tos GSP dostal tylko 50 tys!!!
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler
UFC 66 Fighter Salaries

Title Match and Main Event Fighters
-Chuck Liddell: $250,000 (17th UFC fight; defeated Tito Ortiz)
-Tito Ortiz: $210,000 (19th UFC fight; lost to Chuck Liddell)

Main Card Fighters
-Andrei Arlovski: $145,000 (12th UFC fight; defeated Marcio "Pe de Pano" Cruz)
-Michael Bisping: $24,000 (2nd UFC fight; defeated Eric Schafer)
-Forrest Griffin: $16,000 (6th UFC fight; lost to Keith Jardine)
-Keith Jardine: $14,000 (5th UFC fight; defeated Forrest Griffin)
-Jason MacDonald: $10,000 (2nd UFC fight; defeated Chris Leben)
-Chris Leben: $7,000 (8th UFC fight; lost to Jason MacDonald)
-Marcio "Pe de Pano" Cruz: $5,000 (4th UFC fight; lost to Andrei Arlovski)
-Eric Schafer: $4,000 (2nd UFC fight; lost to Michael Bisping)

Preliminary Match Fighters
-Thiago Alves: $22,000 (6th UFC fight; defeated Tony DeSouza)
-Gabriel Gonzaga: $18,000 (3rd UFC fight; defeated Carmelo Marrero)
-Yushin Okami: $16,000 (3rd UFC fight; defeated Rory Singer)
-Tony DeSouza: $7,000 (5th UFC fight; lost to Thiago Alves)
-Christian Wellisch: $6,000 (2nd UFC fight; defeated Anthony Perosh)
-Rory Singer: $5,000 (3rd UFC fight; lost to Yushin Okami)
-Carmelo Marrero: $5,000 (2nd UFC fight; lost to Gabriel Gonzaga)
-Anthony Perosh: $3,000 (2nd UFC fight; lost to Christian Wellisch)

Disclosed Fighter Payroll: $767,000

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pierwsze 3 osoby zgarnely 80% calej puli
zarobki reszty osob raczej symboliczne

ktos wie ile dostali zawodnicy wystepujacy na shockwave ?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler
Tito i Chuck dostajka jeszcze procent od sprzedarzy walki w ppv(tv) do tego sponsorzy.Chuck ma kontrakt z xience na gruba kase.Na lebka powinni spokojnie otrzymac powyzej miliona.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 66 spoiler
Swietna gala, nie pamietam tak dobrego UFC od dluzszego czasu.
Thiago Alvez - swietny! Pierwszy raz goscia widzialem, wywarl na mnie spore wrazenie. Pewny siebie i opanowany, a ma dopiero 23 lata...
Cieszylem sie tez z wygranej Jasona MacDonald'a bo to chlopak z mojego miasta i fajnie zrobil Leben'a. Szkoda mi Forresta, fajnie walczy, bardzo ambitny. Widac bylo ( i slychac ;) ) ze ta porazka go dotknela...
Rewanz Chucka z Rampagem zapowiada sie wysmienicie. UFC podnosi poziom, choc ciagle jest pare miesiecy swietlnych za Japonczykami.
Pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024