Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride Shockwave 2006 - wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pride Shockwave 2006 - wyniki
W tym temacie pojawią sie wyniki tej gali
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Kiyoshi Tamura vs. Ikuhisa Minowa - 1r. KO (soccer kicks)
Aoki Shinya vs. Joachim Hansen - 1r. poddanie (duszenie trojkatne, fajnie zalozone :) )
Gono Akihiro vs. Yuki Kondo - niejednoglosna decyzja
Mauricio Shogun vs. Kazuhiro Nakamura - jednoglosna decyzja
Tatsuya Kawajiri vs. Gilbert Melendez - jednoglosna decyzja
Kazuyuki Fujita vs. Eldari Kurtanidze - 1 r. TKO (uderzenia, sedzia przerywa)
Gomi Takanori vs. Mitsuhiro Ishida - 1 r. KO (uderzenia)
Hidehiko Yoshida vs. James Thompson - 1 r. TKO (uderzenia)
Josh Barnett vs. Antonio Rodrigo Nogueira - jednoglosna decyzja
Fedor Emelianenko vs. Mark Hunt - 1 r. poddanie (kimura)
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Jak ktoś będzie miał linka do walki minotauro to byłbym wdzięczny za udostępnienie go na forum 8) .
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Akcje Hunta właśnie poleciały pod suit. Prawie się obsrałem na jego walce z Fedorem. Jak tak dalej pójdzie to za rok wystartuje w Abu Dhabi. Jak na razie szacunek dla Fedora za wygraną i gratulacje dla Hunta za piękną walkę w stójce ... i parterze.

Pozdro 600
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Ladnie sie z tej balachy wywinol :D cala gala na wysokim poziomie, bardzo wiele fajnych walk.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Ogolnie gala ciekawa, bylo kilka niespodzianek.

Podobalo mi sie jak Aoki poddal Hansena, bardzo ciekawe duszenie 8O
Shogun mial duza przewage i az dziwilem sie ze nie skonczyl tego przed czasem, a mial kilka okazji.
Melandez mnie zaskoczyl, bardzo ladnie walczyl z Kawajiri i jak najbardziej zasluzona wygrana.
Zupelnie nieudany debiut Kurtanidze, poki co do mma sie nie nadaje.
Gomi zgodnie z planem szybka wygrana :wink:
Yoshida bardzo ladnie walczyl, zaskoczyl mnie, dobra stojka i parter, probowal dzwigni na noge, myslalem ze wyciagnie ten klucz, ale Thompson byl za silny, Yoshida zupelnie opadl z sil i nie mogl sie bronic, sedzia przerywa, szkoda.
Na walce mino z Barnettem mnie rozlaczylo i widzialem tylko urywki, ale ciesze sie ze Mino wygral :twisted:
I walka wieczoru, jak dla mnie postawa Hunta to najwieksze zaskoczenie gali. Normalnie szok wyszedl Fedorowi z balachy (bardzo ladnie szybko zalozonej), kontrowal rzuty tak ze zawsze znajdowal sie w lepszej pozycji, lepiej uderzal, kontrolowal Fedora z bocznej i nawet klucz na reke Fedorowi zalozyl. Juz myslalem ze Fedor odklepie 8O Nawet Mark mial dosiad 8O Widac Mark ostro trenowal parter. Ale jednak Fedor to solidna firma, przy kolejnym obaleniu znajduje sie w polgardzie Hunta i zaklada Markowi kimure. Koniec walki!
Fedor chyba jeszcze nie jest w najwyzszej formie, dobrze ze nie dali mu jeszcze Mirko, Mino czy Barnetta bo by mogl stracic pas. A Hunt jak tak dalej bedzie poprawial parter to faktycznie moze cos zwojowac w Pride :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
dla mnie jedyne co przychodzi do głowy żeby skomentować walke Fedora i Marka to "You call that an armbar? :wink: " :)
Szkoda mi Yoshidy bo naprawde świetnie walczył. Odniosłem wrażenie, że jak wyrzucił go z ringu to właśnie coś się stało(bo na głowie wylądował). Dość dziwacznie to wyglądało jak sędzia go ciągnął po ziemi żeby zrestartować walke na środku :lol:
Tak to jeszcze przychodzi mi do głowy tylko pokaźny rzut Barnetta na Nougeirze.
Gala była cód miód i orzeszki :D
  • 0

budo_mioski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
No nie wiem, może ja zmęczony byłem po UFC, ale dla mnie ten Pride był średni. Oczywiście walki Nogueiry i Hunta były super i nie ma co dyskutować. Walka Melendeza też na plus, ale reszta Nakamura nie sprawił żadnego kłopotu Shogunowi, Gomi też zwycięstwo bez wysiłku, Yoshida hmmm ratowali go sędziowie byle dotrwał do gongu. Ogólnie moim zdaniem zbyt dużo japończyków, gala wyglądała bardziej jak Bushido niż Shockwave. Tendencja włodarzy Pride do ściągania zawodników z wrestlingu czy złotych medalistów olimpijskich jak widać nie zawsze przynosi efekty. Z szumnych zapowiedzi wyszła chyba najsłabsza z dotychczasowych gal noworocznych.

Pozdrawiam
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki

zbyt dużo japończyków

oj racja. Miejmy nadzieje, że wyciągną wnioski.
Co do przemysleń: fedor i nogueira w swoich walkach wydawali sie zdeka chudziutcy w porównaniu z przeciwnikami :D
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Fedor trochę sobie olał Hunta. Walka była wyrównana. Fedor ani nie pokazywał swojego boksu, przeciwko Huntowi mógłby polec, ani g&p. Taki trochę ospały. Doprowadził dzieło do końca ale w pewnym momencie też pewnie zrobiło mu się ciepło...
Hunt rośnie mi na gwiazdę...

Shogun dał pokaz swoich umiejętności. Obalenia perfekcyjne, w stójce nie miał takiej przewagi. W parterze robił co chciał i może nawet miał powiedziane aby nie kończył tej walki za szybko, bo bodaj raz podchodził do dźwigni na łokieć.

Mino miał dobre obalenia, walka wyrównana.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
wideo, wideo, vi-de-o...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Fedor vs Hunt.
Swiat stanął na glowie, Hunt niemalże wygrał te walkę!

Mimo, że widać było że Fedor ma wieksze doświadczenie w MMA (szybkie obalenia) to jednak Hunt mu zagrazał- szok...
  • 0

budo_ps_87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
ja dalej nie moge wyjsc z podziwu
Szerszy
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Fedor vs Hunt

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_artur15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kąta

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Według mnie walka była średnia.
Żaden z zawodników nie pokazał nadzwyczajnej formy.
hunt na poczatku walki kopnięciami z traceniem równowagi w tyl mół szybko skonczyc.
jednak bardzo mi się podobala walka w parterze.Myślę że Fedor zostal otumamiony jednym z pierwszych ciosów w walce.Fakt Hunt walczyl dobrze - lepiej od fedora, jednak
wydaje mi się że za bardzo się "podniecil" i uwierzyl w siebie w końcówce i Fedor to wykorzystal.Nie potzrebowal na to dużo czasu.Moim zdaniem Fedor jest niepokonany i nikt mu tego już nigdy nie zabierze:)) :D :D
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
w twojej wypowiedzi są same sprzeczności :!:

Walka mi się podobała, Hunt bardzo zaskoczył parterem, Fiodor miał problem z wyjsciem z bocznej, myśle że nie spodziewał się takiego oporu ze strony Hunta w parteze.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
ja się czuję troche zniesmaczony tym, że nie ujrzymy oczekiwanego rematchu Fedora z Mirkiem(bo idzie do ufc). Wydawało mi się, że on jest jedynym przeciwnikiem dla Fedora, który mógłby coś namieszać a tak to... Choi? :lol:
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Jak dla mnie gala była zajebista ;) Może po za walką Yoshidy... wkurwiłem sie, bo miał przewage w stójce i w parterze, ale wysiadł kondycyjnie, a tak liczyłem na jego zwycięstwo. Poza tym to już od początku było pare zaskoczeń. Liczyłem na Minowe. Ktoś mi wyjaśni co się stało, że Minowa nagle się wyłączył ? Wyłapał kolano na klate i odebrało mu oddech, ale troche głupio to wyglądało jak Tamura musiał lać bezbronnego. Widzieliście pozniej jak miał pretensje do sędziego, że nie przerwał walki ? Walka Hansena z Aokim to jak dla mnie chyba największe zaskoczenie tej gali, pomijając nowy image Joachima :D to ta gogoplata hehe Hansen chyba nie spodziewał się tego obrotu sprawy ;) Ciekawe jak długo jeszcze Aoki płakał za kulisami :) Walka Fujity to beznadziejny wypełniacz... już wolałbym zobaczyć jak dostaje baty od Werduma, bo dawno go nie było w pride, a nie jakiegos zapasnika co wyłapał na jape i poddał się... fajnie badał dystans :D Szacunek dla Nakamury, jak dla mnie jest przechujem, jak w parterze walczył o dostęp do tlenu... myslalem ze juz w pierwszej rundzie polegnie, a Shogun jak to Shogun pokazał klase. Miałem nadzieje, że Tatsuya Kawajiri wygra, ale Melendez był lepszy ;) Gomi bez rewelacji, ale i tak go nie lubie :D Wam też serce mocniej zabiło jak widzieliście gilotyne na Barnetta ? Myślałem, że walne na plecy jak Mino z niej wyszedł... ale zaskoczyło mnie to, że sam założy noge Barnetta by ten mógł zapiąć garde zamiast przeskoczyć do bocznej... może chciał pokazać, że w Pride nikt go nie podda ? :D Hunt też zaskoczył, wg mnie troche nie ładnie się zachował z tym uderzeniem w tył głowy Fedora, ale umiejętności w parterze masakra ;) Chociaż mam takie wrażenie, że Fedor nie był w najlepszej dyspozycji, może to przez ten złamany palec ? Sie rozpisałem :D
Pozdrawiam wszystkich i wszysktiego najlepszego w nowym roku życze ;)
Kapeć
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
na szybko obejrzalem walki fedora i hansena. oczom nie wierzylem 8O ! fedor ma niezle rozciagniete stawy barkowe, albo czeka go powazniejsza niz palec operacja :-) . swoja droga widac bylo, ze sie zirytowal brakiem postepow i skonczyl walke z twarza pokerzysty, ale w wiekszym niz zazwyczaj pospiechu :) .
aoki to chyba najciekawszy grappler w mma. ta loco/googo plata byla rewelacja.
sciagam dvd z trackera i nie moge sie doczekac walki melendeza.
pozdro
LB
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - wyniki
Po prostu Hunt nie umie dźwigni robić. Dodatkowo jeszcze jest to dźwignia która ma duży luz i działa późno.
Hunt wyszedł z balachy "na pałę", gdyby nie jego masa i zmęczenie Fedora wyciąganiem ręki przeciwko takiej masie to by sobie Hunt rękę złamał tym wyjściem.
Przez pierwsze 3 minuty Hunt to był tylko worek do rzucania dla Fedora.
Później Hunt poleżał w bocznej i pogimnastykował sobie ręce a później Fedor odzyskał siły i się wkurwił i Hunt znowu był tylko workiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024