Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko
Witam

Wiele osób narzeka na rozpiske. Rozpiska jest bardzo dobra. Co prawda organizatorzy przyzwyczaili nas do tego że każde zestawienie jest lepsze od poprzedniego, ale same wielkie nazwiska nie gwarantują dobrych walk. Walki dobrane są pod kątem japończyków, ale takich którzy znają sie na walce( nie tak jak w przypadku K1 Dynamite - freak show dla mas) Na obsade mogą narzekać niedzielni fani MMA i "osoby które nie mają większego pojęcia o tym."

Poniżej troche moich typów oraz krótka analiza:

Hidehiko Yoshida vs. James Thompson - Yoshida/poddanie (duszenie)

Thompson będzie niebezpieczny tylko na początku walki, z minuty na minute jego szanse będą malały. Jeśli Yoshida nie pójdzie na wymiane a mądrze rozegra walke w parterze to powinien poddać Jamesa w pierwszej rundzie. Szczęśliwi Japończycy.

Kazuyuki Fujita vs. Eldari Kurtanidze - Fujita/TKO

Fujita. Nie wydaje mi się że to będzie łatwa i szybka wygrana ale nie sądze aby Kurtanidze mógł czymś zagrozić Japończykowi. Szczęśliwi Japończycy.

Akihiro Gono vs. Yuki Kondo - Gono/decyzja

Weteran Pancrase Kondo ostatnią (i jedyną) wygraną w Pride zaliczył równe 3 lata temu czyli podczas Shockwave 2003. To będzie ciężki i ostry bój dla obu zawodników(szczęśliwi Japończycy), którego wynik prawdopodobnie rozstrzygną sędziowie na korzyść Akihiro Gono.

Kiyoshi Tamura vs. Ikuhisa Minowa - Minowa/poddanie (skrętówka)

Kolejny pojedynek japan vs japan.Obaj zawodnicy walczą do końca i coś mi sie wydaje że będzie ostra jatka. Szczęśliwi Japończycy. Obstawiam wygraną Minowy przez poddanie.

Takanori Gomi vs. Mitsuhiro Ishida - Gomi/KO

Dwóch młodych Japończyków. Szczęśliwi... Ciężko przesądzać ale wydaje mi sie że Gomiemu uda się jakoś znokautować Ishide.

Mauricio Shogun vs. Kazuhiro Nakamura - Shogun/ poddanie

Mistrz GP vs b. utalentowana nadzieja szczęśliwych Japończyków. Nie widze płaszczyzny w której Nakamura mógłby być groźny dla Brazylijczyka. W parterze szanse się troche wyrównują ale i tak obstawiam tutaj wygraną shoguna przez poddanie. Zapowiada się bardzo emocjonująca walka.

Shin’ya Aoki vs. Joachim Hansen - Hansen/KO

Aoki to szpec od tego całego jiu jitsu brazylijskiego które Hansenowi nie jest obce. Stawiam na Hansena który skarci Aokiego pięścią.

Tatsuya Kawajiri vs. Gilbert Melendez - Kawajiri/ TKO

Ciężko, ciężko powiedzieć. Ja postawie na bardziej doświadczonego Japończyka.

Emelianenko Fedor vs. Mark Hunt - Fedor/poddanie

Dwóch dużych panów - szczęśliwi Japończycy. Wynik tej walki jest chyba najłatwiejszy do przewidzenia. Hunt byle kim nie jest ale nie oszukujmy sie. Kiedy tylko walka przeniesie się na ziemie a powinno nastąpic to szybko bo nie sądze aby tak doświadczony i madry zawodnik mający sporo do stracenia jak Fedor bawił się w wymiany uderzeń z byłym zawodnikiem K1. Klucz z bocznej, pierwsza runda.


Tyle moich typów. Powtórze stara regułe - to MMA i wszystko może sie zdarzyć. Jednak to również nie totolotek i mam nadzieje że wiele moich typów sie sprawdzi - szczególnie biorąc pod uwage kto wygra a nie jak to uczyni.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko
Podajesz te typy pod katem bukmacherki?? Bo ja wlasnie zamierzam wydaj okolo 600zl na obstawianie Pride i K-1.Dla mnie to bardzo duza suma jak na buka, ale ze wygralem w ostatnie 3tyg okolo 1500zl w pokera moge zaryzykowac,tymbardziej ze buki sie az tak bardzo na mma nie znaja. Wezmy takie typy ,ktore z pewnoscia zagram Joachim Hansen - Shinya Aoki 1 kurs na Joahima 1,75!! Oczywiscie nnie mowie ze to 100% szans na wejscie ale z pewnoscia jakies 70% czyli warto,zgadzam sie ze Joahim zdemoluje p[rzeciwnika i zakonczy sie to KO,kolejny typ Yuki Kondo - Akihiro Gono 2 kurs 1,8 a to z racji tego ze Gono byl wkoncu w tegorocznych polfinalach i calkiem dobrze sobie radzil, nie lubie go bo ma dla mnei nudny styl walki ,ale inteligencji na ringu nie mozna mu nie przyznac.Juki w prawdzie dobrze walczy z japonczykami ,ale po jego walce z Phil Baronim uwazam ze powinien sobie juz dac spokoj, jego postawa ponizej oczekiwan. Takanori Gomi - Mitsuhiro Ishida 1 kurs 1,40 nie bedzie niespodzianki i tyle, a kurs nie mam pojecia czemu taki duzy:/Chcialem tez grac na Kawajiri ale nie znam jego przeciwnika , i nie ma on zadnej porazki wiec chyba sie wstrzymam.Choc moze zagram lekko. I z k-1 Hideo Tokoro - Royler Gracie 1 kurs 1,45 dla mnie mega pewniak zagarm go na kuponie z gomim za grubo,Royler to juz nie to co kiedys i wogle mga dobry typ dla mnie.Akebono - Paulo Cesar Silva 2 kurs 1, wygra przez kluczyl, nie wyopbrazam sobie jak Akebonomoglby wygrac:/ choc boje sie ze moze byc to ukartowane by biedny grubasek zaliczyl 2 zwyciestwo. Pozdro
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko
Gdzie obstawiasz?

Na expekcie tylko 3 walki ufc. Pride i Dynamite jeszcze nie ma i chyba już nie będzie na milenium.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko
Na betathome sa wszystkie walki k-1 ufc i pride,na unibecie wiekszosc. Kursy podawalem z betathome.Co o nich myslisz?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Shockwave 2006 - moje typy i nie tylko
już jest taki topic

http://www.forum-kul...showtopic=85961
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024