Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki gaz na sasiadow


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

jaki gaz na sasiadow
mam wyjatkowo debilnych sasiadow

non stop techniawa od 7:00-24:00

jak sie pojdzie im zwrocic uwage to na 5 min scisza a potem znowu na full i jak sie wyjdzie na klatke to sciszaja i udaj ze to nie oni (SIC! ? )

wezwanie psow powoduje ze jak tlyko psy wyjda wala po rurach i muza na full i trzaskanie z drzwiami itp

to tchorze wiec nie przyjda ale zaklocaja spokoj mojej zonie i dziecku, a ja nie che sobie robic nadmiernych problemow wiec nei pojde ich sklepac

to nowy blok wiec nie wszytskie mieskzania sa wykoncozne, ich nie :D nie maja progu w drzwiach czyli meidzy drzwiami a podloga jest 1 cm luka :D

moj pomysl to wpuscic im gaz pod progiem jak zapuszcza muze na full :D

inny moj pomysl to zaloze kominiarke i oblukam kiedy pojedynczo ktorys wyjdzie z mieszkania i skopie za rogiem,ale jak mowie wole unikac problemow

co do azu pytanie , jaki bedzie skuteczny puszoczny pod progiem zeby odczuli i troche sie pokrztusili ?

dodam ze naprawde mam juz tego dosc od 2 miechow sie to ciagnie, basy juz mi wywracaj flaki, zrobie cokolwiek zeby moja rodzina miala spokoj SZCZEGOLNIE W SWIETA! a mnie juz szlak trafia.

plizzz help, jaki gaz przede wszystkim bo reszta opcji to raczej plan awaryjny jak przegna w swieta
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
ja prysnalem gazem KO stozek w sciane lekko nisko a zapach caly dom ,,zasmrodzil'' wiec sprobuj pod drzwiami ale moze lepszy niz KO jakis.tylko pod drzwiami to inna sprawa chyba bys musial duzo wypsikac zeby zapach z podlogi sie rpzeniosl do nich chyba ze wywiercisz dziure w drzwiach:)
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
dzieki za info

nie ma progu wiec szpara jst okolo 1 cm pod drzwiami, wiec spokojnie gaz owine jakas folia i z folii wypuszcze rurke plastikowa i wsune ja pod drzwi, delikatnie. Drzwi zablokujemy z kumplem, na przeciwko nikt nie mieszka wiec nikt nas nie zobaczy, bedizemy ich tryzmac az wypsikamy caly gaz :D

Ten KO mowisz da rade w temacie :D ?
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
:) mozesz kupic magnum OC 17 bo mocny tylko pytanie czy chcesz taki porzadny gaz wytracic na glupkow.a ja psiknalem ko chmurke dla testow w lazience bez okien i drzwi byly otwarte i caly korytarz tym walil(okolo 1o metrow to dlugi korytarz) i jeszcze na opierwszym pietrze jak sie siedzialo troszke bylo czuc wiec z pol pojemnika KO powinno zalatwic sprawe. :) pewnie myslicie ze to bajeczka ale przez 40 minut prawie cala chata smierdziala tym
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
40 min smierdziala ok to mi pasi :D a a jak przy tym twoje samopoczucie? bo chce zeby sie troche pomeczyli oprocz smrodu, podusili, stracili oreintacje :D no szkoda troche an debili ale wydam juz od 8:00 mam dzis pobudke, wrzaski, muza na full, mowiac ianczej maja piekny poranek, ale ja nie :D
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
wrzuc im granat :)

A swoja droga to co za akcja ze od 2 miesiecy cie tak mecza..Ja bym 2 dni chyba nie wytrzymal.ALe jak mowisz perswazja nie dziala,wiec moze trzeba sila-tylko nie przesadzic za mocno.
Gaz moze sie sprawdzic..W sumie wjazd z kumplami tez-ale czy wtedy oni nie wjada zkumplami tobie, a to juz mega niebezpieczne (a jesli nie niebezpieczne, to bezsensowny stres dla twojej rodziny, a to przeciez najgorsze)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
leyus daj znac jak tylko przeprowadzisz swoja operacje :) juz sie nie moge doczekac efektow :) . pomysl z gazem jest cudowny, pomysl z oklepem mniej wyszukany ale tez dobry. ciekawa kombinacja bylaby gdybys wpuscil im gaz do chaty, poczekal na klatce az oni wybiegna 'ogluszeni' i spucil wszystkim oklep, najlepiej tak zeby nie wiedzieli ze to ty, to musialoby komicznie wygladac :twisted: :) :) . taka lekcje powinni sobie wziasc do serca :) . pozdrawiam
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
oklep frajerów :)
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
Gaz ? Tylko musztardowy :wink:
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
zalej im mieszkanie niby przez pomylke:D:D, albo ikaj regularnie na wycieraczke
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
gazu nei sprawdzalem wiec jestem za oklepem tych cymbalow no ale mozesz sprobowac z tym ze ja bym rownoczesnie wpuscil dwa na raz :twisted:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
a może jakiś kwas masłowy, czy coś w podobnym klimacie? + kartka na drzwi z napisem "Pozdrawiamy, kolektyw mieszkaniowy bloku"

swoją drogą ta policja to jakieś pieprzone nieporozumienie... za zakłócanie spokoju jest paragraf, powinni trzepnąć im po kieszeni mandatem...

zawsze mozna tez wykopac/wyważyć drzwi, wjechać do środka, jak mawiają poeci - "na maxymalnej piździe", i poprzebijać śrubokrętem membrany w głośnikach, a kto się zbuntuje to w mordę. 8)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
Jak nie mają progu to wpuszczaj gaz ! :D
Tylko żebyście się nie potruli bo to już by była kaszana . Swoją drogą ciekawe to bardzo ...
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
Ten KO kosztuje 11 zeta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jedna chmurka tylko w sciane na wysokosci 40 cm taka mala chmurka a caly dom tym smierdzial w sensie ze w calym domu bylo to czuc mama weszla do domu metr od drzwi sie zaczela dusci juz bo to sie szybko rozprzestrzenilo i najgorsze jest to ze troche czuc ten gaz zapach ale w gardlo mocno piecze a jesli ty przez ta dziurke powiedzmy taka mocna chmure walniesz to beda musieli wyjsc z domciu albo stac przy oknach
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
chamstwem na chamstwo...ja bym poszedl do nich z jakims duzym koleiem groznie wygladajacym i poprostu wytlumaczyl ze jak to sie bedzie powtarzac to odwiedzi ich ktos inny niz policja-dobrze by bylo wyciagnac pistolet(gazowy) i postraszyc i tak beda tak postykani ze nie zczaja sie ze to gazowka...
gaz do domu to bezsens bo nie beda wiedzieli za co to jest itd. ...musisz byc stanowczy i wytlumaczyc ze bedzie zle nie pros tylko nakazuj-u mnie w pracy sie nakazy sprawdzily i starsi mani kolo 30-40 lat (ja 19) probowali na poczatku mnie ustawiac ale cos im nie poszlo ;) efekt jest taki ze tylko przestali sie odzywac...:)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
Jak wlaczaja wiertarke od 7 do 24 to sa pewnie studentami :wink: na swieta porozjezdzaja sie po domach w swoich okolicznych wsiach wiec teoretycznie swieta powinienes miec spokojne. Gorzej jak po swietach przyjdzie czas jak dzieciaki beda chcialy przetestowac swoje najnowsze petardy w... nocy, bo wtedy najwiekszy huk idzie. Powodzenia i pzdr
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
dzieki za wszelkie odpowiedzi!

wpadlem w miedzyczasie an prosty pomysl dodadkowy i chyba wstrzymam sie z innymi az ten zrealizuje, mieszka tma jedna laska i jeden koles + kilku kolesi ich odwiedza :D nie zachowuja sie cicho jak sie pie.... wiec zadzownei wtedy na paly ze ajaks bojka wrzaski nie wiem co :D wtedy paly beda w 5 min :D jak im przeszkodza i dostana mandat za pier... sie to ich wkurze, widywalme wczesniej tych kolesi na klatce, cwelki w zamsowych kurteczkach, alkierkach, waga kogucia :D problemow nie bedzie :D

zjarany_swistak: zona mnie powstrzymuje dlatego dwa miechy, ja bym tez wytrzymal 2 dni :D wjazd na chate nierealny, zarowno dla mnie jaki i dla nich, blok ma 1,5 roku drzwi na grubosc kilku cm (zatrzaski z obu stron po 3 sztuki, wiec jak sami nie otworza to nie ma szans, a kto otworzy typowi w kominiarce, jak mowilem zreszta wole unikac problemow.

zaorish: plan dobry :D w sumie wjazd im mozna zrobic przez balkon, to nowy blok od strony balkonow sa pola, malo kto obluka, no ale to tez moga byc problemy wole stopniowo i lajtowo

laufeRR: co do kwasu maslowego to styknie ser zolty zalac wrzatkiem w sloiku i postawic na kaloryfer na 2 tyg szczelnie owiniete, zrobilismy takie cos w podstawowce to musieli wylaczyc lazienke z uzycia, problem jak to podrzucic, bo na wycieraczke moga mi sie odplacic, a dziura 1 cm nie przepchne. ale sam pomysl super ale jak zrealizowac

BatmanHQ: starsze gazy byly szkodliwe OC juz raczje mniej, zreszta zaraz akszana :D na przeciwko nikt nie mieszka z kad beda wiedziec ze to ja? :D cos mi nie bedzie ich zal :D

batoniarz: online bede dlugo czekac, skocze po swietach do sklepu z bronia pewnie maja za jakies 2-3 zl wiecej :D

S.O.S: mam 187 cm i 90 kg wagi nei muze brac zadnego innego duzego kolesia, gorzej jak akurat bedzie ich 2-3 i wywiaze sie bojka, sfruniecie ze schodow moze byc nie fajne :D musialbym wziac kumpla dzis tego nie zrobie bo swieta nie bede zawracal kuplom, najwyzej po swietach, ale jak mowie moga mi np dojebac potem zgarna becki ale jak zadzownia na paly to ja bede mial przewalone, wole stopniowo na sztuki z kominiarka. Narazie lookam z okna kto tam sie przewija, dwoch juz namierzylem i laske w tym jeden wiem ze tam mieszka. Nic w pospiechu lepiej zaplanowac :D
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
CarpeDiem - w tym problem myslalem ze to studenci tez ale dzis jeszcze sa i nie wydaje sie zbey sie zbierali, to troche dziwne.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
to moze zamiast inwestowac droga kase w gazy, zrob pare smierdzacych numerow, typu tego ktory opisywales z serem. Regularnie, pare razy takie akcje, powinny pomoc. Woda po ogorkach trzymana w szczelnie zamknietym sloiku (w ktorym zakwitlo nowe zycie) albo dlugo niemyty sloik po mielonych (tez szczelnie zamkniety) to alternatywne sposoby 8) Ja od dawna nie mam problemow z sasiadami odkad regularnie w piwnicy cwicze...
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gaz na sasiadow
Wrzuć im do domu świece na krety :) będą mieli wesoły klimat, impreza techno z dymem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024