Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz dla dziewczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Gaz dla dziewczyny
Problem jest taki ze moja dziwczyna wraca z pracy do domu ok gdziny 21.30 do domu dosyc niespokojna ulica (deptak w Poznaniu). nie zawsze moge ja odprowadzic a nie chce zeby jej sie cos stalo. Jaki gaz polecicie w takiej sytuacji? A moze cos bedzie lepszego niz gaz np paralizator lub cos jeszcze innego?
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Najlepiej taksówka. Wydasz trochę więcej niż na gaz, ale zapewni jej to większe bezpieczeństwo.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
jak bedzie jechala przez sam deptak taxowka to napewno duzo to nie wyjdzie...mniej niz 10 zika pewnie-chociaz nie wiem bo nie jestem z Poznania :)
  • 0

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
chlopaki 10 zeta za przejazd taksowka razy 20dni w miesiacu czyli 200zl miesiecznie to wole jednak cos do samoobrony kupic bo zbednych 200zl/miesiac nie mam...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
kuwa polecajcie mu ten pieprzony gaz czy paralizator bo o to pyta skoro to i tak ma sluzyc wtedy jak kolega nie moze odprowadzic ... :wink:
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny

chlopaki 10 zeta za przejazd taksowka razy 20dni w miesiacu czyli 200zl miesiecznie to wole jednak cos do samoobrony kupic bo zbednych 200zl/miesiac nie mam...


Tyle że gazy.paralizatora raczej nie użyje (nie zdąży lub będzie się wahać), a to może jeszcze bardziej rozwścieczyć napastnika. Samo posiadanie broni nie czyni nas niestety niezniszczalnymi.
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Wynajmij jej ochrone :wink:

Zgadzam się że nie wystarczy mieć broń.Trzeba umieć jej używać w sytuacji zagrożenia a nie każdy wtedy umie zachować zimną krew :lol:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny

chlopaki 10 zeta za przejazd taksowka razy 20dni w miesiacu czyli 200zl miesiecznie to wole jednak cos do samoobrony kupic bo zbednych 200zl/miesiac nie mam...

no spoko, ale watpie zeby dziewczyna zdazyla uzyc jakiejs broni jak jak napastnik zaatakuje bo dostanie lufe i jej sie odechce uzywania jakiej kolwiek broni jesli wogole zdazy wyciagnac
http://www.forum-kul...showtopic=83215 jest obrazek na pierwszej stronie to niech taki kupi powinien byc skuteczny z tego co pisza, ale nie wiem jak z rozmiarem :)
  • 0

budo_msv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Przepraszam ale nie moge tego tutaj nie wkleic :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Co do pomysłu z taksówką, to myslę że jest głupi. Laska ma codzneinnie po pracy bulić za taksówkę? Koleś ma 19 lat, jego dziewczyna jest pewnie w podobnym wieku, chyba nie zarabia jeszcze fortuny (bez urazy).
Co do argumentu, że nie zdąży użyć gazu - myślę, że większość zaczepek na kobiety zaczyna się słownie i niewinnie. Wtedy dziewczyna ma szansę szybko użyć gazu. Ja bym postawił na gaz, chociaż temat ten powinien być w dziale Samoobronia kobiet
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
a ja bym sie zastanowil czy tam naprawde jest tak niebezpiecznie jak mówią legendy.... 8)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Rzecz w tym, że o 21.30 na mieście jest jeszcze pełno ludzi, ja bym się aż tak nie obawiał, ale to nie moja dziewczyna :) .
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
pomijając motywy, realne zagrożenie i nasze wszystkie wywody 8)

kup gaz dziewczynie w żelu (firma nie ma większego znaczenia, możesz zobaczyć propozycje kolegów z tematu podwieszonego na temat gazów)
i niech go nie trzyba gdzieś w torebce tylko zawsze w kieszeni, gdzie szybko bedzie mogła sięgnąć.

możesz jej sprawić również paralizator połączony razem z gazem, ale to znacznie większy koszt.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Tylko niech wyjmie z kieszeni zanim strzeli. ;)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny

a ja bym sie zastanowil czy tam naprawde jest tak niebezpiecznie jak mówią legendy.... 8)


Egzactly !!!!

No i poobserwowal czy jej zahcowanie bo jak idzie niepewna siebei z głową spuszczoną w dol to przyciaga takich ulicznych kozaków na tak zwana "ofiare"

:)
  • 0

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
bezpiecznie czy nie (chociaz o 21 na deptaku wszystkie sklepy sa juz zamkniete i jest wiecej zuli niz przechodzniow) moja dziewczyna czuje sie niepewnie wiec kupie tan gaz! dzieki za odpowiedzi!

kontur 17 powiedz mi gdzie znajde taki paralizator z gazem?
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
Tak z innej zupelnie beczki , wiesz to tez zalezy od laseczki / dziewczyny bo ona moze nie ptrasfic sie tym poslugiwac i jak napastnik bedzie atakowal ona nieporecznie bedzie szperala w torebce... zwracales na to uwage ?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny

kontur 17 powiedz mi gdzie znajde taki paralizator z gazem?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ale ja mam je taniej :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oczywiście jak Ci bardzo zależy to Ci jeszcze coś opuszczę :D
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny

moja dziewczyna czuje sie niepewnie (...)


Nad tymi słowami należy się zastanowić, bo one właśnie wskazują kierunek działania, pole do pracy. Pewnie Twojej dziewczynie bardzo zależy na Tobie, prawda? Niewykluczone więc, że bez względu na stopień rzeczywistego zagrożenia, ona chętnie będzie uciekać w rolę małej-przestraszonej, żeby:

a) zyskać Twoje zainteresowanie jej osobą, oczywiście we wzajemnym zainteresowaniu nie ma nic złego, o ile tylko obie strony grają w tę samą grę
B) dać Ci okazję do tego, byś mógł poczuć się wielki i silny. No, przyznaj się - sprawia Ci frajdę, kiedy odprowadzasz ją do domu i masz poczucie, że w Twoim towarzystwie ona jest bezpieczna, nie?
c) spowodować, że będziesz jej poświęcał swój czas. A nie od dzisiaj wiadomo, że ktoś kto kocha, chce cały czas przebywać w towarzystwie kochanej osoby. Sytuacja pt. "Boję się" świetnie się nadaje do tego, by na niej pojechac jak najdłużej.
d) ...
e) ...

Napisałam o tym, co pierwsze przyszło mi do głowy, ale tych powodów może być rzecz jasna o wiele więcej. Mogą być nie te, lecz zupełnie inne. Może być i tak, że dziewczyna sama może do końca sobie ich nie uświadamiać. Dlatego warto, żebyście porozmawiali ze sobą na ten temat. To o wiele lepsze, niż "akt heroizmu" w postaci kupienia jej gazu, który - jak uczy życie - wcale nie rozwiązuje problemów kobiet.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz dla dziewczyny
mameh ale jak jest jego dziewczyna to sie chyba chłop nią interesuje, przeciez nie pisal ze to zona.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024