Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz żel na konkretnego gościa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gaz żel na konkretnego gościa
:?

Witam wiem że o gazie już jest ale tu proszę tylko o odpowiedź bardzo doświadczonych użytkowników broni gazowej o poradę który z gazów/żeli jest najlepszy na mocnego napastnika. (??) chwilowo mieszkam w okolicy w której nie jest za ciekawie i gdzie gaz na psa na gośćia mało zadziałał (ręczne tłumaczenie pomogło tym razem :) ) ale nie mój rewir i tylko chwile brakuje żeby pod blokiem sqrvieli się zebrało wiecej :/ dlatego potrzebuje do końca października czegoś co by mi dało szanse w starciu nie tylko 1na1 ale i 1na 3-4 :/ co mi sie mało podoba niestety ale wyboru w tej chwili nie mam :|

Tylko proszę kogoś kto sie zna ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
1 na 3-4 to zabiora Ci gaz i Ciebie nim potraktuja :evil:
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Taki wariant też jest możliwy jednak prędzej można wyjść cało z takiej sytuacji kiedy ma sie jakąś broń, im skuteczniejsza tym lepiej.
  • 0

budo_spx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
baton
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa

baton

A tłukłeś kiedyś batonem kilku przeciwników na raz? Zanim go wytachasz to już będziesz na ziemi i dzień się dla ciebie skończy. Zresztą tak samo z gazem, ale z dwojga złego wolałbym gaz, który wymaga mniej zręczności.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
a co jacys mani sie na ciebie czaja pod klatka czy co?? zawiniles im cos?? czy poprostu sie uwzieli bo Cie nie znaja?
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Gaz na paru przeciwników?? Polecam musztardowy, na 1 wojnie od niego tysiące zginęło :P
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Chyba w Polsce aktualnie nic lepszego się nie znajdzie.
Oczywiście zasięg nie 35 m tylko 35 stóp i na człowieka jak znalazł, tylko można mu ślepia poparzyć jak się jakiś wrażliwszy trafi. To już jego problem.
Ale z samym gazem na kilku drabów i tak będzie nielekko. Choć jak zastosować odpowiednią taktykę, to z tym sprzętem ma się, myślę, szansę, przynajmniej na ucieczkę.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa

nie stosować przeciwko ludziom

nie mogli wymyślić nic lepszego na zachętę

Czy to sie jeszcze kwalfikuje pod pojęcie Ręczny Miotacz według "Ustawy o broni..."?
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
o KORWA
NA NIEDZWIEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8O 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Nie stosować przeciwko ludzią :?:
Oj to już chyba można za to łądnie pujść siedzieć, zwłaszcza jak kolesie wiedzą gdzie mieszkasz i na policji nie będą mieli oporów cię wystrzelać (w sumie jak by mnie ktoś oślepił to też bym nie miał)

PS: Ten gaz naprawde może przegonić (lub powalić) niedźwiedzia :?:
Kurwa pięknie... :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Spoko nie zamierzam zagazować całego osiedla :) Dzięki za linka z tym gazem ale biegać z pół litrową butlą non stop to chyba już przesada, choć nie ukrywam że niezłe to to musi być :D

Nikt mnie też nie ściga i nie zamierza mnie zamordować (mam nadzieję :) ), ale okolica bajeczna nie jest i zdarzają się typki żądne wrazeń. Pomyślełem że gaz jest stosunkowo skuteczny a przede wszystkim poręczny dlatego mam zamiar sobie sprawić jakiś konkretny. No i przede wszystkim jest mniejsze prawdopodobieństwo trwałego uszkodzenia przeciwnika niż w przypadku np. pałki choć nie uktywam że o teleskopie też myślałem.

Z kolejnego źródła słyszałem że gaz SabreRed jest bardzo dobry, zastanawiam sie czy wziąć żel czy piankę. A dokładniej interesują mnie główne wady pianki bo ta wydaje mi się najrozsądniejsza. Co wy na to??
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
SabreRed jes ok ;) bierz zel jes spoko ;)
to co Ty sie nie czujesz bezpiecznie na swojej dzielnicy?? nie rozumem...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Saber Red jest git. Testowane na dresiarzach ;)
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa

Saber Red jest git. Testowane na dresiarzach ;)

+1 , oj wesolo wtedy bylo :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa

to co Ty sie nie czujesz bezpiecznie na swojej dzielnicy?? nie rozumem...

Ludzie się czasem niestety muszą przeprowadzać w nieswoje dzielnice :roll: :wink: .

Dzięki za posty, zdecydowałem się na Sabre bo to chyba w miarę pewny wybór. Może się przyda moze i nie, ale jestem przekonany że zawsze lepiej mieć coś niż nic. Pzdr. :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
jak jestes nowy na dzielni to musisz poznac jakichs ludzi....bo chyba nie masz zamiaru ciagle sie bac...chociaz ja jak sie przeprowadzalem to mialem takie wrazenia jak TY- tym bardzoej, ze bylem z dielni z ktora ta na ktorej obecnie mieszkam prowadzila "wojne"-ale to bylo jedynie wrazenie, a ludzie okazali sie nie tacy grozni ;)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Polecam zele francuskie cs Force 80 pojemnosc od 50ml w góre super skuteczne piekny zasieg celnosc i zajebista ostrosc w porównaniu do tanich cs z alelgro typu Police sercurity cs choc ten jest zajebiscie ostry frajera 120 kilo rozłożyło
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
ale ten na neidzwiedzie to nieżły pomysł na bandiorów o wadze około 100 kilo to są kurdele neidzwiedzie wsciekłę o nic taranuja za darmo człowieka na ulicy zeby sie zabawic kogos rozwalic bez miotacza niemiałbym szans przy mojej wadze 68 kilo przy 175cm bierz to an neidzwiedzie i wla w frajerów a jak pogorszy im sie ostrosc wideznia to sie cies zbynajmiej moze komus ocali to skure
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz żel na konkretnego gościa
Ciut OT, ale chodzi mi o ten gaz "na niedzwiedzie".
Jest na nim napisane, ze nie stosowac przeciwko ludziom, bo bardzo wysokie stezenie capsoicyny, a w tle mozna zauwazyc, ze jest jej az.... 2%, czyli znacznie mniej, niz w gazach pieprzowych stosowanych w samoobronie (gdzie jest jej 10-15%). Owszem - jak potraktujemy klienta taka chmura gazu, to dluzej ma on szanse sie w niej pomiotac i podlapac wiecej capsoicynki, ale watpie, zeby przekroczylo to ilosc tej, ktora aplikujemy z takiej 60ml butelesi w podanym przez producenta czasie. Dodatkowo, jak ktos oglada "amerykanckie" programy paradokumentalne o lowcach nagrod czy straznikach (takich od np.: ochrony budynkow) zauwazy, ze takowe pojemniki sa wlasnie na wyposazeniu tychze, ino sa niewygodne w noszeniu, chyba, ze noszone na udzie, jak pistolet.
Wiec jesli ktos boi sie, ewentualnie ma ze szkoly do domu wieczorem po drodze przez ciekawe miejsce obsiadywane przez "aktywnych inaczej", to moze sie w cos takiego zaopatrzyc i nie bac sie stosowac w koniecznosci - napastnicy nie pomra od tego, a i przed atakiem nastepnym razem, pomysla.

A na zgloszenie na policje tez jest sposob. Wcale nie ciezki do wymyslenia i nie wymagajacy jakichs skomplikowanych czynnosci, ba - przepytujacemu nas oficerow nawet sie przyznamy do zastosowania gazu i wyjdziemy z ewentualnej sprawy obronna reka 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024