Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rampage Rampage Rampage!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Rampage Rampage Rampage!
Rampage wraca - najczarniejszy z czarnych. Król slamów znów zawalczy tym razem w UFC. tu niezły wywiad. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jak dla mnie bardziej ucieszyłbym sie z rewanżu z Icemanem niż jakbym Liddell miał walczyc z Silvą....
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

Do wszystkich fanów, którzy to czytają dajcie spokój z tym pytaniem. Jeżeli kasa będzie odpowiednia będę walczył nawet z kotem z sześcioma nogami!


Problem w tym, ze Ice-Man musi najpierw pokonać dyniogłowego Tito

Poza tym mógłbym połamać sobie łapy na jego gigantycznym łbie, a tego nie chce robić!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
o kurde ten gość jest niemożliwy :) :) :)
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
hehehehe the last nigga alive;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
wrocil :) :)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Hehe super będzie go znów zobaczyć ;) mam nadzieje, że jest jeszcze lepszy niż wcześniej. Konkretny gość super walczy, czy to wygrywa czy przegrywa ;D ale nieźle pogrzany jest z tymi wywiadami :D jest to Rampage :D
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Najczarniejszy ze wszystkich Niggaz... Mam nadzieje ze namiesza troszke w obecnym srodowisku, podoba mi sie jego styl walki :twisted:
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
nigga 4 life :)
  • 0

budo_bartek g
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
o jakiej akcji z Randlemanem on mowi w wywiadzie?? czyzby jakas mała spinka na baletach :twisted:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Jak by na to nie patrzeć, najlepiej bijący się czarnuch na tym globie :wink: .

P.S. Jeszcze jest Randleman o którym zapomniałem, ale i tak wolę Rampage'a :wink: .
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

o jakiej akcji z Randlemanem on mowi w wywiadzie?? czyzby jakas mała spinka na baletach :twisted:


też jestem ciekawy o co dokładnie chodzi
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

No to mnie masz! Phil Baroni jest moim prawdziwym bratem, ale MMA jest za małe dla dwóch Włochów, dlatego musiałem się zrobić na czarno. Jak już to zrobisz, to nie ma powrotu.


  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
"Rampage" zawalczy z Eastmanem 3 lutego na gali UFC w Las Vegas.
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Świetny zawodnik, ale czy myślicie, że jest w stanie jeszcze zamieszac w UFC? Swoje najlepsze lata ma za sobą a ostatni jego pojedynek z "The Law" był naprawde słaby. Co prawda Rampage wygrał, ale nie słusznie... miał byc rewanz i nie było. Hmm... chciałbym zobaczyc starego Jacksona, który był szybki, agresywny i dynamiczny bo właśnie tego teraz najbardziej mu brakuje. :?
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

Świetny zawodnik, ale czy myślicie, że jest w stanie jeszcze zamieszac w UFC? Swoje najlepsze lata ma za sobą a ostatni jego pojedynek z "The Law" był naprawde słaby. Co prawda Rampage wygrał, ale nie słusznie... miał byc rewanz i nie było. Hmm... chciałbym zobaczyc starego Jacksona, który był szybki, agresywny i dynamiczny bo właśnie tego teraz najbardziej mu brakuje. :?

eee najlepsze lata za sobą? Rampage ma dopiero 28 lat- moim zdaniem to nie jest jeszcze za stary. Pozatym wydaje mi sie że zasady UFC bedą mu bardziej pasowac- brak stompów i kolan na głowe w parterze. Co do walki z Lindlandem to myśle że jednak troche Rampage przeważał. Namiesza jeszcze w UFC- co do tego jestem pewny...
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
a wracając do UFC- Randy Couture powiedział że jak Ortiz wygra z Liddelem to przerywa emeryturę i wraca do octagonu... oj bedzie sie działo.
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

Świetny zawodnik, ale czy myślicie, że jest w stanie jeszcze zamieszac w UFC? Swoje najlepsze lata ma za sobą a ostatni jego pojedynek z "The Law" był naprawde słaby. Co prawda Rampage wygrał, ale nie słusznie... miał byc rewanz i nie było. Hmm... chciałbym zobaczyc starego Jacksona, który był szybki, agresywny i dynamiczny bo właśnie tego teraz najbardziej mu brakuje. :?

eee najlepsze lata za sobą? Rampage ma dopiero 28 lat- moim zdaniem to nie jest jeszcze za stary. Pozatym wydaje mi sie że zasady UFC bedą mu bardziej pasowac- brak stompów i kolan na głowe w parterze. Co do walki z Lindlandem to myśle że jednak troche Rampage przeważał. Namiesza jeszcze w UFC- co do tego jestem pewny...

Mi brakowało w nim świeżości w ostatnich walkach, a tak pozatym to kim właściwie jest Lindland? Rampage powinien zmieśc go z ringu biorąc pod uwagę to z kim walczył i wygrywał w swojej karierze, tymczasem męczył się z "Law'em" cały dystans i miał sporo problemów. Mam nadzieje, że dłuższa przerwa dobrze mu zrobiła.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
dobra, stwierdzeniem 'kim jest lindland' juz sie skompromitowales dosyc, nic wiecej dodawac nie musisz ;)
rampage namiesza i to niemalo, tylko paru fighterow z ufc jest gotowych zeby stawic mu czola
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!

Świetny zawodnik, ale czy myślicie, że jest w stanie jeszcze zamieszac w UFC? Swoje najlepsze lata ma za sobą a ostatni jego pojedynek z "The Law" był naprawde słaby. Co prawda Rampage wygrał, ale nie słusznie... miał byc rewanz i nie było. Hmm... chciałbym zobaczyc starego Jacksona, który był szybki, agresywny i dynamiczny bo właśnie tego teraz najbardziej mu brakuje. :?

eee najlepsze lata za sobą? Rampage ma dopiero 28 lat- moim zdaniem to nie jest jeszcze za stary. Pozatym wydaje mi sie że zasady UFC bedą mu bardziej pasowac- brak stompów i kolan na głowe w parterze. Co do walki z Lindlandem to myśle że jednak troche Rampage przeważał. Namiesza jeszcze w UFC- co do tego jestem pewny...

Mi brakowało w nim świeżości w ostatnich walkach, a tak pozatym to kim właściwie jest Lindland? Rampage powinien zmieśc go z ringu biorąc pod uwagę to z kim walczył i wygrywał w swojej karierze, tymczasem męczył się z "Law'em" cały dystans i miał sporo problemów. Mam nadzieje, że dłuższa przerwa dobrze mu zrobiła.

lindland jest srebrnym medalistą olimpijskim w klasyku więc to że sie Rampage "męczył" (choc ja bym tego tak nie nazwał) ma uzasadnienie. Pozatym lindland to świetny zawodnik- ostatnio znokautował Jeremiego Horna.
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Dobra, dobra... Nie wiedziałem zbyt wiele o Lindlandzie ale chyba nie można porównac go do Liddel'a, Randlemana, Silvy, Sakuraby i spółki prawda? A z większościa z nich Rampage radził sobie znakomicie. Oczywiście w dużej mierzy zależy to też od stylu, bo często bywa tak, że styl jakiegoś zawodnika poprostu bardzo nie pasuje i pojawiają się problemy, ale chodzi mi o przedewszystkim jego forme fizyczną, nie był tak szybki jak przed laty, brakowało agresji, dynamiki...

Ktoś tu pisał, że Rampage jest jeszcze bardzo młody, 28 lat, więc napewno się nie wypalił i jeszcze namiesza. Oczywiście, wszystko jest możliwe, ale spójrzcie na Belforta. On ma 29 lat, a co się z nim stało? :oops:
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rampage Rampage Rampage!
Co sie stalo sie z Belfortem? Dla mnie nadal jest jednym z czolowych zawodnikow w swojej wadze, musi miec jakas blokade kiedy walczy o jakis pas bo widzialem 2 podejscia i w obu byl cieniem samego siebie. Nie zmienia faktu, ze nadal jest grozny i akurat jego przyklad, ktory podales mi nie pasuje. Zobaczymy jak ta przerwa spowodowana dyskwalifikacja sie na nim odbije.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024