Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Mam ogromną nadzieję że w weekend. Nie ma powodu do pośpiechu, lepiej żeby było dobrze zrobione. Nie chcę żeby wynikły później jakieś kłopoty. W grę wchodzą:
1. pieniądze moje i klientów,
2. a także zaufanie do mnie co przekłada się na "patrz pkt 1"
Cierpliwości... poinformuję jak będzie wszystko gotowe.
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Prosze moda o zablokowanie tematu bo wypowiedzi typu:

ok chlopaki spoko takedown liczymy na ciebie:) ok??

Bedzie otawarta to napisze :!: :!:

gratuluję pomysłu, na pewno skorzystam życzę wielu $$ i wielu zadowolonych klientów

Jeszcze rodziny zapomniales pozdrowic :) :) :twisted:

Jak TAKEDOWN bedzie miec cos do powiedzenia to wyslie PW do moda i odblokuje temat puki co powinien byc on zamkniety.Bo rozpoczyna sie zwykle nabijanie bezsensownych postow.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
aptekarz - wezme Twoja sugestie pod uwage, jezeli takie wypowiedzi sie powtorza.
Pozdrawiam
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Moze lepiej pokasowac bezsensowne posty i dac ostrzezenia, zamiast zamykac temat ???
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
MOD ON: KAZDY POST NIEZWIAZANY Z TEMATEM BEDZIE USUWANY, PODOBNIE JAK DURNE PYTANIA O DATE OTWARCIA SKLEPU
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Witam, sklep miał być otwarty już wczoraj jednak dostawca serwera zawalił sprawę. Awaria uniemożliwiła mi dodanie produktów na stronę, dlatego otworzę ją jak tylko usuną problem. Czyli najwcześniej w poniedziałek.
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
oj cos chyba rzeczywiscie bedzie to LUTY 2007 ;]
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Staram się jak mogę... chociaż w rzeczy samej, oficjalne otwarcie nastąpi w lutym 2007 :wink: Premiera stronki i Pre-Ordery tuż tuż. Zarwę dzisiaj kolejną nockę. Niestety tak to jest w tym pięknym kraju, że nawet kiedy płacisz ludziom to oni się nie wywiązują z obowiązków. Najgorszym problemem z którym się zmagałem kilka dni to padający internet i serwer (bez których nie mogę pracować)...zamiast skupić się na tym co ważne. Nie chcę już obiecywać terminu, ponieważ nie lubię łamać danego słowa, czego niestety nie udało mi się uniknąć z przyczyn ode mnie niezależnych. Jeszcze trochę cierpliwości. Naprawdę mi zależy na tym bardziej żeby otworzyć ją już teraz. Pozdrawiam
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
padający serwer? jakiego masz dostawcę?
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
To już nieważne bo zmieniam jak najprędzej...źle się wyraziłem może. Nie mam siły na dokładne streszczenia, chodziło o to że odebrał mi możliwość pracy zdalnej i takie tam protokoły SCP etc etc, przez co straciłem cały weekend. Dwa, że jak internet ma być niezawodny to chyba tylko Neostrada, żadni tam dostawcy dzierżawiący linie.W każdym razie działa póki co, łatwo nie było. Chyba najlepiej wybrać nazwa.pl lub home.pl
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
z tych dwóch chyba raczej home.pl

pozdr
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

z tych dwóch chyba raczej home.pl

Masz jakies zle doswiadczenia z nazwa.pl?
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Tu chętnie posłucham, przyda się czyjeś doświadczenie które mógłbym ewentualnie wykorzystać do pomocy. W "Nazwa.pl" dodają do servera program "Kaspersky Antyvirus". Ale nie wiem jak z niezawodnością.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
nie mam - ale z tego co czytałem na różniastych forach włebmajsterskich w temacie serwerów użytkownicy bardziej chwalą sobie home.pl
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Obie firmy to czolowka, netart troche tanszy, home daje wieksze mozliwosci.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Można powiedzieć że jest prawie zrobione, dodałem obrobione zdjęcia (ok. 450 sztuk), które najpierw należało odnaleźć, zmienić nazwę na poprawną bo producentom się nie chciało, połączyć człony nazwy bo nie może być spacji(w nazwie pliku na serverze), zapisać, obrobić programem graficznym (tło, wymiar). Nie chce mi się nawet mówić jak trudne to było zadanie w przypadku niektórych zdjęć. Jeszcze zapisać w odpowiednim formacie i jakości należy. Wspomnę że niektórzy producenci zablokowali możliwość zapisywania ich zdjęć na dysku, więc Print Screen i wklejanie, obróbka i jakoś się udało. Później trzeba było to wrzucić na Server, z Servera na stronę. Tłumaczenie, tworzenie własnych opisów, wpisywanie cen, wklejanie źródła zdjęcia. Po drodze walka z niedziałającym prawidłowo serverem i internetem. Ale najgorsze to chyba to, że muszę każdej rzeczy przyporządkować właściwy mu rozmiar i ewentualnie wyższą cenę za wyższe rozmiarówki. Terminy gonią, bo przecież muszę zamówić na już...i tak już tylko ekspresowa przesyłka wchodzi w grę :( Naprawdę robię co mogę, śpię po 5-6 godzin a jeszcze ktoś musi sprzątać i gotować, i żyć normalnie. Najgorsze przede mną, dam znać jak skończę. Jak ktoś myślał że to taka łatwa sprawa otworzyć sklep internetowy to powodzenia. Chyba że się ma 10 produktów na krzyż to ok. A nawet nie rozwinę tematu ile rzeczy trzeba było zrobić koło samej stronki żeby poprawnie działała. Aha, to tylko część problemów i potraktowanych bardzo skrótowo... wracam do pracy. Mam nadzieję że docenicie państwo cały projekt bo wyszło naprawdę imponująco. Pozdrawiam
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
nie martw się, po tym opisie wszystkim zrobi się Ciebie żal i zamówią towar każdy za 1000pln :wink:
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
i hope :) no to chyba okolo 500 produktow bedzie tak ??
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Brat Pit...odkryłeś moją tajna taktykę :wink: Nie na darmo kończyłem Socjologię żeby móc teraz korzystać z nabytej wiedzy kontrolowania społeczeństwa. Produktów jest teraz 225...będzie jeszcze więcej ale innym razem bo... bo...aż nie powiem.
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
bo nie warto za wczasu mrozic kasy:) alles klar
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024