Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
nak muay: jezeli chodzi o zagranice to manto bylo widoczne na adcc, ufc, k1, pride, ifl, gfc, reality fighting, sportfighting, 2h2h,naga, grapplers quest, jungle fight itd itp
opierajac sie na wlasnych doswiadczeniach nie powiedzialbym ze jest to marka zupelnie na zachodzie nieznana.
pozdro
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Jeżeli ktoś jest zainteresowany Kimonami (Gi) Atamy to proszę pisać koniecznie na mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub gg 2701293, ewentualnie dzwonić na telefon 506 538 935. W ten sposób uda nam się lepiej zaspokoić państwa potrzeby. Na stronie "Atamy" proszę zobaczyć model, rozmiar i kolor. Proszę o konkretne zamówienia. Nie pobieramy żadnej zaliczki, wierzymy na słowo... pierwsza dostawa będzie na początku lutego więc proszę się pośpieszyć w miarę możliwości z zamówieniem.
P.S. Jeszcze raz proszę o nie zamieszczanie tutaj zamówień, lecz kierowanie ich na powyższy numer telefonu, mail lub GG.
Pozdrawiam
P.S. 2 Oferta dotyczy też innych artykułów, tj. Spodenki Grapplingowe lub do VT, Rash Guardy, Koszulki, Bluzy, itp. Proszę po prostu zapytać-napisać jakimi artykułami, jakiej firmy są państwo zainteresowani a my powiemy czy jest to teraz możliwe do zrealizowania.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
michal m: spoko, wiem że na galach wszytskie marki można spotkać. Chodziło mi o sklepy za granicą. Ale z resztą nie ważne. Dobrze że robi się wybór na rynku. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

nak muay: jezeli chodzi o zagranice to manto bylo widoczne na adcc, ufc, k1, pride, ifl, gfc, reality fighting, sportfighting, 2h2h,naga, grapplers quest, jungle fight


w K-1? gdzie? kiedy? 8O a może chodzi o K-1 Hero's? :-)
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
DZZ witam i pozdrwaiam Lubartow;]
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Chcielibyśmy poznać państwa opinie na temat pro-orderów, czyli rezerwacji produktów. Można by to zrobić w ten sposób że stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] została by otwarta i dodane zostaną artykuły możliwe do sprowadzenia na 15 lutego-czyli oficjalny start. Nie trzeba by za nie płacić, najwyżej minimalną zaliczkę żeby wyeliminować ewentualnych żartownisiów. Początki są najtrudniejsze, dlatego trzeba się skupić na tych najpopularniejszych firmach, modelach, rozmiarach i kolorach. Najmniejsze lub największe rozmiary będą na początku pomijane, chyba że wypalił by pomysł z rezerwacją, wtedy nie ma problemu. Dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Czekamy na sprawdzenie pre-odredow 8)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Sprawa zaliczek może nie być przez państwa mile widziana, myślałem o np. 20 zł, ale może z tego zrezygnuję. Chodzi o to że początek jest strasznie trudny a do sprawnego funkcjonowania sklepu trzeba być chyba milionerem, przy takim ogromie towaru. Lada dzień podam najlepsze rozwiązanie, ale pre-order to dobra myśl i tego będę się trzymał. Swoją drogą można zmniejszyć ryzyko, mogę podać numer telefonu stacjonarnego, to zawsze świadczy o tym że firma jednak tam jest...z komórkami to wiadomo jak jest. Nie wiem, może jakieś potwierdzenie od trenera że jednak ćwiczę w danym klubie a nie jestem jakąś fikcyjną osobą. Jeżeli ktoś ma dobry pomysł to proszę pisać. BRAIN STORM!!! :wink:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Wystarczy jak podacie pełne dane firmy z KRSem, NIP-em, adresem i danymi właścicieli - wszystko to nie jest tajne i można to wyczytać w KRSie... 8)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Wlasnie , pre-ordery typu 20zl nie sa zlym rozwiazaniem ,zawsze kilku zartownisiow mniej , choc z drugiej strony , nie wszystkim bedzie sie chcialo wplacac pieniadze na konto...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Zgodnie z obowiązującym obecnie w Polsce prawem istnieją dwa rejestry przedsiębiorców:
1. Ewidencja Działalności Gospodarczej (EDG - dla przedsiębiorców będących osobami fizycznymi) oraz
2. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS - właściwy w pozostałych przypadkach).
Ja jestem właśnie w EDG i tak...
a) nazwa firmy to "TAKEDOWN Wojciech Mrozowski"
B) siedziba firmy to... ul. Żeromskiego 80/5, Gliwice 44-119, telefon stacjonarny (032) 279 80 37, komórkowy 506 538 935
c) numer wpisu do EDG: II/641/2006
d) REGON: 240542531
e) właściciel... Wojciech Mrozowski
f) klub BASTION w Tychach 8)
g) numer buta 45...ufff
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
No i oto chodziło. Pozdrawiam kolegę z Draculino Team :)
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
oo Gliwice :) jak fajnie, rozumiem ze w Gliwicach bedzie mozna zobaczyc sprzet ?? :)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Nie widzę problemu. Spory kawał czasu spędziłem w "Kodokanie", ale niedawno postanowiłem zmienić barwy na "Bastion". Kontakty jednak pozostały, mój numer gg masz.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Oprócz Atamy, weźcie państwo pod uwagę asortyment firmy WAND. Za 2-3 dni otworzę stronkę i można tam będzie robić pro-ordery. Póki co proszę się zastanowić, co znacznie umili pracę zarówno mi jak i państwu zakup. Pierwsze zamówienia już są, póki co klienci zgodzili się na zaliczkę w wysokości 20 zł, co nie uważam za sumę przesadzoną, wręcz niską. Wszystko to jednak omawiam bezpośrednio z klientem.
  • 0

budo_ainos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
20 pln to symboliczna zaliczka.
Jeśli sklep będzie miał szeroka ofertę ze świata i rodzimą oraz normalne terminy realizacji sukces gwarantowany :P
Powodzenia
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Czekamy na oferte Dołączona grafika

pozdrawiam
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
W ofercie Atamy będą też pasy do Gi. I tu taki mały smaczek, dla pierwszego czarnego pasa który kupi u nas Gi, pas o wartości 45 zł gratis + gratulacje. Wiadomo kto ma u nas taki stopień, więc ewentualni "wyłudzacze" odpadają :wink:
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
wiem ze milo takie cos uslyszec i jak najbardziej GRATULUJE:) zycze sukcesu i nie moge sie wrecz doczekac pierwszych zakupow!!
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
takedown a z jakiej zagranicznej www robisz zamowienia na sklep?? czy z kilku?? podaj www to kazdy jak bedzie chcial to looknie wybierze i da cynk to bedzie latwiej wybrac co kolwiek , moze tak byc??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024