Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Zapowiada się pięknie :) Nowa marka na polskim rynku, oznacza konkurencję, a co za tym idzie, klienci się cieszą :) .

Czekam z niecierpliwością.


Jesli chodzi o polski rynek to Manto mialo jak do tej pory jakas konkurencje? :)


Mi się wydaje że tylko Pitbull :-) chociaż polską marką nie jest :)
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
SoS, ja mam te ochraniacze, wygodne sa, bardzo rzadko zmieniaja swoje ulozenie na nodze, komfortowo sie w nich cwiczy, polecam;P
  • 0

budo_lukaassz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Bardzo drogo tam, np. TREC cm 3 - Jabłczan Kreatyny - 78,00zł a w firmowym sklepie treca 48 :|
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
A sprawdzałeś duże opakowanie? Suple sprzedawane są po cenach producenta.
A to o którym mówisz jest po 42 zł a nie po 48 zł.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_lukaassz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Na takedown.pl 180 caps jest po 78zł a u Treca 180caps 42 zł :P
  • 0

budo_cer1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Jakiś czas temu zamówiłem kimonko (z którego jestem zresztą bardzo zadowolony) i w paczce znalazłem karteczkę z informacją o nowych produktach które się pojawią. Była tam wzmianka o Twins. Miałem okazję założyć ich rękawice do mma. Strasznie są fajne. Czy można prosić o jakieś szczegóły, czy jakieś ich produkciki może się pojawią ???
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Na takedown.pl 180 caps jest po 78zł a u Treca 180caps 42 zł

Lukasz, kwestia dodania opcji wyboru wielkości opakowania. Zdjęcie jest tylko dla efektu wizualnego, a tak się złożyło że dotyczy małego opakowania. Lada moment będzie poprawione.

Czy można prosić o jakieś szczegóły, czy jakieś ich produkciki może się pojawią ???

Głównie rękawice bokserskie i do MMA, jakieś ochraniacze.
Zobaczymy jeszcze co wyjdzie z rękawic do MMA pod marką Takedown. Na wszystko będą europejskie certyfikaty jakości/bezpieczeństwa CE, więc nie ma obaw o to że to jakaś produkcja "garażowa" :wink:
Zamówione zostało 8 różnych krojów rękawic, w tym rękawice spełniające standardy Shooto.
  • 0

budo_pieroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
a kiedy jakies koszuleczki z wizerunkami zawodnikow?l
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Hmm... myślę że coś ciekawego może wpaść przy okazji najbliższych zamówionych kolekcji. Nie obiecuję ale może coś się znajdzie.
  • 0

budo_pieroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
aha to spoczko
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Takedown, a rozwazales kiedys jakas wspolprace z Affliction ? :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

a kiedy jakies koszuleczki z wizerunkami zawodnikow?l


Dobry pomysl.Przydaly by sie jakies koszulki z Polskimi zawodnikami. :)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Takedown, a rozwazales kiedys jakas wspolprace z Affliction ? :)

boję się myśleć ile by te ciuchy w Polsce kosztowały.. :roll: :?
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
no wlasnie dlatego trzeba by bylo z nimi jakas wspolprace nawiazac a nie tylko sprowadzac, zeby wiedzieli jak to tu wyglada, TAKEDOWN wspolpracuje z ClinchGEAR i juz widac jak cena tych ciuchow poszla w dol.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Takedown, a rozwazales kiedys jakas wspolprace z Affliction ?

Cały czas rozważam, zobaczymy co da się zrobić. Póki co dodałem sporo nowych produktów Venum... nowe DVD, T-Shirty, Szorty. Doszły również nowe rozmiary poprzednich modeli. Do dodania są jeszcze Gi Venum.
Z innej beczki to już wiem że niedługo będzie nowa dostawa Clinch Gear, premiera nowych ciuszków z nadrukami sublimacyjnymi, które nie ulegają starciu. Ceny pójdą trochę w dół. Clinch Gear szykuje też nowe Rashe, więc na pewno pojawią się u nas w świetnej cenie.
Wkrótce kolejne niesamowite nowości Venum, którymi będziecie wprost zachwyceni.
W wakacje pojawi się kilka nowych, naprawdę topowych kolekcji. Szykuję kilka bomb, które zachwycą najbardziej wymagających.
Lada dzień będzie można zamówić na Takedown.pl specjalne ochraniacze na szczękę, robione na zamówienie, dopasowane i zaprojektowane z osobna dla każdego klienta. Z możliwością dodania dowolnej grafiki i koloru. Produkowane będą przez profesjonalną, amerykańską firmę, która od lat robi je dla zawodowców.
A z jeszcze innej beczki, próbki rękawic do mma, rash guardów, szortów i ochraniaczy są już w drodze. Jeżeli okażą się dobre, zaczynamy produkcję kolekcji Takedown na pełną skalę.
Oczywiście to nie koniec nowości, ale to już przy innej okazji :wink:
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
nic tylko pogratulować rozmachu :D
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
No i już wiem że w wakacje pojawi się kilka konkretów... pracy aż nadto i jak znajdę czas to pozamawiam sporo ciuchów i sprzętu. Również okazjonalne koszulki zawodników.
Zapomniałem że na dniach powinienem dostać trochę... skakanek :-) Nie śmiać się bo skakanka to poważna sprawa, jak nie ma pracy nóg to d*** a przyznam się że te skakanki to takie małe dzieła... Pełna regulacja długości, można wydłużać, skracać. Można dodawać obciążenie, łożyskowane... i kto wie co jeszcze w nich jest.
A prawdopodobnie po weekendzie dostanę pierwsze próbki rękawic do MMA Takedown, Ochraniacze na piszczele i kolana Takedown, i kilka innych materiałów też Takedown :-) Również mój wymarzony ochraniacz na szczękę z logo Takedown, więc pewnie wkrótce będzie można zamawiać własne wzory. Zaczynamy również sprzedaż mat, tatami, plandek zapaśniczych i innych produktów tego pokroju. Miałem nie pracować w weekend i proszę... wstałem o 4.00 i tak siedzę do 12.00. Ale ok, czas zacząć weekend...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Dzisiaj przyszły próbki rękawic do MMA i kilka innych rzeczy, między innymi Rash Guardy. Powiem w tajemnicy że jakość rękawic Takedown i Rash Guardów Takedown będzie zaj***** 8)
Teraz pozostaje mi czekać na resztę próbek. Na pewno będzie kilka niespodzianek z okazji wejścia kolekcji. Powoli powoli od mniejszych rzeczy do trochę większych.
Trzeba wnieść jeszcze kilka poprawek i zaczynamy produkcję. W każdym razie wszystko odbędzie się znacznie szybciej niż było planowane.
  • 0

budo_karzel2001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Dzisiaj pojawi się 11 nowych produktów marki Venum. Czapki z głów zanim wam je zerwie 8) Do tego tajlandzkie skakanki firmy Duvide, prawdziwe małe dzieło sztuki jak na (wydawać by się mogło) prosty artykuł, taki jak skakanka (mamy wszystkie modele). Można regulować długość, dodawać i odejmować obciążenie.
Do tego kilka nowości z Clich Gear, czyli nowe szorty z nadrukiem sublimacyjnym (nigdy się nie ściera) oraz kilka T-Shirtów. Dodamy je już dzisiaj, powinny być pod koniec tygodnia w magazynie.
Rozpoczynamy również sprzedaż mat zapaśniczych, tatami i innych tego typu artykułów.
Właśnie negocjujemy z kilkoma markami z USA i Brazylii. W lipcu pojawi się kilka nowych marek w dobrych cenach.
Sporo "supli" również czeka na dodanie.
Praca nad własną marką trwa w najlepsze. Start - wakacje 2008!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024