Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP Shinkyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

...gdy jeszcze mieszkalem w Polsce organizowalem turniej mojej szkoly na zasadzie otwartej startowali zawodnicy z Kyokushin,Oyama,Ashihara i Shinai-do....


Ale jakby nie było to ciągle to samo drzewo Oyama, i Ahihara mają korzenie w Kyokushin.

Co do nazywy Shinai-do to chyba się zagalopowałeś, bo:

Shinai to bambusowy miecz używany w kendo do ćwiczeń oraz podczas zawodów. Broń sportowa wykonana z 4 bambusowych listewek częściowo pokrytych skórą. Shinai stworzono aby zastąpić używany wcześniej bokken, który z kolei (w celach zwiększenia bezpieczeństwa ćwiczeń szermierczych) zastępował katanę.


A więc Shinai-do to chyba bardziej ma związek z kendo niż z karate
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

Co do nazywy Shinai-do to chyba się zagalopowałeś, bo:


Shinai to bambusowy miecz używany w kendo do ćwiczeń oraz podczas zawodów. Broń sportowa wykonana z 4 bambusowych listewek częściowo pokrytych skórą. Shinai stworzono aby zastąpić używany wcześniej bokken, który z kolei (w celach zwiększenia bezpieczeństwa ćwiczeń szermierczych) zastępował katanę.


A więc Shinai-do to chyba bardziej ma związek z kendo niż z karate



a ja polecam google tylko nazwe wpisz jako: shin-ai-do karate :wink:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Przepraszam Romanowicz pomylka w literowce Shin-ai-do Aniol dzieki za paprawke.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
OK, wpisałem i coś znalazłem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Poniżej cytat z ich strony.

SHIN - AI - DO KARATE narodziło sie na przełomie lat 1984-86 nie posiadając nazwy wlasnej.Usystematyzował ten elitarny system walki ALEKSANDER SZURMIEJ wraz z wieloma istruktorami.System ten to twór wielostylowy czerpiacy z klasyki GOJU-RYU wzbogacony o dynamiczne uniki , zejścia z lini ataku , obejścia , dżwignie oraz rzuty.


Przeciez Goju-ryu nie trzeba wzbogacać o obejścia, dźwignie i rzuty bo one tam są.

Czy Wam to czegos nie przypomina? :) :twisted: :) :twisted:

W tamtych latach była chyba moda na zakładanie w Polsce nowych stylów karate.

Jeden se założył Tsunami Karate a drugi Shin-ai do Karate. I w obydwu przypadkach powstał elitarny styl 8O .

Na stronie są zdjęcia z seminuarium z Zendo Ryu Karate.
Temat tego stylu tez juz był poruszany. Tu link do naszej dyskusji na temat Zendo Ryu z tego forum.
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
W marcu 2007 roku ma byc seminarium Idokanu gdzie maja tez cos robic panowie z Shin-Ai-Do.Wpadnij to zobaczysz czy rzeczywiscie ten styl to drugie Tsunami.Na tym forum bylo pare osob obszczekujacych ten styl...ciekawe czemu mimo zaproszen zaden z nich nie mial odwagi pojawic sie chociaz na jednym treningu.

Moze nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia i daruj sobie porownania do Tsunami.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

W marcu 2007 roku ma byc seminarium Idokanu gdzie maja tez cos robic panowie z Shin-Ai-Do.Wpadnij to zobaczysz czy rzeczywiscie ten styl to drugie Tsunami.Na tym forum bylo pare osob obszczekujacych ten styl...ciekawe czemu mimo zaproszen zaden z nich nie mial odwagi pojawic sie chociaz na jednym treningu.

Moze nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia i daruj sobie porownania do Tsunami.



Zakładanie własnych styli to skutek skłucenia się z organizacją albo kompletnego braku postepów (czytaj oblewnia kolejnych egzaminów) albo sposób na wyrywanie kasy od wielu niezorientowanych osób.

Oczywiście istnieją chlubne wyjątki z takimi osiągnięciami jak np.: Tadashi Nakamura. Ale na początku lat 80-tych takich w Polsce nie było.
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
A kto powiedzial ze Aleksander Szurmiej jest z Polski?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

A kto powiedzial ze Aleksander Szurmiej jest z Polski?


ten pan jest znikad, nie ma adresu, nie ma swojej szkoly, nie ma swoich uczniow, ostatnio czarny pas w shin ai do zostal nadany przez pana z zendo-karate (to taki ki diabel jak Tsunami, tylko ze niemieckie)
osu
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Witam od 10 lat cwicze SHIN-AI-DO karate i wszystkich ktorym cos nie pasuje zapraszam na treningi , zapraszam na seminaria (koszt seminarium jest okolo 30zli jest otwarty dla wszystkich).
Ps. Lassensei chyba ostatnio pisales do Oyama666 ze bedziesz na seminarium Zendo jednak jakos nie dotarles moze teraz cis sie uda zapraszam.
Jak chcesz dowiedziec sie o adres Szurmieja to zapytaj sensei A. Marchewke.
Podobno go znasz nawet jak ty to o nim pisale LEGENDA KRAKOWSKIEGO KYOKUSHIN.
No coz a teraz robi sobie od 1989 roku Shin ai do i dalej nie mamy wielkiej organizacji a jakos szefowie innych nas szanuja!!! Ciekawe a wszystkich internetowych mistrzow zaprasza na treningi i udowodnienie ze nasze karate jest do dupy!!!
Ps poszukaj na forum a znajdziesz Legende Kyokushinu na tym forum :)
I jeszcze jedna zaeta Shin ai do nie obrazamy nikogo a jak piszemy na forum to sie przedstawiamy !!!
Pozdrawiam Leszek Bubka 1 dan Shin ai do karate
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Przepraszam za bledy ale kot mi goni po klawiaturze :)
Co do styli znanych i mniej znanych to polecam lektore odmian tzw "dzieci kyokushinu" Napewno nie sa to wszytkie style opisane ale jest ich wiele. Śmiem twierdzic ze wielu z Kyokushinowcow nie ma o nich pojecia.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

A kto powiedzial ze Aleksander Szurmiej jest z Polski?

Ze strony Sihn-ai do karate Polska:
Szkoła Sztuk Walki SHIN-AI-DO została założona przez Sensei Artura Marchewke w 1989 roku.
Sensei rozpoczą prowadzenie zajec w 1986 roku jeszcze trenując Kyokushinkai karate zajęcia odbywaly się w krakowskim Domu Kultury" Podwawelski ". W 1989 wyjeżdża do Mińska Białoruskiego na szkolenie połączone z egzaminem na stopien mistrzowski 1 Dan. Po egzaminie uzyskuje przedstawicielstwo SHIN-AI-DO KARATE w Polsce


Z Białorusi :?: 8O

Witam od 10 lat cwicze SHIN-AI-DO karate i wszystkich ktorym cos nie pasuje zapraszam na treningi , zapraszam na seminaria (koszt seminarium jest okolo 30zli jest otwarty dla wszystkich).
Ps. Lassensei chyba ostatnio pisales do Oyama666 ze bedziesz na seminarium Zendo jednak jakos nie dotarles moze teraz cis sie uda zapraszam.
Jak chcesz dowiedziec sie o adres Szurmieja to zapytaj sensei A. Marchewke.
Podobno go znasz nawet jak ty to o nim pisale LEGENDA KRAKOWSKIEGO KYOKUSHIN.
No coz a teraz robi sobie od 1989 roku Shin ai do i dalej nie mamy wielkiej organizacji a jakos szefowie innych nas szanuja!!! Ciekawe a wszystkich internetowych mistrzow zaprasza na treningi i udowodnienie ze nasze karate jest do dupy!!!
Ps poszukaj na forum a znajdziesz Legende Kyokushinu na tym forum :)
I jeszcze jedna zaeta Shin ai do nie obrazamy nikogo a jak piszemy na forum to sie przedstawiamy !!!
Pozdrawiam Leszek Bubka 1 dan Shin ai do karate


I padło publiczne wyzwanie.
Zapas, nikt dotychczas nie napisał, ze Twoje (Wasze) karate jest do dupy. Z chęcia bym zobaczył i dowiedział się cos więcej uczestnicząc w jakims otwartym seminarium. Mam co prawda bardzo ograniczony czas ale spróbuje cos wykombinować i gdzieś sie wybrać. Pamietasz naszą rozmowę z tematu o Zendo... i prosbę o przetłumaczeni niemieckiego tesktu na temat Zendo? Przypominam go tutaj. \

Jeżeli to co napisał lassensei jest prawdą (zdementuj zapas jesli nie jest)

ostatnio czarny pas w shin ai do zostal nadany przez pana z zendo-karate

to brak tu logicznej całości. Bo przecież w Zendo pogodzili pogodzili Shotokan, Wado-ryu, Goju-ryu, WuShu i Teakwondo, a na stronie shin-ai do ... jest wyraźnie napisane:

"System ten to twór wielostylowy czerpiacy z klasyki GOJU-RYU"

a dalej

"Shin-ai-do karate jest członkiem międzynarodowej organizacji IDOKAN EUROPE POLAND. Organizacja ta zajmuje się promocja sztuk walki, bez względu na styl , przynależnosć organizacyjna."

Nie wymysliłem tego ja to cytaty z Waszej strony.
Więc o co tu chodzi.
Jeżeli na Wasze seminarium przyjedzie A.Drewniak ze swoim już teraz 7 Danem z KK (KK powstało z fascynacji Mas Oyamy własnie Goju-ryu) lub Kwieciński z PZKT z 6 Danem KT a obydwaj panowie to shihan albo R.Murat 10 DAN i poprosicie któregoś o egzaminowanie to tez będzie OK bo przecież przynalezność stylowa jest nieważna?
Przy takiej logice i powiazaniu wydarzeń i informacji nie dziw sie sceptyzmowi.

Co do styli znanych i mniej znanych to polecam lektore odmian tzw "dzieci kyokushinu" Napewno nie sa to wszytkie style opisane ale jest ich wiele. Śmiem twierdzic ze wielu z Kyokushinowcow nie ma o nich pojecia.

Tak naprawde to akurat ta wiedza w szczegółach jest nikomu niepotrzebna ale ja otworzyłem zapodany przez Ciebie link i teraz sie zastanawiam, że to co kiedys przeczytałem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] o ilości tzw. McDojo :D w Stanach i nie tylko to jednak prawda. I takich "wielkich" mistrzów zakładających coraz to nowe style na swiecie jest jednak wielu, niezaleznie od tego jakiego stylu te dzieci są.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Właściwie mało mnie interesuje co kto i jak trenuje poza Kyokiem oczywiście no i trochę Oyamasami .
Ale powiedz Zapas , co jest powodem , że ludzie trenują coś takiego ?
Wyglądasz na gościa co ma trochę oleju w głowie , no to nie rozumiem .
I nie dziw się że porównują to z tsunami bo to takie jest. Niestety.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

http://www.australiankyokushin.com/lineage.shtml


Wracając jeszcze na chwilę do podanej przez Ceibie stropny o dzieciach Kyoushinu.


Na stronie głowniej jest w pierwszym zdaniu napisane:

"Since the death of Mas Oyama in April 1994, there has been an extensive dispute regarding the leadership of the International Karate Organisation (IKO), and this has had many international repercussions. In the past too, many Kyokushin luminaries left the Honbu fold for various reasons, and founded their own styles.


Od śmierci Mas Oyamy w kwietniu 1994, była szeroka dyskusja w sprawie przywództwa w Międzynarodowej Organizacji Karate i było wiele międzynarodowych reperkusje. W przeszłości również, wiele świetlanych postaci Kyokushinu opusciło owczernię z wielu różnych przyczyn i wynaleźli swoje style.

... i wynaleźli swoje style. Niektórzy mieli predyspozycje i umiejętności aby pójść swoja drogą.

Ponad tym schematem jest napis:

"Number in Brackets (a/b) : a = highest grade under IKO (i.e. while Mas Oyama was alive), b = current grade in current organisation".


"Numery w nawiasach (a/b) : a - najwyższy stopień w IKO (tj. kiedy jeszcze żył Mas Oyama), b = aktualny stopień w aktualnej organizacji"

A teraz spójrzmy tylko na pierwszy poziom drzewka. Jak dużo jest niewiadomych.

Drugi poziom:
1972 John Earl Doub Sr. (0/10) - Heiwa-Ryu - Zadziwoający postęp. Facet jest na tym drzewku szczęścia z 10 Danem. A wcześniej?

1989 Suzanne Pinette (1/1) - Sun Dragon Women's Martial Arts. Sztuka walki dla kobiet, pasjonatek Słonecznego Smoka (u nas był Wawelski i tez lubił dziewice :) :) :) )

1996 Lee E. Dawson (?/9)- Seishin Ryu
1998 Ademir da Costa (?/?)- Seiwakai
2001 Kazuyuki Hasegawa (?/8 ) - Kyokushin Union (Kyokushin Rengo-kai)
2002? Hajime Kazumi (?/?) - Kazumi Dojo
2002? Nicholas Pettas (?/?) - Nicholas Pettas
2002? Kenji Yamaki (?/?) - Yamaki Ryu
Hisao Maki (?/?) - Maki Kaikan

Wysypały się te style/szkoły po śmierci Oyamy, że cho cho... Może to są nieślubne dzieci :D .
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

Witam od 10 lat cwicze SHIN-AI-DO karate i wszystkich ktorym cos nie pasuje zapraszam na treningi , zapraszam na seminaria (koszt seminarium jest okolo 30zli jest otwarty dla wszystkich).
Ps. Lassensei chyba ostatnio pisales do Oyama666 ze bedziesz na seminarium Zendo jednak jakos nie dotarles moze teraz cis sie uda zapraszam.
Jak chcesz dowiedziec sie o adres Szurmieja to zapytaj sensei A. Marchewke.
Podobno go znasz nawet jak ty to o nim pisale LEGENDA KRAKOWSKIEGO KYOKUSHIN.
No coz a teraz robi sobie od 1989 roku Shin ai do i dalej nie mamy wielkiej organizacji a jakos szefowie innych nas szanuja!!! Ciekawe a wszystkich internetowych mistrzow zaprasza na treningi i udowodnienie ze nasze karate jest do dupy!!!
Ps poszukaj na forum a znajdziesz Legende Kyokushinu na tym forum :)
I jeszcze jedna zaeta Shin ai do nie obrazamy nikogo a jak piszemy na forum to sie przedstawiamy !!!
Pozdrawiam Leszek Bubka 1 dan Shin ai do karate


zapas nie o to chodzi ze mi cos nie pasuje, problem jest w tym ze wy wciagacie w to bialoruskie karate mlodziez szkolna z podstawowek , z okolic Krakowa, tlumaczas jej ze to je karate przez duze K i to mi sie nie podoba, sensei Artur nie zna adresu, tak jak nikt nie zna pana Szurmieje, ciekawe skad te twoje karate sie wzialo, skad czerpiecie przekaz, bo w koncu ktos musi przekazywac wam tajniki shin ai do, jakis shihan,
Artur to dobry technik i spoko gosc, tu sie zgadzamy, als sie pogubil jakis w tych stylomani i danomanii
osu
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

A kto powiedzial ze Aleksander Szurmiej jest z Polski?



Z Białorusi :?: 8O


Romek zdziwilbys sie ile jest stylow na Bialorusi ;-) )))))))))))
ale fakt ze sie zaprasza jakis niemcow o podstawach shotokanu, ktorzy nadaja czarne pasy ludzia twierdzacym ze cwicza styl knock-down jest co nieco dziwne
ale i w ESKK mozna korespondencyjnie cwiczyc taekwondo to mnie juz nic nie dziwi
osu
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Już odpowiadam Romanowicz, egzamin się odbył i faktycznie jedna osoba w komisji egzaminacyjnej był pan Dietmar.
Co do wykorzystywania dzieci i młodzieży każdy może u nas ćwiczyć my nikomu nie zabraniamy odejść równolegle ćwiczyć , czy zmienić.
Równolegle ze mną otwarła się szkole Kyokushin nie wiem z której organizacji.
Moje dzieciaki z rodzicami byli u nich na treningach za moja prośbą żeby zobaczyli może akurat jest to dla nich lepszy klub. Jednak 90% wróciła do mnie na treningi dlatego właśnie ze moje karate i sposób prowadzenia jest taki a nie inny, co bardzo mnie cieszy.
Vop pisałem już co jest powodem: uczciwość, podejście do trenującego, znajomość tematu przez Artura, no i poziom techniczny jaki reprezentują jego adepci. to ostatnie jest do zweryfikowania u pana Drewniaka tu nie podam nazwiska instruktora który z18 lat ćwiczył u nas a teraz jest instruktorem w KK, nie podam nazwiska bo może mięć przez to problemy. Norbert Andrzejewski teraz jest gwiazdą Oyama Karate na tym forum jest obecny, Jacek Spisak ćwiczył u nas na studiach teraz instruktor Seido Karate i wielu innych.
Tak pan Szurmiej pochodzi z Białorusi dokładnie z Mińska Białoruskiego.
Czemu jest napisane ze dodał rzuty, chodziło nam o to ze w polskim Karate zapomniano ze te elementy istnieje. (oczywiście nie wszyscy).
Czy sadzicie że jesteśmy Tsunami szczerze mówiąc to nie mam nic przeciwko żebyście tak pisali. Mnie to rybka ważne co robię na treningach a nie co piszą w Internecie.
Romanowicz zapraszam bardzo serdecznie na seminarium 17-18 marca 2007 będe ja i sensei Marchewka, będzie tez seminarium Shin ai do, Jukado kempo, Taekwondo,Zapasów,Ju jitsu i chyba Iaido. serdecznie zapraszam być może będzie również pan Dietmar Schmidt wtedy będzie można zapytać o jego Tsunami.
Następne seminarium będzie w Giżycku około kwietnia również zapraszam.
I żeby nie było koszt seminarium wynosi 30 zl za 9 godzin treningu
Co do przynależności stylowej to mam gdzies polskie organizacje podkupujące się danami, mamy już dość nagabywania nas na zawodach i dzwonienia z propozycjami może jak dostaniesz dana to zastawisz Marchewke. Nie dziękuje.
Od kogo się uczymy ano od każdego, Jesteśmy obecni u Zapaśników, Bjj, Karate każdej maści, Aikido , Ju jitsu, Judo.
Dobra jeżeli komuś nie odpowiada nasz styl ok jest mnóstwo innych, do wyboru do koloru.
Dalsze rozmowy o SHIN AI DO mogę poprowadzić jeżeli któryś z wielkich internetowych mistrzów przyjdzie na trening lub na seminarium. Tylko jeszcze jedna rzecz dlaczego na Internecie nikt nie zna Artura (oprocz Lassesia i Poula Sempka) a jak jesteśmy na zawodach to wszyscy się zlatują i Artur co słychać?
Pozdrawiam wszystkich
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
Nie wypowiadam sie na temat Shin-ai-do Karate od strony technicznej nie bylem nigdy na ich treningach ,ale podczas turnieju organizowanego przez moja szkole "Cobra-kai Cup" zawodnicy tego stylu toczyli walki rownorzedne z zawodnikami Kyokushin i Oyama. Jedna z osob sedziujacych ten turniej byl Lukasz Jarosz 3 krotny Mistrz Polski Knock-down Karate 2 krotny zdobywca Pucharu Polski i aktualny Mistrz Swiata w kick-boxingu ISKA i tez mowil o wysokim poziomie tych zawodnikow. Niestety nigdy nie mialem czasu by wybrac sie na seminarium moze kiedys.Pozdrawiam sensei Artura i jego uczniow.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin

przez Artura, no i poziom techniczny jaki reprezentują jego adepci. to ostatnie jest do zweryfikowania u pana Drewniaka tu nie podam nazwiska instruktora który z18 lat ćwiczył u nas a teraz jest instruktorem w KK, nie podam nazwiska bo może mięć przez to problemy. Norbert Andrzejewski teraz jest gwiazdą Oyama Karate na tym forum jest obecny, Jacek Spisak ćwiczył u nas na studiach teraz instruktor Seido Karate i wielu innych.

Pozdrawiam wszystkich


i wszyscy oni uciekli z shin ai do, cos w tym musi byc skoro ludzie szukala prawdziwego karate, a nie bialorusko podrobe, naprawde nie zastanawialo cie zapas, dlaczego oni wszyscy nie nosza juz naszywek shin ai do, tylko kk,oyama,seido, naprawde jestes tak zaslepiony ?!
osu
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Shinkyokushin
„Romanowicz zapraszam bardzo serdecznie na seminarium 17-18 marca 2007 będe ja i sensei Marchewka, będzie tez seminarium Shin ai do, Jukado kempo, Taekwondo,Zapasów,Ju jitsu i chyba Iaido. serdecznie zapraszam być może będzie również pan Dietmar Schmidt wtedy będzie można zapytać o jego Tsunami.
Następne seminarium będzie w Giżycku około kwietnia również zapraszam.”


Zapas czy to zaproszenie dotyczy również innych forumowiczów? Jeżeli jest otwarte to daj znać. Gdybyś jeszcze miał informacje dodatkowe równie istotne (czas, miejsce, logistyka-możliwość noclegu i ewentualna cena za nocleg) byłoby fajnie. Jak będę miał czas i nabiorę ochoty na fajny trening to z chęcią przybędę. Opis Shin-ai-do w temacie opis szkół karate jest całkiem interesujący (tylko ta duża ilość kata, ale trudno :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024