Skocz do zawartości


Zdjęcie

mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
Witam,
to raczej post zeby sie wyzalic na niesprawiedliwosc swiata niz zeby zasiegnac rady :( W czwartek w zeszlym tygodniu uderzajac prawy prosty przekrecila mi sie lapa i zaczela mnie mocno bolec w nadgarstku po prawej stronie. Nastepnego dnia usg i lekarz mowi ze moze byc peknieta chrzastka trojkatna(czyli jak sie dowiaduje potem cos co mozna "zreperowac" tylko chirurgicznie). W pon bylem w przychodni sportowej i jeszcze zrobilem rtg-okazalo sie ze w obu rekach, 2 kosci ktore sa w przedrmieniu(ktore powinny byc roznej dlugosci), mam dlugosci jednakowej-przez to mam jeszczemniejsze te chrastki w nadgarstkach i wieksze ryzyko ze jest z nia cos nie tak.
Zaznaczam ze nadgarstek boli coraz mniej ale caly czas boli. I tu sie zaczyna robic zgaduj zgadula. Mianowicie zeby sie dowiedziec czy chrzastka jest peknieta naprawde trzeba zrobic rezonans z kontrastem-1000 zlotych.Jesli nie to jestem tysiak w plecy, jesli tak to jeszcze operacja. Oczywiscie 1000 nie mam, wiec oni mi moga kontrolnie usztywnic reke na 2 tyg-tez bez sensu bo nie boli az tak bardzo.Ale jesli by to bylo pekniecie lub naderwanie/zerwanie to jak sie zablizni samo, to beda problemy potem...
Kurwica moze czlowieka strzelic.. :evil: Narazie czekam i modle sie zeby przestalo bolec jak najszybciej..i bede staral sie nie uzywac prawej reki na trneingach w miare mozliwosci :)
  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
ODPUŚĆ SOBIE TRENINGI NA JAKIŚ CZAS !!!!!!
Mój kolega ma to samo, jak kostka jest pęknięta, to jej jedna część jest luźna,i dochodzi do martwicy kosci. Szkoda mieć problemy do końca życia z ręką, jeśli mozesz troche poczekać (minimum miesiąc do 3). A jak puchnie, i cały czas boli (wogóle nie przestaje) tym wieksze prawdopodobieństwo ze kostka pękła :P .
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
nie spuchla w ogole...Treningow nie odpuszcze, poprostu nie ebde uzywal tej reki + usztywniacz na nia zeby cos sobie przypadkiem nie zrobic jeszcze. No i boli tlyko przy nacisnieciu na to miejsce (teraz, w czwartek bolalo praktytcznie ciagle)
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
wujek dime radzi:
NIE TRENUJ NA RAZIE BO BĘDZIE ŹLE!
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
nie trenuj narazie
odpusc min na miesiac
zeby utrzymac forme rob dynamicznie przysiady 3 razy w tygosniu i tyle
daj spokoj jakimkolwiek niepotrzebnym ruchom rak
przez miesiac nie stracisz skilla bitewnego a trenujac mozesz zrobic z siebie kaleke sportowego

ja tez mam problem z kolanem
raczej nic powaznego ale do konca roku odpuscilem jakiekolwiek obciazanie nog

pozdro i szybkiego powrotu do zdrowia 8)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
miesiac.. 8O kurde, nie bylem 4 dni na treningu i mna tak nosi ze sie wytrzymac nie da. Tzn jakby rozumiem ze najlepiej jest zrobic sobie przerwe ale z drugiej strony to jest jak wyrok zanudzenia sie, zadolowania sie na smierc (zreszta napewno wiecie o czym mowie). Narazie wymyslilem ze przez ten czas okrojonych treningow zrobie sobie kondycje nie do zajechania(bieganie) i bede katowal kopniecia do upadlego..No i lewy prosty na worku hehe :) a na prawa dmucham na zimne tzn. opaska i usztywniacz non stop.

tak swoja droga to jakis pieprzony pech...ehh.

dzieki za odpowiedzii
pozdro(i dodatkowe pozdro dla tych co chca a nie moga hehehehe :) :) )
  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot
Ja Cię świetnie rozumiem, siedze w domu z kontuzją kolana, i lekarz zalecił 6 miesięcy przerwy :C.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: mala chrzastka w nadgarstku-duzy klopot

miesiac.. 8O kurde (...)

Ja jak sobie rozwalę np. bark to biegam codziennie. Analogicznie z kolanem, ale w tym przypadku pomaga basen i jest ok. Masz torche czasu. Popracuj nad kondycją ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024