Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznań Tkd-ocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Poznań Tkd-ocy
Jezeli ktos z was, jest zainteresowany jakimis treningami, sparringami w poznaniu to prawdopodobnie uda mi sie załatwic sale na ferię(chodzi o ferie tak ;P ) . Narazie jest to wszystko takie "mniej wiecej" czyli zero pewnosci poprostu chce zobaczyc kto by sie pisał na to =)
ITF MILE WIDZIANY!!:D :P walki beda prawdopodobnie na zasady "dogadane" -ale rece + nogi
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
Ferie... a co to jest :) Nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się że my mamy treningi w ferie :roll: Zapraszamy: Taekwondo Instytut Masters Poznań :)
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
mi tu chodzilo o jakies spary nie koniecznie pod okiem trenera ;) spotkanko takie z itf wtf etc:P
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
do Matkd.. Powiedz nam wszystkim forumowiczom ile czasu Ty juz trenujesz i jakie masz doswiadczenie, chodzi mi o starty w zawodach i czy juz kiedykolwiek walczyles z innymi SW, Bo widze ze bardzo chcesz sie sparowac wiec tak sobie mysle zeby byc takim pewny siebie musisz byc dobry?

Nie ma ani troche ironii w moim poscie. Pytam powaznie.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
wiesz amit, jak zbierze sie troche ludzi ktorzy maja poukladane w glwoach to jest siwetna sprawa. pamietam jak kiedys sprawoalismy tak w parku, w innym klubie zeby w koncu wynajmowac sale(a bylbym o garazu zapomnial :wink: ), zaczynalo sie od TKD, ITF, WTF skonczylo na chyba wszystkim co na rynku Ma dostepne :wink:
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
Uważam, ze sparringi to naprawde świetna sprawa, jelsi się zachowa jakieś ogólne zasady żeby sie komuś krzywa nie stała to może być bardzo ciekawie-ja niestety troche za daleko mam do Poznania, a poza tym w ferie to chyba z klubem będe biegał po górach na obozie i tam trenował. Ale pomysł fajny-pochwalam :)
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
doswiadczenie 6- lat i troche to troche to tkd. ...chodzi własnie o ludzi którzy chca fajnie spedzic czas na luzie gadajac o sztukach walki uczac sie od siebie i sparując...fajna sprawa, planowalem tez spotkania na malcie dawniej i teraz mam bardzo fajna ekpie od capo i sobie cwiczymy plus jakies akro =) no i rozmowy "bo u nas sie torobi tak " :) fajna sprawa
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
a co do sparringow z innymi to sparowalem juz z kickboxerami tkdokami (jak nie trenowalem tkd) karatekami ;) i jeden bokser sie znalazl . Troche doswiadczenia z zakresu chwytow tez miałem ale to takie luzne bylo bardzo... zadnych zawodów dopiero w jakis wystartuje :) w tkd dodam :P
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
Jasne ze pomysl jest swietny.. tylko w twoim pierwszym poscie zabrzmialo to tak jakbys chcial strasznie udowodnic odwieczny problem.. co jest lepsze? WTF czy ITF? a powiem Ci ze nasz klub mial juz sparringi i z z roznymi SW i raczej wlasnie na takich imprezach widac jak bardzo jest duza chec pokazania ze trenuje sie lepsza SW a konczy sie to zupelnie inaczej:) hehe.. ale widze ze chodzilo Ci o co innego, inaczej mowiac o taki mini zlot:)
pozdro
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
nie no tez chce wiedziec jak to na zywo wyglada... :) poprostu :P itf jest w koncu inny troche pogadac o róznicach etc:) :D
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
to jak juz tak planujecie to ja bym sie na to pisał :) narazie nie moge znalezc klubu w Poznaniu wiec poruszac sie mozna :)
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Tkd-ocy
Wiatm wszystkich na forum

Ja tez jestem z Poznania w jakich klubach trenujecie?? Ja w sumie tez bym sie na To pisał jakby co:-]
Pozdr :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024