Skocz do zawartości


Zdjęcie

WARSAW CUP 2006-wątpliwość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

WARSAW CUP 2006-wątpliwość
Witam! W ogłoszeniu turnieju napisano :
"8. KONKURENCJE:
Seniorzy 17 lat i starsi (1989 i starsi) minimum 4 kup
Juniorzy 14 - 16 lat (1992 – 1990) minimum 6 kup
Dzieci starsze 12 – 13 lat (1993 – 1994) minimum 7 kup
Dzieci młodsze 10 – 11 lat (1995 – 1996) minimum 8 kup"

I teraz sprawa do seniorów...mi się raczej to nie widzi, żeby 17-nasto latek walczył z 23-latkiem w tej samej kategorii wagowej np.Chodzi mi o przewidywalny starz treningowy. Bo tak może się zdarzyć. Co o tym sądzicie?..A Może gdzieś przeoczyłem coś , to mnie poprawcie.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
A 25-cio latek z z 19-to latkiem?
Co z 17-latkiem ćwiczacym 5 lat i 23-latkiem cwiczącym 3?
W końcu ktoś od kogoś musi się uczyć.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
:? IRA widze , że nie bardzo łapiesz o co mi chodzi:/ Ja mam na myśli dwie osoby które zaczeły np. w tym samym czasie(wieku). Ja trenuje od trzech lat, ale nie widzi mi się psotkać gościa z 7 letnim stazem treningowym:/. Nie wiem w jak jest dobry...bo być może obijał się przez ten zas...ale jednak jakoś to do mnie nie przemawia...
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
rzeczywiscie ktos tu nie lapie. ale kto, to juz zupelnie inna histora ;)

Mukeda, jak sie boisz to moze lepiej nie startuj? :roll:
  • 0

budo_pa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
Ale o co chodzi? Na każdych zawodach ktoś jest lepszy, a ktoś gorszy. A jeśli chodzi o staż... No cóż, przypadków gości z trzyletnim stażem lejących gości ćwiczących dwa razy dłużej znam mnóstwo.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
Mukeda - przecież to normalka na zawodach. Akurat Warsaw Cup to nie turniej pierwszego kroku i jak ktoś liczy na drapane, to niech po prostu nie startuje. Lepiej zaczynac na mistrzostwach województwa :wink:

Gizmo
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
nechrist..:/ a kto powiedział , że ja startuje. Kurcze ledwo coś się napisze a wy już odrazu włazicie na człowieka, gnębi was ktoś, zę się tak odgrywacie ..poprostu napisałem " Co o tym sądzicie" a niektorzy , zaczynają mi lać wode, ze nie powinienem startować. :/ A napisałem , ze " mi się nie widzi" to w cale nie oznacza , że z perspektywy stawienia się na macie..no bez przesady. Chodzi mi o to czy nie powinny być dalsze kategorie wiekowe...np. 19-22..itd.

I nechrist..jak na drugi raz będziesz jakieś uwagi pisał..to mozę dodasz wyjaśnienie, anie zę walniesz dwa zdania i się cieszysz:/ Jak pokazujesz mi , że się myle to uzasadnij.

A co do startu..to zawsze jest to nowe doświadczenie...tyle tylko, ze mam 5 a do startu wymagana min.4 :/
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość

... Chodzi mi o to czy nie powinny być dalsze kategorie wiekowe...np. 19-22..itd...

I będziesz miał po jednym zawodniku w kategorii, a wniektórych nawet wogóle. Skoro nie startujesz to rzeczywiście nie łapię o co ci chodzi, może dlatego że sam startowałem kiedyś i nie mieliśmy takich dylematów.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość

Chodzi mi o to czy nie powinny być dalsze kategorie wiekowe...np. 19-22..itd.


Jeśli chodzi o seniorów, to przez 20 lat bawienia się w SW nie spotkałem się z takimi podziałami. Czasami jest jedna wyższa kategoria wiekowa - weteranów, od 35 lat albo od 40 (choć znam gościa, który startując w wieku 42 lat w kategorii "zwykłych" seniorów solidnie wymęczył nieraz o połowę młodszych rywali). To wszystko.

Gizmo
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość

I nechrist..jak na drugi raz będziesz jakieś uwagi pisał..to mozę dodasz wyjaśnienie, anie zę walniesz dwa zdania i się cieszysz:/ Jak pokazujesz mi , że się myle to uzasadnij.

wyjasnienie napisal IRA w drugim poscie tego tematu.
i nie dramatyzuj tak ;)
zamiast sie uzalac na "zle" kategorie, lepiej cwicz ciezko zebys sie dobrze do przyszlych startow przygotowal.

no offence, pzdr.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
A co ja robie?;> Napewno nie mysle o tobie , ale jak narazie to zawody jako tako do mnie nie przemawiaja, gdyby moze dawali nagrody rzeczowe albo pienieżne to mozę jeszcze bardziej bym się nimi zainteresował.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
Hmmm, materialista.....jak chces zarabiać to trenuj na tyle ostro, żebyś zaczął wygrywać zawody, w których takie nagrody są, albo później zostań trenerem i bierz kase za nauczanie-innych przy opcji zarabiania na ćwiczeniu sztuk walki nie ma, a jak są to niezbyt rozpowszechnione.[/b]
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
hehehe, mukeda - najlepsi zawodnicy roznych styli nie dorobili sie fortuny (np. nastula) a ty chcesz majac 5 kup paski na kase przeliczac.... to takie typowo nasze... swojskie...polskie ;)
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WARSAW CUP 2006-wątpliwość
No pewnie , że materialista...no co najwyżej to mogę ewentualnie medale na allegro wystawić:P. A co do polskich zwyczajów, to racja, bo nas już tak się uczy od małego , żę trzeba kombinować;) A co do trenerki...to raczej to raczej u nas nie mozna za wiele na tym zarobić, no chyba , że bym miał wypasione stawki, ale kto wtedy by do mnie przychodził:/A co do zawodów...zawsze pozostają te nie publikowane..nielegalne;) hehehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024