Skocz do zawartości


Zdjęcie

crkt m21 help!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

crkt m21 help!
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

kupilem niedawno noz... denerwowal mnie autolawks wiec postanowilem go wyjac. wyjalem i kiedy chcialem skrecic zorientowalem sie ze nie wiem gdzie jest miejsce jedne podkladki. mam pewne przypuszczenia i wszystko niby hula, ale wole miec pewnosc. jakby mogl ktos u siebie zobaczyc...
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: crkt m21 help!
ostatnio jak jescze miałem M 21-04 i go czyściłem to też miałem z tym problem ale jakoś się z nim uporałem. Z tego co pamiętam sątam dwie wkładki, zostaw je w takim położeniu w którym nóż lepiej się otwiera/zamyka i to będzie to dobre.

pzdr


PS. jak nie mam racji to mnie poprawcie ;)
  • 0

budo_rg42
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: crkt m21 help!
Ta czarna podkładka (uszczelka) powinna leżeć pod śrubką, którą widać na pierwszym zdjęciu (chodzi o tę śrubkę pod płaski śrubokręt, z szorstką fakturą).

Pozdrawiam,
RG42
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: crkt m21 help!
Dobrze gadasz.
Przez jakiś czas z powodów niezależnych odemnie nie będę mógł dobrać się do swojej MKi, ale jak sobie przypominam to właśnie tak jest jak piszesz.
A tak na marginesie, dlaczego niby autolawks ma być denerwujący?
  • 0

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: crkt m21 help!
wlasnie pod srobke ja wlozylem wiec ciesze z potwierdzenia moich domyslow a lawks przeszkadzal mi w otwieraniu noza, pare razy naprawde niemilo zadarl mi sie o niego paznokiec;p ze juz nie wspomne o braku skory na opuszku:/(...staram sie wyrzucac ostrze samym palcem bez udzialu nadgarstka...)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024