Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dworzec PKp:-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Hej, co to jest NOP i smth? :oops:
niedoedukowany jakis jestem...chlopak z prowinccji czy jak?
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Zawsze jak gdzies sie jechało to dworce budziły we mnie obrzydzenie, brud, smród, menele i jakas taka dziwna atmosfera panująca. Co do ochrony na dworcu to, swojego czasu na dworcu PKS a także tereny wokół niego były patrolowane przez prywatną firmę ochroniarską, przypakowani panowie chodzili i pilnowali żeby nikt nie robił zadym :) Poskutkowało, na dworcu było spokojnie jak u proboszcza na plebanii :) :wink:
  • 0

budo_markus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
A co w tym nie normalnego, że jakiś porządny obywatel postanowił zrobić coś dobrego. Jak byłem w liceum to należałem do takiej jednej organizacji młodzieżowej i chodziliśmy z kumplami na patrole społeczne. A ostatnio z kumplem pogoniliśmy jakichś dwóch gnojków 15/16 lat co próbowali skroić dziewczynę na ulicy. Nie złapaliśmy ich bo zaczeli uciekać wzdłuż jezdni między samochodami. :lol:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Hej, co to jest NOP i smth? :oops:
niedoedukowany jakis jestem...chlopak z prowinccji czy jak?


Narodowe Odrodzenie Polski, something ;)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Skina tak łatwo czasami nie poznać. Nie zawsze chodzą w zawiniętych nogawkach na glany i flekach. Mnie już 2 razy skini pomogli w krytycznej sytuacji, w zasadzie ONR powstał po to, żeby właśnie robić takie rzeczy.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Taka luźna wiadomośc powiązana z dworcem :
Policja złapała tą bezdomną mende ( Hubert jakiśtam ) i wręczyła mu nakaz stawienia się w sądzie .


Qrwa tylko czemu wiedziałem , ze to musi być w Katowicach ???
Nie dosc mamy swoich meneli to jeszcze emigrują z całej Polski :? .
Nowy prezydent Katowic powinien wprowadzić twarzowe za wjazd do centrum ... :?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
ec w Katowqicach wyglądem przypomina noclegownię w rosji... :) kiedyś jak cos jedliśmy z kumplami, ze stropu spadł kawałek tynku, od tamtej pory raczej unikam wędrowania po tym dworcu, no i towarzycho jakie się tam kręci nie zachęca do wycieczek krajoznawczych, same bluzgi słychać dookoła...
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Taka luźna wiadomośc powiązana z dworcem :
Policja złapała tą bezdomną mende ( Hubert jakiśtam ) i wręczyła mu nakaz stawienia się w sądzie .


wczoraj mial byc u Tomasza Lisa w Co z Ta Polska ;d
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Jezeli byl to kibic slaska to mogl po prostu obczajac pociagi w poszukawniu kibicow wrogiej ekipy wracajacej z meczu. Ataki na dworcach sa norma w tym srodowisku. Co do dworca i okolic to mieszkam tu juz troche(2min od dworca), wracalem o roznych porach i nie doswiadczylem zadnych sytuacji podnoszacych adrenaline. Miejsce przereklamowane podobnie jak oslawiony trojkat, mialem tam dziewczyne wiec sila rzeczy bywalem czesto i wieksze wrazenie robi zaniedbanie tych kamienic, chociaz wiem ze przed wielka powodzia ludzie chodzacy po ulicy z siekierami byli norma.
Generalnie dworzec wroclawski nie umywa sie do katowickiego, tam to naprawde oczy szeroko otwarte bo rozne rzeczy sie dzieja.

O katowickim dworcu mam podobną opinię jak Ty o wrocławskim. Na dworcu i w jego okolicach bywam dość często i o różnych porach i jeszcze nigdy nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego (no, może poza tym, że musiałem kiedyś zapłacić 2 zł za skorzystanie z kibla :P ). Nikt mnie tam nie zaczepił, nawet jak chodziłem z wyciągniętą cyfrówką i robiłem zdjęcia.
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

O katowickim dworcu mam podobną opinię jak Ty o wrocławskim. Na dworcu i w jego okolicach bywam dość często i o różnych porach i jeszcze nigdy nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego (no, może poza tym, że musiałem kiedyś zapłacić 2 zł za skorzystanie z kibla :P ). Nikt mnie tam nie zaczepił, nawet jak chodziłem z wyciągniętą cyfrówką i robiłem zdjęcia.

Zapomniałeś dodać że w barach jesteś gabarytów przeciętnego... samochodu rodzinnego :) :wink:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

O katowickim dworcu mam podobną opinię jak Ty o wrocławskim. Na dworcu i w jego okolicach bywam dość często i o różnych porach i jeszcze nigdy nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego (no, może poza tym, że musiałem kiedyś zapłacić 2 zł za skorzystanie z kibla :P ). Nikt mnie tam nie zaczepił, nawet jak chodziłem z wyciągniętą cyfrówką i robiłem zdjęcia.


Mnie zaczepiali. Pierwszy raz facet koło 50 zapytał czy jestem pruderyjny. Potem zapewnił, ze nie interesuje go sado-maso. W biały dzień, koło południa. Drugi o 3 nad ranem chciał mnie zabrać na dyskotekę. Trzeci twierdził, ze jest świetnym tancerzem i proponował mi wizytę u niego w mieszkaniu, w Dąbrowie Górniczej.

Nie lubię katowickiego dworca :?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Ja pierdole co ci proponowali ?? Było lać w pysk od razu 8O
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

O katowickim dworcu mam podobną opinię jak Ty o wrocławskim. Na dworcu i w jego okolicach bywam dość często i o różnych porach i jeszcze nigdy nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego (no, może poza tym, że musiałem kiedyś zapłacić 2 zł za skorzystanie z kibla :P ). Nikt mnie tam nie zaczepił, nawet jak chodziłem z wyciągniętą cyfrówką i robiłem zdjęcia.

Zapomniałeś dodać że w barach jesteś gabarytów przeciętnego... samochodu rodzinnego :) :wink:

Ja bym raczej stawiał na to, że nie rzucam się w oczy. ;)


Mnie zaczepiali. Pierwszy raz facet koło 50 zapytał czy jestem pruderyjny. Potem zapewnił, ze nie interesuje go sado-maso. W biały dzień, koło południa. Drugi o 3 nad ranem chciał mnie zabrać na dyskotekę. Trzeci twierdził, ze jest świetnym tancerzem i proponował mi wizytę u niego w mieszkaniu, w Dąbrowie Górniczej.

Nie lubię katowickiego dworca :?

:lol: :lol: :lol: Sorki, że się śmieję, ale jakby ktoś do mnie podszedł z takim tekstem, to bym mu chyba parsknął prosto w twarz... Nawet na dworcu w Katowicach. ;)

Kiedyś moja koleżanka jadła na dworcu kanapkę. Przysiadł się do niej jakiś menel i mówi, że chciałby zjeść tę kanapkę. Zaproponowała, że da mu nową z plecaka, ale on się uparł, że chcę właśnie tę, którą ona teraz je. Po dłuższej rozmowie dał sobie wreszcie spokój i poszedł dalej. :lol:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Jak już otrząsałem się z szoku, to kazałem spierdalać, zawsze działało :wink: Ale powiem wam - trudno do tego przywyknąć i zaskakuje za każdym razem.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
nie obraź się, ale czy zastanawiałeś się może, dlaczego tak często ci się to zdarza? :)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

nie obraź się, ale czy zastanawiałeś się może, dlaczego tak często ci się to zdarza? :)


Nie wiem, taki przystojniak ze mnie?
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Trochę nie w temacie,ale w wakacje miałem mnóstwo podobnych sytuacji ,gdy sprzedawałem obrazy i najczęściej wyglądało to tak : podchodzi jakaś babinka i "Kochana,a po ile masz ten obraz?" :) albo " Ty sprzedajesz te obrazki dziewczynko?" :lol:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
hmm to ja widzę mogę się cieszyć że mieszkam w poznaniu bo na dworcu pkp to raczej spokój jest i co chwila widać gliniarzy z sokistami.Mnie też często takie menele zaczepiają i proszą o jakieś drobne to jabola czy na inne rzeczy i zawsze wtedy po prostu mówię że nie mam drobnych i to zwykle starczy.Raczej kolesie są porządni bo zwykle po tym przepraszają mnie i idą dalej.Problem by był faktycznie gdyby mnie jakiś ćpun zaczepił i nie chciał się odczepić.Wtedy to nie wiadomo czy gościa można walnąć bo jeszcze hiva ma i przez takiego gnoja można sobie życie zmarnować.Gdy taki podejrzany typ jest natarczywy najlepiej walnąć go tak by po prostu nie zaczął krwawić.Najlepiej po prostu kopa w jaja,ewentualnie jakiś partyzant na żoład czy prosty w splot.Na szczęście taka menda mnie nigdy nie zaczepiła:)Lepiej unikać takich sytuacji
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
kotlet ajajaja
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Jezeli byl to kibic slaska to mogl po prostu obczajac pociagi w poszukawniu kibicow wrogiej ekipy wracajacej z meczu.



jeśli tak to na dworcu byłoby pełno policji gdyby tym pociągiem jechała jakaś niezorganizowana grupa kibiców to czekałoby na nich powyżej 50 chuliganów Śląska z czego większość to skinheadzi i na pewno wszystkie ćpuny by stamtąd uciekły bo zaliczyliby wpierdy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024