Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panna agresorką?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_xerathin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Panna agresorką?
Dziwną akcję dziś miałem. Wracam sobie rowerkiem z treningu, przejeżdżam koło jakiejś grupki dresów, ale spoko, nikt się nie pluje. Chwilę potem przejeżdżam koło jakiejś dziewczyny (może z rok, dwa ode mnie starsza, ale wątpię) i czuję, że mnie kopnęła w rower, więc zatrzymuję się i raczej agresywnie pytam "jakiś, kurwa, problem?", po czym uświadamiam sobie, że ona pewnie jest z tamtymi dresami :P Panna cośtam z łapami próbowała, ale raz jej tylko cośtam weszło, mimo tego, że stałem z rowerem między nogami, więc możliwość obrony mniejsza raczej niż normalnie. I tak się Was chciałem spytać, co Wy byście zrobili w takiej sytuacji? Przyje*ać, czy olać? Z jednej strony można solidnie dostać, jak się jej znajomi przyczepią, ale z drugiej strony krew się w człowieku gotuje, że nawet panny się już tak kretyńsko zachowują.
  • 0

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
oczywiście z założenia kobiet sie nie bije i to b. dobre założenie! ale w takiej sytucji jaką miałeś dostała by odemnie liścia jak nic, a na dresów miałeś rower...;p czy nie dało by sie przed nimi zwiać?
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Powiedzieć że fajnie walczy i umówić się.
  • 0

budo_xerathin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?

oczywiście z założenia kobiet sie nie bije i to b. dobre założenie! ale w takiej sytucji jaką miałeś dostała by odemnie liścia jak nic, a na dresów miałeś rower...;p czy nie dało by sie przed nimi zwiać?


Kobiet owszem się nie bije, ale jak ona pierwsza zaatakuje, to nie jest już kobietą, tylko wrogiem. Skoro pierwsza atakuje powinna liczyć się z tym, że może się to skończyć nienajlepiej dla niej. A dresiarze byli nie tak daleko, może jakieś pięć metrów, więc mógłbym nie zdążyć jej przywalić i rozpędzić się na tyle, żeby do mnie nie dobiegli. Mam taką cichą nadzieję, że ta panna się jeszcze kiedyś do mnie przypluje, jak będzie sama :D
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Jeżeli to "kopnięcie w rower" nie spowodowało twojego upadku to trzeba było zarzucić do niej jakimś tekstem i odjechać w siną dal.
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Trza było olać, laski nie uderzysz a nawet jak to potem będziesz miał wyrzuty i napiszesz temat na budo typu "czy dobrze zrobiłem". Olać takie i już.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Jak zaczęła bijatykę to powienna wiedzieć, że może oberwać. Proste. Dla mnie taka osoba już nie jest kobietą...
  • 0

budo_xerathin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?

Jeżeli to "kopnięcie w rower" nie spowodowało twojego upadku to trzeba było zarzucić do niej jakimś tekstem i odjechać w siną dal.

Upadku nie spowodowało, bo było raczej anemiczne, ledwo je poczułem. Ale jak widzę takie chamstwo, to ciężko mi jest po prostu odjechać olewając kogoś takiego. Wkurza mnie to po prostu, co jest chyba naturalne.

Trza było olać, laski nie uderzysz a nawet jak to potem będziesz miał wyrzuty i napiszesz temat na budo typu "czy dobrze zrobiłem". Olać takie i już.

Akurat w takim przypadku nie mam oporów przed uderzeniem "kobiety". Specjalnei napisałem to w cudzysłowie, bo, według mnie, kobiecość takiej osoby jest znikoma.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Schowaj dumę i żyj dalej...
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
i módl się żeby okazała tyle samo odwagi kiedy napotkasz ją bez jej kumpli :lol:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?

oczywiście z założenia kobiet sie nie bije

Poprawka: z założenia kobiet się nie atakuję. Co oznacza, że ty nie uderzasz jako pierwszy... Jasne? :>
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
ja w takiej sytuacji nie uderzyłbym kobiety- właściwie nigdy jeszcze nie uderzyłem.
a wielokrotnie na bramce nie jednej sie należało, ale odpuściłem.

dobrze zrobiłeś że posłałeś jej kilka kurew i odjechałeś.
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Jeżeli nie uszkodziła by roweru lub mnie skończyło by sie na paru epitetach w jej stronę. A obecność dresów w bliskiej okolicy z reguły bardzo mnie w takich sytuacjach uspokaja...
Jakby była sama i by się dalej pluiła, to też bym olał...ale jak jeszcze raz kopnęła by w rower(lub we mnie) to chyba bym się zdenerwował z lekka.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Właśnie przez takie traktowanie kobiet "po delikatnemu" zdarzają się coraz częście takie penery. Myśli taka że wszystko jej wolno i wszystko może bo w życiu w łeb nie dostała. Wychowawczego liścia takiej, to może czegoś się nauczy (a na kolegów rowerek :) ). Chyba, że towarzystwo jest z twojego podwórka. Czasami olanie sprawy i ew. jakiś komentarz też nie jest złym wyjściem.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
Dokładnie jak powiedział Czarny tygrys : z chwila kiedy laska startuje do ciebie z łapami nie obowizauje cie juz stara zasada " kobiet sie nie bije"
Tak od siebie dodam : szkoda ze jej nie sprzedałes jakiegos liscia na otrzeźwienie...
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panna agresorką?
W sumie głupi temat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024