Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto produkuje Fenixy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_robe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kto produkuje Fenixy?
Dokonałem już stosownej prezentacji, ale jeszcze raz nisko sie kłaniam na Tactical Gear (tutaj najczęściej zaglądam) Przeczytałem chyba wszystko co było dostępne na temat latarek Fenix. Na 100%zdecydowałem się na zakup L2T!!! Jednak zabrakło mi informacji, kto produkuje Fenixy? Byłem pewien, że jest to produkt amerykański a okazało się (w jednym okazanym mi egzemplarzu), że jest produkt nawet nie podróba made in China. Proszę użytkowników latarek Fenix o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej info. Chciałbym także zapytać Szanownych Forumowiczów - czy ktoś już kupował Fenixy u "GPW" przedstawiciela tych latarek na Polskę? Pozdrawiam
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
jest to produkt chinski, ale jej jakosc nie ma skosnych oczu :) mialem L1P i bardzo mi sie podobala

pozdr


P_P
  • 0

budo_yanq33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
Adres na opakowaniu Shenzen China co nie zmienia faktu że latarka (L1T) jest świetnej jakości.
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
To fakt są chińskie, ale to najlepsza chińszczyzna jaką widziałem do tej pory, świadczy o tym fakt żę posiadam już 2 latarki ze stajni Fenix'a i jestem z nich bardzo zadowolony(a swoją drogą może ktoś chce L2P w bdb stanie albo zamiana z dopłatą z mojej strony na L2T :D )
  • 0

budo_mar3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
bosss- a ile sobie cenisz za fenixa??
  • 0

budo_robe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
Dziękuje. A w temacie drugiego pytania czy ktoś z forumowiczów kupował te latarki u Pana "GPW" Liczę na odpowiedź.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
Amerykańskie komputery, rosyjskie komputery i tak wszystkie produkowane są na Tajwanie :)
  • 0

budo_u99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś daleko w odległej galaktyce...

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
Potwierdzam słowa "przedmówców". Mam L1T oraz P1 i gdybym sam nie przeczytał nigdy bym nie uwierzył, że pochodzą z Chin Ludowych. Są na prawdę świetne. Tak jak i ich sprzedawca - Adiblue, gwarancja najwyższej jakości - pozdrawiam przy okazji serdecznie :)
  • 0

budo_waldekpl
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto produkuje Fenixy?
Mam L2T - super sprzęcik, bardzo przydają się 2 tryby świecenia i wyłącznik "clik". Słabsze światełko pod nogi, a mocniejszym można sobie poświecić gdzieś dalej. Latarka warta swojej ceny. Wykonanie i wygląd -bardzo dobry. Robe jak chcesz kupić to może zdecyduj się na kogoś kto ma lepszą opinię na forum np. Adiblue lub Logan.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024