Skocz do zawartości


Zdjęcie

30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12
Z okazji 30 -lecia aikdo w Polsce , Szczeciński Ośrodek Metodyki Aikido zaprasza na uroczysty staż prowadzony przez :
sensei Stephane'a Benedetti 6 Dan
S. Benedetti rozpoczął ćwiczenie aikido w roku 1966. Jego głównymi nauczycielami byli H. Kobayashi i sensei Tamura . Prowadzi staże w wielu krajach Europy.
Termin: 16-17.12.2006
Miejsce: Szczecin ,Gimnazjum nr.8 ,ul.Dubois 38/41
Rozkład stażu :
sobota: 9.00-12.00 , 16.00-18.30 , kolacja 20.30
niedziela: 9.00-12.00
Koszty stażu:
cały staż 90 zł, jeden trening 50 zł
Proszę zabrać bokken, jo, tanto
Nocleg na macie 10zł/noc
Proszę zabrac śpiwory .
W celu lepszej organizacji stażu proszę o potwierdzenie udziału.
Kontakt: B Strachowski tel. 0698 833 116
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

Jego głównymi nauczycielami byli H. Kobayashi



z tego co pamiętam na zajęciach s. B nie należy się jednak spodziewać rzeczy nawiązujących do aikido sensei H. Kobayashi :lol: ale brzmi nieźle :wink:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

Jego głównymi nauczycielami byli H. Kobayashi



z tego co pamiętam na zajęciach s. B nie należy się jednak spodziewać rzeczy nawiązujących do aikido sensei H. Kobayashi :lol: ale brzmi nieźle :wink:

A może jesteś w błędzie? Ostatnim razem Stephane bardzo fajnie pokazał i wyjaśnił " różnice " pomiędzy tegatana a meguri . Czesto podkreśla , że aikido sensei H. Kobayashi i sensei Tamura opiera się na tym samym tylko ludzie dorabiają sobie do tego " filozofię" .
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

A może jesteś w błędzie?



tiaaaa ... bardzo możliwe że źle zapamiętałem i jestem w błędzie, mam już w końcu swoje latka :roll: :lol: Bardzo możliwe że aikido Stephane uległo metamorfozie,

... jednakże to co prezentował kilka lat temu, a do czego nawiązuję, nie leżało nawet w pobliżu Kobayashiego. Niezależnie od tego bardzo się cieszę jeżeli idea meguri, dociera pod strzechy SOMY :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

Jego głównymi nauczycielami byli H. Kobayashi



z tego co pamiętam na zajęciach s. B nie należy się jednak spodziewać rzeczy nawiązujących do aikido sensei H. Kobayashi :lol: ale brzmi nieźle :wink:

Czyli nasze jest lepsiejsze i najlepsze bo nasze :?: :P
Z tego co napisał soma nie wynikało, że S.B.realizuje 100% przekazu H. Kobayashi tylko, że był on jego (S.B) nauczycielem. Wydaje się, że w jego rozwoju ważnym skoro wymienia go Obok drugiego giganta jakim - bez względu na dyskusje o gustach - jest N. Tamura. :twisted: :roll: :evil:
Nie wiem jak robi sensei S. Benedetti ale Twoja reakcja - dziwnie nerwowa - sugeruje jakoby podszywał się on pod boski przekaz H.K pewnie jedynie dla marketingu i kasy - A TO JUŻ JEST NADINTERPRETACJA (delikatnie mówiąc) i dlatego nie zdzierżyłem

Ł
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

Czyli nasze jest lepsiejsze i najlepsze bo nasze :?: :P


a które sformuowanie na to wskazuje ?

skąd w Tobie taka nerwowość? którą nie wiem skąd i dlaczego mi wytykasz :lol: Miałem przyjemność pracować na stażach wielu nauczycieli aikikai, w tym s. SB ale relacja uczeń nauczyciel to coś więcej niż incydent na stażu więc sam nie wypisuję podobnych rzeczy

.

Z tego co napisał soma nie wynikało, że S.B.realizuje 100% przekazu H. Kobayashi tylko, że był on jego (S.B) nauczycielem



Wydaje mi się że wymienił HK an pierwszym miejscu, wybacz że użyję znów tego sformuowania :lol: : z tego co pamiętam SB miał z nim incydentalny kontakt, a z tego co pamiętam żadne elementy jego pracy sprzed kilku lat nie nawiązywały do tego co robił wymieniany przez niego HK .


Nie wiem jak robi sensei S. Benedetti ale Twoja reakcja - dziwnie nerwowa - sugeruje jakoby podszywał się on pod boski przekaz H.K


Jak nie wiesz to może nie należy wyskakiwać przed orkiestrę .To Ty używasz nerwowych sformuowań, np boski , nasze najlepsze :lol: a zarazem mówisz to czego ja nie chciałem ...

pewnie jedynie dla marketingu i kasy

-

a to już jest... jak sam zauważyłeś :

A TO JUŻ JEST NADINTERPRETACJA (delikatnie mówiąc) i dlatego nie zdzierżyłem


nie zdzierżyłeś? ... aaaaa , oj jaki wrażliwy, a może wręcz przewrażliwiony? :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12

a które sformuowanie na to wskazuje ?

A na ten przykład to:

nie należy się jednak spodziewać rzeczy nawiązujących do aikido sensei H. Kobayashi Laughing ale brzmi nieźle

skąd w Tobie taka nerwowość? którą nie wiem skąd i dlaczego mi wytykasz :lol: Miałem przyjemność pracować na stażach wielu nauczycieli aikikai, w tym s. SB ale relacja uczeń nauczyciel to coś więcej niż incydent na stażu więc sam nie wypisuję podobnych rzeczy

Nerwowośc? Eee nie przeceniaj sie :lol: raczej alergia na takie sugestie jak czynisz powyżej, że SB wpadł ze dwa razy do HK i teraz "wypisuje podobne rzeczy" próbując sie ogrzeć w cieple sławy HK

Jak nie wiesz to może nie należy wyskakiwać przed orkiestrę .To Ty używasz nerwowych sformuowań, np boski , nasze najlepsze :lol: a zarazem mówisz to czego ja nie chciałem ...

Nie wiedziałem żeś taki kapelmistrz :P :) :lol:
A od kiedy to okreslenie boski można uznac za nerwowe :?: Słowniki jakoś tak tego nie kwalifikują :P :) chyba, że masz ambicje zostać drugim Wielkim Językoznawcą :roll:
A kłopot w tym, że dokładnie chciałes powiedzić to co napisałem, czego dowodza kolejne Twoje posty

nie zdzierżyłeś? ... aaaaa , oj jaki wrażliwy, a może wręcz przewrażliwiony? :lol:


Może, a może mam poprostu dosć takich pilnowaczy "czystosci rasowej" :twisted: :evil: i powierników depozytu przekazu
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12
mod on
ollrajt, reszte pogaduszek osobistych prosze przeniesc na priva :twisted:
mod off.

  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30-lecie ,staż z sensei S. Benedetti 6 dan 16-17.12
w czym problem Szczepciu? ktoś kogoś obraża? forum dyskusyjne to dyskutujemy

Ok ok masz rację jestem wykończony nerwowo, sorrki że dostałeś alergii , już nic nie będę sugerował, bo się nam jeszcze przekręcisz, również trafiłeś bardzo celnie z tym kapelmistrzem, nie jestem nim, wstyd mi że mogłeś sobie tak pomyśleć i że ... w ogóle coś pomyślałeś.
Reasumując bijąc się w pierś bardzo się ciesze że przyjedzie uczeń mistrzów Kobayashi i Tamury czesto podkreślający , że aikido sensei H. Kobayashi i sensei Tamura opiera się na tym samym tylko ludzie dorabiają sobie do tego " filozofię" Jakże byłem ślepy nie widząc tego wcześniej. Naprawdę wstyd mi. Sorry też za, delikatnie mówiąc nadinterpretacje, za to ze ktoś mógł sobie pomyśleć coś czego nie napisałem, że nasze jest lepsiejsze bo nasze, ,że ktoś jest tak ważnym majstrem dla kogoś że ten ktoś robi zupełnie coś innego, za choć nie wypowiedzianą, ale za to sugerowaną boskość, za pilnowanie czystości rasowej,w ogóle za wszystko przepraszam,za koklusz i gradobicie w szczególności
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024