Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
aptekarz - przeczytaj jeszcze raz post Marchewa, uważnie.

Goliatus - nie, rób co chcesz i tak dam ci ignora zaraz. Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
studio nie bylo takie zle, nie przesadzajcie - rylik zaimponowala wiedza i gosciowi z wasikiem mma tez nie bylo obce
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Kim byli ci goscie w studio poza Rylik? prowadzacy to kretyn.

Nie podoba mi sie ten amerykanski styl. Nieciekawe wejscia. Widownia taka sobie. Sędziowie dupni. Ten podzial na rundy...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
no tak ale chodzi o jakiś entuzjazm. Przecież walczył polak :!: a wyszło na to, że większy entuzjazm wykazywali zagraniczni komentatorzy :!: oni mało tam z krzeseł nie spadli. Poprostu chodzi mi o to, że to tak być nie może. Owszem odrobili pracę domową ale nie o to chodzi przecież.
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
tylko, że oni to robią od lat i za większe pieniądze :)
  • 0

budo_chrząszcz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Ten Randelman to jakiś debil, co on chciał udowodnić, że jest skoksowany i nie czuje bólu ?

Niech on już lepiej nie walczy bo sobie krzywde zrobi.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Ten Randelman to jakiś debil, co on chciał udowodnić, że jest skoksowany i nie czuje bólu ?

Niech on już lepiej nie walczy bo sobie krzywde zrobi.

A shogun mnie zaskoczył. On jest znany z tego ze nokautuje... i takiego rozstrzygnięcia walki sie spodziewałem jeszcze na pare sekund przed jego wejsciem do ringu. A tu prosze - dźwignia :P
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Pawel dal dobry pojedynek, dekoncentracja dala o sobie znac w ost minutach :/ Fedor;] co tu duzo mowic...Return of The King ;] ogolnie to niech sie amerykanie nie biora za organizowanie PR!DE bo jakos tak dziwnie mi sie to ogladalo(nie wiem jak wam, kazdy ma na ten temat odmienne zdanie) wole jak gale sa w Japonii. W studio TVN, no coz musza sie jeszcze sporo nauczyc ale nie bylo tak najgorzej ;] ogolnie warto bylo czekac do 5:00 :)
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Ten Randelman to jakiś debil, co on chciał udowodnić, że jest skoksowany i nie czuje bólu ?

Niech on już lepiej nie walczy bo sobie krzywde zrobi.

Udowodnil ze walczy do konca, jest wojownikiem. Nie naduzywaj swojego mozgu bo sobie krzywde zrobisz
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Nie za bardzo lubie takich "wyskakańcow" jak on ale jedno trzeba mu przyznac ze trzymal sie strasznie dlugo, bo mnie w domu juz zaczynalo bolec a gosc dalej nie chcial odklepac... RESPEKT 4 HIM

P.S
r0bak jestes z Kędzierzyna-Koźla??Kentacky?? ale fajnie HIH :) pierwszy raz ktos od nas na ty forum :) :D :)
  • 0

budo_chrząszcz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Udowodnil ze walczy do konca, jest wojownikiem. Nie naduzywaj swojego mozgu bo sobie krzywde zrobisz



a co to jakaś wojna? może jeszcze na śmierć i życie?

mma to tylko sport, wg. mnie nierozsądne jest narażanie swojego zdrowia dla zwykłego 'przykozaczenia'

ale to tylko moje zdanie,
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

P.S. Golatius, ty jesteś jakiś nie z tej planety... widać, że nie masz pojęcia o MMA.

to poproś admina, żeby założył forum tylko dla ekspertów i wtedy tam w kółeczku wzajemnej adoracji będziesz czuł sie pewnie, a narazie to sie odemnie odwal, bo mam prawo do własnego zdania, które brzmi tak, że mi się sposób w jaki walczy Nastula nie podoba jako widzowi, a filmików, kaset i dvd oglądałem bardzo dużo, byłem na kilku galach, ale mimo to nie uważam, żeby czyniło to ze mnie eksperta, choć zdaje sobie sprawę z tego, że ty w takiej sytuacji uznawałbyś sie za guru i cholera wie co jeszcze.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Goliatus Ty nie MMA a Wrestling powinienes ogladac, moze tam znajdziesz dla siebie cos ciekawego. Z pewnoscia jest to rozrywka na Twoim poziomie. W zasadzie sam sie sobie dziwie, ze jeszcze bana Ci nie dalem. Ale spokojnie, wszystko w swoim czasie.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
chrząszczu widocznie chlop chcial bardzo wygrac nie chcial sie latwo poddac byl zdeterminowany i wogule wogule nie bende sie tu rozpisywal co nie oznacza ze zle robil jak juz nie mogl wytrzymac to wkoncu odklepal nie ??
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Goliatus Ty nie MMA a Wrestling powinienes ogladac, moze tam znajdziesz dla siebie cos ciekawego. Z pewnoscia jest to rozrywka na Twoim poziomie. W zasadzie sam sie sobie dziwie, ze jeszcze bana Ci nie dalem. Ale spokojnie, wszystko w swoim czasie.


Mradu siegasz dna :/

Co to wogole za ostrzezenie, ktore dostal Galiatus od Mradu ? :|
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
mck* sorry, ale jezeli gosc zupelnie bezpodstawnie wjezdza na Nastule, to nie zamierzam darzyc go sympatia. Natomiast ban mu sie nalezy za podwojne konto i tutaj juz jest to niezalezne od moich sympatii czy antypatii, ale pozostawiam to w gestii JanuszaP.


edit: http://budo.net.pl/p...wprofile&u=3608 http://budo.net.pl/p...profile&u=22244
Jasne?
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
No moze Randelman poprostu nie wie kiedy sie poddac :)
Moze pamietacie taka walka gdzie Ray Sefo w k-1 zalapal kontuzje nogi bodajze ale nie pozwolil rzucic recznika, bronil sie do konca nie dajac sobie nic zrobic jak skonczla sie runda poszedl do naroznika i wtedy dopiero rzucili recznik. To co zrobil Sefo to szacunek dla klasy fightera, to co zrobil Randelman to glupota.

Co do walki Pawla to juz zostalo kilka razy powiedziane to co ja moglbym napisac wiec tylko powiem szacunek.

Fedor , tu mozna powtorzyc tylko jedna juz klasyczna sentencje : KOLEJNY DZIEN W BIURZE :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Widac jedyne wyjsce z tych dzwigni jakie znal Randelman to nie klepac :)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

mck* sorry, ale jezeli gosc zupelnie bezpodstawnie wjezdza na Nastule, to nie zamierzam darzyc go sympatia. Natomiast ban mu sie nalezy za podwojne konto i tutaj juz jest to niezalezne od moich sympatii czy antypatii, ale pozostawiam to w gestii JanuszaP.


Twoja wladza nie upowaznia do dawania ostrzezen ludziom posiadajaym odmienne poglady od ciebie. Zbierznosc nickow nie swiadczy o tym, ze to jest ta sama osoba. Choc nie twierze, ze tak nie jest. W regulaminei jest mowa o zakazie uzywania kilku nickow jednoczesnie... Galiatus uzywa jednego, a korzysta z dwuch kont. Regulamin jest dziurawy ;>

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.

Ten punkt zostal zlamany w tym temacie przez Mradu...;>

no offence
pzdr ;>
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
I jedynym wyjsciem z gali bylo by wywozka z noga albo conajmniej stopa w rece :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024