Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Prawo Stanowe zabrania KOPANIA LEZACEGO niewazne gdzie go kopiesz... to jest wlasnie jeden z powodow dlaczego UFC nie organizuje walk w Las Vegas :)


Dalej nie wiem co ma prawo do tego ze dwoch doroslych facetow chce sobie poskakac po glowach. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza. Zreszta ide o zaklad ze podpisuja papier na co sie zgadzaja w ringu.

Jednak prawo pozostanie dla mnie najbardziej bezlogiczna czescia naszej cywilizacji :wink:


UFC jest w Las vegas.Jesli chodzi o prawo i zasady musze byc one zatwierdzone przez komisje sportowa danego stanu.MMA musi byc legalne,nie ma tu nic do rzeczy,ze ktos chce Sobie poskakac po glowie.Prawo jest prawem.Poaztym ma to na celu zlagodzenie przepisow w celu pozbycia sie groznych kontuzji i uszczerbku na zdrowiu.
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

(...) Klucz na stopę który skończył walkę też nie był rewelacyjny poza tym że Josh leżał na Pawle nie było tam żadnej kontroli, więc Paweł mógł się po prostu z tego klucza wykręcić, czego nawet nie próbował, nie mówiąc o tym, że w żaden sposób nie zareagował na poczynania Josha, które od momentu przewinięcia były całkiem jasne (przynajmniej dla mnie). Wiedząc, że jednymi z ulubionych technik Josha są dźwignie na nogi powinien przećwiczyć to z swoimi sparing partnerami. Niestety nawet, jeśli to zrobił to nie było tego widać w trakcie walki.


Wydawało mi sie, choć moge się mylić, że grana była jakaś kontuzja u Pawła, stąd natychmiast poddał walke po założeniu dźwigni.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
barnet bardzo przychylnie wypowiada sie o nastuli; ze talent, ze walczy, i sam mowi, ze dali mu na poczatek bardzo ciezkich przeciwnikow.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Oglądnąłem wczoraj powtórkę na TVN i aż się uśmiechnąłem jak na początku Błach mówi że mocną stroną Pawła są dźwignie. ;)
Niezła była też sytuacja jak Nastula zaczyna ten swój dosiad rodem z rodeo a Błach zaczyna "Dooooooooskoooooonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...." i gaśnie w pół słowa bo dosiad zostaje zablokowany. :)
  • 0

budo_bigb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Właśnie skończyłem ponownie oglądać galę i uważam, że płaczące dzieci Coleman'a na ringu po walce to lekkie przegięcie.
  • 0

budo_bigb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

http://video.google.com/videoplay?docid=-5899533221588441435&q=nastula
barnet bardzo przychylnie wypowiada sie o nastuli; ze talent, ze walczy, i sam mowi, ze dali mu na poczatek bardzo ciezkich przeciwnikow.


W tym filmiku najbardziej podobał mi się głos Fedora, czy Coleman skasował mu jajka?? :D
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Nic mu nie skasował :) po prostu ludki z sherdoga tak zmontowali filmik, zeby nie było słychac ruskiego nawijania fiodora, tylko głos tłumaczki 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024