Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Hejo!

- "Oni się mogą kopać na ziemi?"
- "No tak, mogą"
- "To dlaczego on go nie kopie kolanami w bok?"

To fragment dialogu z moją żoną podczas oglądania walki Nastka.
Szkoda że Overeem'a nie naśladował. Kilka cep kolanem i powietrzeby zeszło z Barnetta.
A z drugiej strony to nam się fajnie ogląda na fotelu popijając piwko (: A ile to razy mieliście sami takie sytuacje - że kumpel który z boku obserwował się nie mógł nadziwić że nie zrobiliście oczywistej akcji bo przecież samo właziło...
Panie Pawle - trzymam kciuki za kolejne występy!

Pozdrowionka
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

- "Oni się mogą kopać na ziemi?"
- "No tak, mogą"
- "To dlaczego on go nie kopie kolanami w bok?"

To fragment dialogu z moją żoną podczas oglądania walki Nastka.


Nastek cos mowil, ze cwiczyl kolana w parterze, ale zasady beda tego zabranialy i musi sie powstrzymywac o ile dobrze pamietam.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Ładna walka, ładnie się zaprezentował to fakt. Najbadziej podobały mi się jego obalenia. Ale:

1. Doszedł do bocznej i co? i nic.
2. Po strzale który zamroczył przeciwnika nie poszedł za ciosem tylko zadawał jakieś chuj wi co.
3. W końcówce Barnett spóźnił się z dźwignią- gdyby zrobił to o 5 sekund wcześniej byłoby po ptakach. Ogólnie piękna była ta akcja w wykonaniu Josha.
  • 0

budo_mae
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Nastula pokazał się od bardzo dobrej strony chociaż zabrakło koncentracji pod koniec drugiej rundy, a z Barneta wylazło doświadczenie:D Widać, że paweł się rozwija i miejmy nadzieję ze przedłuża z nim kontrakt bo chętnie bym go jeszcze oglądał. Pozdrówka! :D
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Hejo!

- "Oni się mogą kopać na ziemi?"
- "No tak, mogą"
- "To dlaczego on go nie kopie kolanami w bok?"

To fragment dialogu z moją żoną podczas oglądania walki Nastka.
Szkoda że Overeem'a nie naśladował. Kilka cep kolanem i powietrzeby zeszło z Barnetta.
A z drugiej strony to nam się fajnie ogląda na fotelu popijając piwko (: A ile to razy mieliście sami takie sytuacje - że kumpel który z boku obserwował się nie mógł nadziwić że nie zrobiliście oczywistej akcji bo przecież samo właziło...
Panie Pawle - trzymam kciuki za kolejne występy!

Pozdrowionka


W amerykanskiej wersji Pride,kolana i kopanie przeciwnika lezacego na ziemi bylo zabronione.W Japoni sa inne zasady.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
LUDZIE JAKIE KOLANA Z BOCZNEJ!!
ktos zapomnial o zasadach PRIDE USA ? :) NIE WOLNO KOPAC LEZACEGO to sie takze odnosilo do kolan :( zauwazcie ze w walce fiodor tez mogl zmasakrowac colemana kolanami jak mial go przed nogami a nie mogl :)
niestety wlasnie tu jest wyzszosc JAPONII nad USA
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
ale to niekoniecznie musialyby byc kolana na glowe. na korpus chyba nie byly zabronione.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
A tak a propos - wie ktos dlaczego zostaly zmienione zasady po przeprowadzce Pride do US? Bo ja nie moge jakos wymyslec uzasadnienia...
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

A tak a propos - wie ktos dlaczego zostaly zmienione zasady po przeprowadzce Pride do US? Bo ja nie moge jakos wymyslec uzasadnienia...

bo jak mówił i podkreślał za każdym razem amerykański komentator, Pride to widowisko dla całych rodzin
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

A tak a propos - wie ktos dlaczego zostaly zmienione zasady po przeprowadzce Pride do US? Bo ja nie moge jakos wymyslec uzasadnienia...


Dlatego ze takie sa prawa w tym stanie jesli chodzi o MMA.Ufc tez musi sie do tego zastosowac.Moze w innym stanie byly by inne zasady.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Myślę, że Paweł Nastula walczy coraz lepiej, jeśli chodzi o jego stójkę to nie wiem czy jest zawodnik w pride, który miałby ją lepszą (chodzi o grappling oczywiście). Martwi mnie natomiast to, że nie widzę dużej poprawy technicznej w parterze. Pierwsza skrętówka była do wyjęcia a Paweł nawet nie próbował uciekać. Klucz na stopę który skończył walkę też nie był rewelacyjny poza tym że Josh leżał na Pawle nie było tam żadnej kontroli, więc Paweł mógł się po prostu z tego klucza wykręcić, czego nawet nie próbował, nie mówiąc o tym, że w żaden sposób nie zareagował na poczynania Josha, które od momentu przewinięcia były całkiem jasne (przynajmniej dla mnie). Wiedząc, że jednymi z ulubionych technik Josha są dźwignie na nogi powinien przećwiczyć to z swoimi sparing partnerami. Niestety nawet, jeśli to zrobił to nie było tego widać w trakcie walki.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
A więc Paweł nie odrobił zadania domowego... ale walczył świetnie jak na początki w Pride.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
jw

Mode on: prosilbym, zebyscie nie pisali takich postow. Nie masz nic do dodania = nie pisz.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Prawo Stanowe zabrania KOPANIA LEZACEGO niewazne gdzie go kopiesz... to jest wlasnie jeden z powodow dlaczego UFC nie organizuje walk w Las Vegas :)
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Pawel mimo porazki stoczyl b.dobra walke i wydaje mi sie ze to tylko kwestia czasu az zacznie wygrywac :-) ciekawy jestem z kim stoczy nastepna walke 8)
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
naprawdę świetna walka Pawła, mógł wygrać, ehhhhh szkoda!!!!
zaraz po walce nasunęło mi się takie powiedzenie, które od prawie zawsze towarzyszy hiszpańskim piłkarzom "graliśmy pięknie jak nigdy- przegraliśmy jak zawsze"

co do TVN
Panowie nie czepajcie się!! Cieszmy sie, że mogliśmy oglądać PRIDE w polskiej tv. To pierwsza transmisja, następne napewno będą lepiej zorganizowane- przyznam się, że myślałem że będzie gorzej... mogli zaprosić na przykład takiego znawcę jak J. Pomianowski
  • 0

budo_kwazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z AZS AWF Wrocław Judo Team :P
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Kurde nikt nie wstawił jeszcze zdjęć z walki. Ktoś to musi wkońcu zrobić...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Aż sie łezka w oku kręci :cry: :-)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

NASTEK NASTEK NASTEEEEEEEEEEEEEEK :!: :!: :!: :)
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Prawo Stanowe zabrania KOPANIA LEZACEGO niewazne gdzie go kopiesz... to jest wlasnie jeden z powodow dlaczego UFC nie organizuje walk w Las Vegas :)


to jak zabronic boksu i przesladowac zawodnikow za pobicie na ringu
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Prawo Stanowe zabrania KOPANIA LEZACEGO niewazne gdzie go kopiesz... to jest wlasnie jeden z powodow dlaczego UFC nie organizuje walk w Las Vegas :)

doprawdy? a Mandalay Bay, w ktorym sporo bylo UFC w zeszslym roku (w tym zdaje sie tez jakies byly), to niby gdzie lezy? w Mississippi? no nie, bo wlasnie w Las Vegas, a w kazdym UFC bylo dozwolone kopanie lezacego w korpus (tak jak w Pride na ziemi mozna lokciami w cialo uderzac - tez kilka razy widzialem taka akcje). chyba ze ja slepy jestem. albo durny. albo i jedno i drugie.

Pawel mimo porazki stoczyl b.dobra walke i wydaje mi sie ze to tylko kwestia czasu az zacznie wygrywac ciekawy jestem z kim stoczy nastepna walke

no swietnie. zauwaz tylko, ze to wlasnie czas jest tym czego Nasty'emu brakuje najbardziej.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

Prawo Stanowe zabrania KOPANIA LEZACEGO niewazne gdzie go kopiesz... to jest wlasnie jeden z powodow dlaczego UFC nie organizuje walk w Las Vegas :)


Dalej nie wiem co ma prawo do tego ze dwoch doroslych facetow chce sobie poskakac po glowach. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza. Zreszta ide o zaklad ze podpisuja papier na co sie zgadzaja w ringu.

Jednak prawo pozostanie dla mnie najbardziej bezlogiczna czescia naszej cywilizacji :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024