Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
O 11,25 na TVN miała być powtórka gali według programu na telegazecie ale w internecie już poprawili program i dają teraz Zeusa i Roksanę - film o psie i kocie :)
  • 0

budo_skristo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Szkoda, że Pawłowi brakuje cwaniactwa i doświadczenia jj. Po pięknym sprowadzeniu do bocznej i to dwukrotnym, nie poddał Barneta. Taki Hughes, Fedor czy Rickson raz dwa skonczyliby walkę, a tak przygłupawy sędzia podniósł ich do stójki.
Szoda :(
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
co za noc :D wstałem o 3 to jakiś szajz leciał, wstaje o 4:30 i już widzę studio :D
Choćby nie wiem co kto mówił to Paweł dał świetną walkę, w tym jednym momencie pomyślałem "o ja pier*** judoka znokautuje Barnetta!". No nic, nikt nie dawał mu szans ale pokazał, że łatwo skóry nie sprzeda. Niby było widać, że Paweł tą walkę wygra ale pamiętajmy, że to Pride, tu już nie raz takie niespodzianki się działy(no choćby Fedor vs. Fujita). Jeśli następna walka nie będzie z Fjedzią to myślę, że ją wygra bo postępy zrobił ogromne. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem.

Może jak Coleman ponownie będzie walczył z Fjedzią to niech poprostu da mu tą ręke i niech się skończy kolejną balachą to go dzieci chociaż rozpoznają :twisted:
Co do walki Butterbean'a: nie pomyślałbym, że znajdzie się szaleniec próbujący go objąć w pasie :) No ale to żarty tylko, jak dostał bęcka to chciał się uchronić przed ciosami.
A Randleman.... myślałem, że w kosmos wyleci jak zaczął skakać :lol: Życzę mu powodzenia w leczeniu kontuzji.

Ps.
Ta gala była ekspresowa :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
PAWEŁ JESTEŚ WIELKI
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Brawo dla Pawła Nastuli! Świetna walka, cały czas dominował, niestety za mało uważny był pod koniec pierwszej i drugiej rundy. Kto wie, może gdyby pierwsza runda miała trwać 10 minut przegrałby wcześniej... Ale świetnie walczył, mało nie znokautował w stójce :-) . Zdecydowanie chcę go widzieć w następnych walkach Pride.

P.S. Golatius, ty jesteś jakiś nie z tej planety... widać, że nie masz pojęcia o MMA.

edit: Zapomniałem dodać, że publiczność w USA zachowywała się jak tępa chołota. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie odbędą się walki Pride w USA, Amerykanie na to nie zasługują... :evil:
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Kurcze, może by jakąś akcję mailową zorganizować czy co... Niech Paweł wie, że ci, którzy "wiedzą o co chodzi" (czyt. my ;) ), podziwiają go za tę walkę i chcą kolejnych! Załóżcie jakiś wątek (za jakiś czas, coby spoilera nie było) z gratulacjami i dajcie linka Pawłowi. :D
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Dobra myśl...
  • 0

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
NASTULA - SACUNEK! :)

jak oglądałem pierwszą rundę to w szoku byłem! jechał z Barnecikiem jak z leszczem, tu sprowadzenie, tam sprowadzenie - wielki mi ku...a mać proszę ja ciebie wrestler... hehe

rastamana to trzeba dojechac wspolnymi silami za to podniesienie do stojki (przypominal sedziego z konfrontacji swoim "action, action" hehe)

druga runda to juz wogle kosmos - Nastek `rozsiał` pare cepow na maske Barnetta i bylem pewien, ze go zje juz...! szkoda tej okazji bylo, a tu wyszlo, ze jak w futbolu - niewykorzystane sytuacje się mszczą... :/

SZKODA, WIELKA SZKODA....
:(

poza tym "gorące studio TVN"...
od czego by tu zacząć, bo tyle tego...
prowadzący to moze dostac teraz tylko rekomendacje do grabienia wody! - chuj tak zamulal i szukal bajery, ze jakby nie red bull to bym zasnął.... :/

Błachu, troche "sentymenalny".... ;)
Agunia widać, ze wpisywała w google - "co to mma??", "o co chodzi w Pride"...
starała się dziewczynina...:)

ten cieć z ciepłym wąsem to nawijał to samo co przy transmisji walki z Drago
"paweł miał 1,5 godzinne programy, a premier sekundowe info"...

ŻE-NA-DA!!!

teraz doceniłem Janiszka i Jurasa...:)
pozdrawiam!

a tak na zupełnym marginesie:
BELFORT mnie załamał....
:(
poznaje smak depresji gangstera...:(:(

ema
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Naprawdę szkoda Pawła, po 1 rundzie miałem nadzieje że uda mu się w końcu poddać Barnetta, albo że wygra przez decyzje. Niestety chwila nieuwagi wystarczyłą :( .
Miejmy nadzieje, że ta przegrana wyzwoli u Pawła sportową złość i w następnej walce przejedzie po przeciwniku jak walec :wink: .
Randleman-Shogun - szczerze mówiąc bardzo zirytowały mnie te skakanie i dokazywanie Randlemana i ciesze się że przegrał :-) . Ale mimo wszystko jestem pod wrażeniem tego, że tak długo nie chciał się poddać.
Fedor-Coleman - tutaj chyba nic nie trzeba komentować, coleman wogóle trafił fedora chociaż raz?
Ogólnie rzecz biorąc walki kończyły się dość szybko i jak to już ktoś ujął była to "ekspresowa gala". Zgodze sie też ze stwierdzeniem, że brakowało troche tego japońskiego klimatu i mam nadzieje że zobaczymy na żywo jakąś gale z Japonii.
Co do komentatora to szczerze się rozczarowałem, czasem jego gadanie po prostu denerwowało, bo mówił zwyczajnie za dużo.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
PAWEŁ NASTULA THE BEST

Licze na to ze jak podpisza z nim kontrakt raz jeszcze to pawel pokarze temu barnetowi jak sie konretnie wykiwa i znokaltuje go w stujce w 3 minucie walki..

Reszta gali tez fajna, rua dobrze zrobil tego czarnego wyskakanego KOKSA wszystko tak jak trzeba bylo, ale myslalem ze oprawa bendzie jaka lepsza, w japoni bylo to jakos lepiej zrobione tak mi sie wydaje.


Co do studia i TVN to tak jak wszyscy mysle ze takiej parodi jeszcze w TV nie bylo momentami to nie moglem przestac sie smiac, no bo przeciez MARKO CROCAP :) hiihi POZDRO
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
niech lepiej zaproszą do studia komentatora(przepraszam ale nie pamiętam jak się nazywa) z Eurosportu, z Fight Club'u. On naprawdę się angażuje a ten koleś ...był,czytał,mówił i tyle, zero emocji :? A reszta państwa ze studia(poza człowiekiem z wąsem, które ssie) spisała się conajmniej dobrze bo ciężko wymagać od nich reakcji jak na Eurosporcie, już o El Guapo nie wspominając :wink: :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Ehh tak jak poprzednie przegrane walki przebolalem, tak tutaj nie moge. Byl blisko, gdyby wygral bylby na szczycie, a tak znowu bedzie "best fighter with the worst record" :/ Szkoda, naprawde wielka szkoda.

Wiec co zawazylo na przegranej ? Dzwignia na kolano po gongu ? Kolano na maske ? Brak tlenu ? Brak obeznania z dzwigniami na nogi ?

Pozatym nie zgadzam, sie ze w pierwszej walce sie rozluznil. Dzwignia zostala zlapana i wyciagnieta juz po gongu, wiec mial prawo sie rozluznic. W drugiej rundzie zdaje mi sie, ze byl to efekt kolana na maske, zamroczylo go i nie mogl utrzymac pozycji :/

Naprawde szkoda mi Nastuli, zasluzyl na wygrana, a zadecydowal pech :/ Nawet zagraniczni komentatorzy mowili, ze niszczy barneta, wiec forumowe trole niech spierdalaja ...

Pozdrawiam.

PS: Dajcie spokoj komentatorom, to jest przedsiewziecie komercyjne, a do tego potrzeba znanych twarzy, a nie nikomu nie znanych zawodnikow KSW czy trenerow MMA ... Im beda robic wiecej programow tym bedzie lepiej, wiec bez glupot w stylu slania maili jak jakies leszcze :/
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Gubrin no moze i potrzba znanych twarzy a twrzy pana wasatego jakos nie znam, zreszta po nim bylo widac ze on tez sie nie za bardzo zna hihi :)

Z tym mailem to nie glupi pomysl ale moze do pawla ze wszyscy sa zadowoleni z jego walki( oprocz jednego debila ) ale taka juz padla wczesniej chyba
  • 0

budo_palacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mata
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Świetna walka ze strony Pawła. Dominował i wygrywał na punkty, znacząco poprawił kondycję.
Było widać, że jest rozluźniony, spokojny. Obalał większego i cięższego przeciwnika.
Barnett przed walką twierdził, że "zabije" Nastka w minutę. A tymczasem to Paweł obił Joshowi jego "dziecinną twarz" 8) . Swoją drogą, Paweł świetne miał te ciosy w stójce. Szybkie, celne i mocne. Szkoda tej dźwigni na nogę. Josh był/jest jak najbardziej w zasięgu Nastka.

Szacunek dla Ciebie Paweł

A tutaj parę komentarzy osób z Sherdoga

Barnett getting dominated

barnett is in trouble!

WOW. Nastula is impressive.

Omfg Nastula is owning barnett!!

holy shit YES, waaar naaasty!!!

wow mirko in the crowd going crazy too

damn. well trigg was correct in saying barnett was top 3 HW in the world, and nastula not even top 10.nastula almost had this one in the bag. barnett pulled that out remarkably


P.S Kto widział na trybunach Chucka Norrisa ?
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
No Chuck jest gosc i jest wszedzie :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER

P.S Kto widział na trybunach Chucka Norrisa ?


ja :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Dla zainteresowanych krótki artykuł na onecie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Komentarze oczywiście jak zwykle w większości żałosne, pisane przez ludzi nie mających pojęcia o rzeczy, nawet nie będę cytował bo to nie ma sensu...
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
Ja pozwole sobie przytoczyc jeden tylko komentarz zeby wszyscy tutaj sie bali i uwarzali na ADAMA ktory mowi tak:
"Trenuje krav mage dwa razy w tygodniu od dwoch lat, nie chce sie przechwalac ale mysle, ze mialbym 80% szans na pokonanie Nastuli i 60% szans na pokonanie tego drugiego"

I nic wiencej nie powiem hihi :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
I 72.85767% na pokonanie kaczora donalda :lol:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal- wyniki, fotki i komentarze SPOILER
ja jestem pod wrażeniem walki fedora. Chyba pomógł skończyć Colemanowi kariere. Obił go w tak zaskakujący i przyjemny sposob, ze ta walka przejdzie do klasyki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024