Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO NA NOWY CYKL???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???

Ja natomiast czytałem ze aakg trzeba brac sporo wiecej niz 4 tabletki dwa razy wiecej,nie ktorzy przed treningiem biora nawet 8 aby cos poczuc!barto dlaczego nagle tak zmieniles zdanie i na gaspariego głownie sie przezciles?tak jak ktos pisla wszystko zalezy od organizmu danej osoby ale mysle ze animla ,bsn,czy gaspari sa na tyle dobrymi firmami ze te 5 kg w 8 tygodnii powinnienem przytyc,tym bardziej ze cały czas trzymam w miare dobra diete ostatnio w 70%,alkohol tez odstawiam moze w przeciagu 2 ostatnich miechow pilem z 4 razy alkohol 2 razy porzadnie ;) Takze mysle ze na kazdym z podanych przze was zestawie powinno byc dobrze,tym bardziej ze ostatni cykl nie byl na az takich dobrych produktach jak tym razem bedzie,a w ciagu 4,5 tygodnia 5 kg osiagnełem.Wracajac jednak do cyklu ten gainer UP YOUR MASS sporo osob mi polecalo wiec moze sie zdecyduje ale jeszcze ten cell mass z bsn jest....nie wiem UP YOUR MASS CZY CELL MASS???????


przecież cell mass to jest kreatyna ;)
zmieniłem zdanie ponieważ dopiero wczoraj zauważyłem ile możesz przeznaczyć na cykl :)wszystkie opcje są dobre z dietą powinieneś spokojnie 5 kg zrobić ;)

jeszcze możesz pomyśleć nad czymś takim:

stak kreatynowy-San V12 magnum (2 puszki)
przedtreningowiec-anadraulic state
pomper-NO 2 Black
witaminy- Animal pak
białko- Muscletein Ultra-7 Protein lub Probolic-SR
gainer- syntrah goliath (2paki lub wiecej )

chętnie bym się na taki cykl skusił ;) dość drogo cały zestaw wychodzi ok 1200zł ale moim zdaniem warto :D
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
gaspari size on 2 puszki - stak kretynowy - masa,, siła
gaspari plasma jet - pompa
gaspari super pump lub animal pump - staki przedtreningowe - pompa itp
białko myofusion gaspari lub ON 100% whey protein - białka, uzupełnienie braków w diecie
witaminy animal pak - wiadomo
gainer up your mass - bulk - białko wędle 50/50 - masa, siła - również uzupełnienie diety
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
a co myslicie o TRUE MASS Z BSN?
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
o kurcze dzieki chlopaki za pomoc ale sam juz nic nie wiem sporo tego... ;) barto o tych odzywkach co wymieniles teraz to pierwszy raz słysze.....no ale jak mowisz ze dobre to czemu nie....
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
TRUE MASS Z BSN to masówka...wyższa półka
ale poleciłbym pvl mutant mass... jeden z najlepszych gajnerów...
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
Animal pak i Animal pump raz dziennie jedna saszetka tak?kurcze ta plasma jet troche lipa bo 160 tabletek (10 dziennie w dni treningowe,w nie treningowe sie nie bierze)to mi starczy na 5 tygodni a potrzebuje na 8 z tego wychodzi ze kupujac 2 opakowanie zostanie mi po cyklu 80 tabletek :veryangry:jak brac up your mass?pisza ze raz dziennie w dni treningowe to chyba troche mało???a gaspari size on?
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
no jak są fundusze to i wybór jest spory ;)
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
animal pak moim zdaniem nie opłacalny, lepiej kupić np treca multipack36
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
postanowione !!!animal pak,animal pump,gaspari plasma,up your mass,on 100%whey protein,gaspari size on!!!!teraz tylko jak mto wszytko brac ???trzeba wiedziec ile kupic na te 8 tygodnii
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???

postanowione !!!animal pak,animal pump,gaspari plasma,up your mass,on 100%whey protein,gaspari size on!!!!teraz tylko jak mto wszytko brac ???trzeba wiedziec ile kupic na te 8 tygodnii


animal pak - jedna paczka na dzien w T 30 min przed treningiem w NT rano po sniadaniu (44 paki)
PJ - to jest bardzo mocny pomper i musisz wyprobowac jak bedzie najlepiej na Ciebie dzialala - na mnie najlepiej dzialala jak bralem ok 4h przed treningiem bo to nie jest zwykly pre-workout.
Size On - W T po treningu albo w czasie w NT przed snem
Up your mass - wg brakow w diecie najlepiej w czasie najdluzszej przerwy miedzy posilkami
100% whey protein - rano i wg brakow w diecie
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
czyli biorac po razie animal pak i animal pump potrzebuje po 60 saszetek z kazdego.Gaspari plasma (10 tabletek w dni treningowe )trenujac 3 razy w tygodniu wychodzi 30 tygodniowo na 8 tygodni potrzebuje 240 czyli musze kupic 2 opakowania,z czego zostanie mi 80 sztuk ;).Up your mass bede brał 2 razy dziennie po 100 gr,czyli jedno opakowanie(2270)starczy na 11 dni.Ja potrzebuje na 60 dni wiec 6 PUSZEK ;) kurcze znowu moge miec problemy na granicy,zastanawiam sie nad innym gainerem poprostu gora 2 opakowania POMOCY.Gaspari size on napisales Dathi ze przed snem a producent mowi aby przed snem nie brac ,bardziej pasowalo by mi w tabletkach co o tym myslicie?dotego zaleca z rana nie przed treningiem!!!Whey 100% protein Intrapro isolate 2 miarki po 2 razy dziennie nie wiem ile miarka wynosi ale zakladajac ze jedno opakowanie ma 907 gram to tak jak w przypadku up your mass tych pudelek bedzie za duzo!!!ostatni przywalili sie na granicy do paczki i malo by brakowalo abym placil podatek bo paczka wedlug nich byla za duza jak na kwote jaka zaplacilem za produkty w srodku
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
heh teraz znalazlem ze mozna dawkowac tak jak ty zalecasz ;) glowa juz mnie boli ;) napisane jest rowniez ze po 30 dniach stosowania jest maksymalny efekt wiec jest sens az 60 dni stosowac????a no i jak z tymi odzywkami w proszku i tabletkach ktore lepiej????chyba w proszku nie???ANIMAL PAK,ANIMLA PUMP,GASPARI PLASMA NA 100% bedzie kupiona!!!wszystko ladne w malych opakowaniach ;) Gaspari sieze on jak pisalem bardziej mi by pasowalo w tabsach moze byc?jak tak to kupione!!!!mam problem up your mass i tym bialkiem jak juz pislaem to wyjzdzie okolo 10 puszek ;)
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
Size on jest tez w kapsach (8 kapsow na dzien jak sie nie myle), tyle ze w proszku wypada lepiej w opiniach tych co brali.
Pewnie i tak powinno Cie dobrze pokopac. W kapsach jest tez, co polecam, ALRI NGorge (2 puchy na cykl sa potrzebne) - jak na razie moj ulubiony stack, dzialal na mnie lepiej niz storm, ale wiadomo na kazde co innego dziala.

Up your mass bralem i fakt faktem, jest drogi. Mozesz tak zrobic ze zamiast bialka kupisz po prostu wiecej up your mass (bulk 50/50 ) wiec w jednej porcji masz sporo bialka.
Co do Size on to po 30 dniach nastepuje maksymalne stezenie. Jak sie nie myle po tygodniu jest 90% wg Rich'a ;). Mozesz kupic jedna duza puche SO i jedna mala - cykl 6tygodniowy. Mimo wszystko ja bym wolal pociagnac 8 tyg i 8 tyg przerwy - w sam raz na jakic boozer testosteronu i/lub Beta alanine. Jak kupisz wiecej to przeciez sie nie zmarnuje ;) Jak Ci PJ zostanie to chyba nie bedziesz narzekal - bedzie cos na podtrzymanie masy po cyklu/ przed nastepnym cyklem.

To moze nie zamawiaj wszystkiego na raz? Up your mass jest w malym opakowaniu. No chyba ze kupisz mutant mass i bialko i to powinno Ci wystarczyc na caly cykl?
Albo rozdziel to Zamow wszystkie prochy i jedno opakowanie up your mass /i bialka a potem po 4 tygodniach zamow nastepne wraz z prochami na nastepny cykl (oczywiscie jesli masz fundusze i tego typu plan dzialania ;).

Ja tak robie, wyczailem sklep w usa gdzie Animal test wychodzi 50 dolarow za puszke czyli mniej niz 150zl (czyli ponad 100zl taniej niz normalnie) M-stack jest za 28dolarow tj mniej niz 90zl. A przesylka wychodzi ok 40zl. Czyli za Test i M-stack razem z przeslyka wychodza w granicach ceny Test'a w Polsce. Ale juz 2x Test i 2xM-stack przesylka jest 160zl.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
MAM!!!NA swieta znajomi jada do domu autem czesc przywioza nastepni w polowie stycznia przyjezdzaja wiec za 2 miechy zaczynamy!!!!

A wiec tak:

ANIMAL PAK
ANIMAL PUMP
GASPARI PlasmaJet
GASPARI SizeOn
WHEY 100% GOLD STANDARD
Up Your Mass

Cykl potrwa 7-8 tygodnii, oczywiscie masa, w tej chwili mam 84.5 cel 90!!!
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
Witam!!!panowie po konsultacji z osobami z poza forum i nie tylko stwierdzam ze jednak skusze sie na cykl na Animalu.

Animal test
Aniaml pump
Animal pak

Jako ze od 6 dni mam profesjonalna diete,nie kupuje zadnych gainerów i białka,dostarczam wegle i białko z pozywienia i odpowiednich ilosciach.Sporo do tego czytałem o Animalu i sporo osob twierdzi ze powinnien byc odblok brany po tescie i osłonki na watrobe ;) Co o ty m sadzicie?acha cykl chce zrobic tak na 40 dni czy po 21 dniach(jednej puszcze animala)trzeba zrobic 1 tydzien przerwy??A no i nie sadzicie moze ze taka nadwyzka witamin jak animal pak moze wrecz miec odwrotny skutek,moze wpedzic w jakias chrobe?to jest naprawde spora dawka witamin,dla amatora nie wiem czy nei jest za duza
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
E tam żadnych osłonek ani odbloku nie trzeba, to tylko suplement:P
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???

a może mix ?? poco robić cykl na produktach z 1 firmy nie które produkty danej firmy są lipne a nie które są dobre


Dokladnie ;) Po co robić cykl na tylko jednej firmie ?
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
Jest jeszcze jedna opcja MONO,JABŁKO,POWER HORSE,WITAMINY co wy na to?ja juz to jakie mono i jabłko???łaczyliscie kiedys???jakie efekty?
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
mono obojetnei jakie,ale weź w proszku,a z jabłczanów polecam CP ładnie mi po tym siła poszła,ale masa nie zabardzo
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO NA NOWY CYKL???
Mi przede wszystkim o mase chodzi,zobaczymy do stycznia ile na diecie pojdzie bo jak narazie w 1 tydzien poszło 1,2 kg ;) ale tak czy siak chce od stycznian cykl zrobbic byle wiecej miesa było ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024