Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_joshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
a może Radku pojedziesz 14 marca na lige bjj :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

dobra Mradu namowiles mnie wracam na mate bo mam zawody we wrzesniu i musze jeszcze ukierunkowac sile Konga zeby nikogo nie zabil na mistrzostwach swiata ADCC
:) :) :D :D :D :D

No i to jest postawa prawdziwego wojownika :) . Do zobaczenia na macie.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Chciałbym tylko napisać że zniknięcie Adama Oknińskiego z list było wynikiem nieumyślnego błędu czyli nie do końca poprawnej interpretacji zapisków, kiedy pomagające dziewczyny przepisywały z oryginalnej listy na nową. Radek Turek na pewno nie jest tu w najmniejszym stopniu winny, ponieważ on tę sytuację właściwie naprawił, a jego pomoc przy tych zawodach była ogromna i nie do przecenienia.
Mirek ma słuszny żal, tylko że nie do tej osoby.

W sprawie pobicia w szatni naszego zawodnika po zawodach nic nie wniosę bo znam ją tylko z opowieści, chociaż samo pobicie faktycznie miało miejsce.

Bardzo bym prosił o pisanie wyłącznie osób, które faktycznie mają coś do napisania na dany temat. Przypominam że cała ta nieprzyjemna i zbędna dyskusja wywiązała się w wyniku zupełnie zbędnych anonimowych złośliwości pod adresem Mirka.
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

CO DO ZAWODOW I SKRESLANIA Z LISTY TO WYJASNIAM NIE TOBIE MIREK TYLKO LUDZIOM KTORZY MOGA CI UWIERZYC ZE ROBIE TAKIE RZECZY
MIREK ZANIEDBAL SWOJE OBOWIAZKI I WIDOCZNIE NIE WYSLAL ZGLOSZENIA SWOJEGO SYNA JA TYLKO ROZPISYWALEM DRABINKE BO ORGANIZATORZY MNIE O TO POPROSILI. NAGLE WPADL MIREK NAKRZYCZAL NA ORGANIZATORA ZE NIE MA JEGO SYNA NA LISCIE I ZARZADAL ZEBY GO WPISAC NA LISTE TYM OTO SPOSOBEM PRZYPOMNE MIRKOWI ZOSTAL WPISANY NA LISTE ALE JUZ W 2 RUNDZIE JAK CHLOPAKI MIELI JUZ PO JEDNEJ WALCE ZA SOBA TAKZE TO BYLO CALKIEM INACZEJ.
SYN MIRKA NIE ZOSTAL SKRESLONY Z LISTY TYLKO ZOSTAL NA NIA WPISANY W 2 RUNDZIE DLATEGO ZE KTOS Z MMA WARSZAWA NIE WPISAL GO NA ZGLOSZENIU.
TYLE W TEJ KWESTII

Zgłoszenie zostało wysłane w terminie. Podczas zapytania się Mirka Oknińskiego kiedy i z kim mam walczyć ,dostał odpowiedz ze nie ma mnie na rozpisywanej drabince.O dziwo podczas zawodów okazało się ze zostałem wykreślony z listy startujących.Bardzo mnie to zdziwiło bo jadać przez pół polski pociągiem można liczyć chociaż na start w zawodach :twisted:
  • 0

budo_arnold27
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Przecież osoba nad tobą z klubu MMA Warszawa napisała ci jak było bo była przy tym... - problem ze zrozumieniem??
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

Przecież osoba nad tobą z klubu MMA Warszawa napisała ci jak było bo była przy tym... - problem ze zrozumieniem??

Problem ze zrozumieniem to ty masz . Mój post tyczył się braku wysłania zgłoszenia, które mija się z prawda :wink:
  • 0

budo_pentrato
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Co do bojki. W 5 pobili jednego chuderlaka wazacego 70kg? Jeden z napastnikow wazyl ponad 100? On wyszyedl o wlasnych silach cos slabo sie starali. Na pierwszy rzut oka nie widac bylo nawet na nim sladu. Po tym zdarzeniu widac kto jest dobrym trenerem a kto zlym. Mirek tak wytrenowal swojego zawodnika ze nie dal sobie krzywdy zrobic natomiast Radek jest na tyle nieudolnym trenerem ze jego zawodnicy w przewadze liczebnej nie zdolali skrzywdzic chuderlaka. A po drugie to on zasluzyl i sie nie pakuj sie w historie ktore cie nie dotycza
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

...

Było po nim widac w nastepnych dniach :)
A bójka z tego co wiem nie była udziałem zawodników Radka tylko kumpli jednego z jego zawodników. Wg. wersji Mirka Radek odmówił interwencji/reakcji/wyciagnięcia konsekwencji. Organizatorem zawodów nie był więc nie musiał nic robić, ale pozostaje lekki niesmak.
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
panowie mistrzostwa polski w kwietniu :D do roboty bo malo czasu zostalo
  • 0

budo_joshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

panowie mistrzostwa polski w kwietniu :D do roboty bo malo czasu zostalo


startujesz Radek ?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

A po drugie to on zasluzyl

wznosił okrzyki wrażej drużyny stadionowej? :lol:

i sie nie pakuj sie w historie ktore cie nie dotycza

... bo i ciebie 5 kozaków dopadnie szatni. :lol:
zastanawiam się, jakim bydłem trzeba być, żeby w 5 na 1 przecinka iść.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Tak czytam tem temat i abstrahujac od reszty i obwiniania sie nawzajem to gdzie byl organizator imprezy ze pozwala na takie incydenty na terenie gdzie powinien zapewnic bezpieczenstwo ?

Co to za zwyczaje ze jakies inne osoby poza zawodnikami i trenerami maja dostep do szatni ?

Bylo by wszystko zorganizowane jak nalezy nie bylo by dyskusji i nie bylo by niesnasek.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Ja byłem organizatorem zawodów. Chyba kolego nie wiesz co mówisz. Jakim cudem niby organizator ma przypilnować każdego pomieszczenia na hali? Musiałby stać na każdym rogu ochroniarz i pilnować, a to jest nie możliwe. Taki incydent mógł się zdarzyć na każdych zawodach. Akcja trwała pewnie ze 30 sekund, więc nikt poza grupą ludzi znajdujących się w pobliżu tego nie widział. To nie była regularna bitwa, żebym miał czas zareagować.
I nie byli to jacyś tam goście, tylko ludzie z konkretnego klubu. A to pozwala mi sądzisz jako organizatorowi, że przyszli kibicować kolegom, a nie się bić.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
I jakie incydenty? Był tylko i aż jeden. Po zawodach wszyscy mówili, że to były dobre zawody. Teraz dzięki tej dyskusji ich ranga mimo tego, że nie była najwyższa, spada co raz niżżżeeejjjj...
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Nie nie spada, takich rzeczy nie da się dopilnować - zawody były wg. mnie jednymi z lepszych jakie odbyły się w zeszłym roku w całej Polsce a już nagrody były wyczesane, do tego dochodzą finały na plaży. Zawsze się znajdą oszołomy którzy będą chcieli załatwić swoje sprawy i tak dopną swego.

"Gdzie był organizator imprezy..." ja pi----e! Jak jego nazwa wskazuje organizował imprezę a nie stał przy kiblu czy szatni i pilnował. I jeśli chodzi o tą imprezę to wszystko (prawie ) było zorganizowane jak należy (mogą to potwierdzić uczestnicy zawodów). Były jedne z lepszych nagród na zawodach SF (porównaj sobie np. MP BJJ i medale z Chin), darmowa woda dla uczestników, brak opóźnień itp. a finały na świeżym powietrzu to wogule Kozak. Do tego wszystkiego dochodzi darmowy start.

Nad sytuacjami rozwijanymi w tym temacie nie da się zapanować i zawsze będą się zdarzały jeśli tylko ktoś wpadnie na taki pomysł. Przykładem mogą być kibicowsko-chuligańskie okrzyki na MP BJJ w Zgierzu.
Tyle w temacie.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Po pierwsze nie wiemy o co tak naprawde chodzilo a to co czytamy to jedynie propaganda internetowa. Jak chcecie to srajcie na siebie ale zostawcie organizatora i cala impreze w spokoju. Byla zrobiona rewelecyjnie. Mam nadzieje, ze kolega (przez takie akcje) nie zrazi sie do organizowania tego typu imprez i znowu bedziemy mieli szanse obejrzec fajne zawody.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

Po pierwsze nie wiemy o co tak naprawde chodzilo a to co czytamy to jedynie propaganda internetowa. Jak chcecie to srajcie na siebie ale zostawcie organizatora i cala impreze w spokoju. Byla zrobiona rewelecyjnie. Mam nadzieje, ze kolega (przez takie akcje) nie zrazi sie do organizowania tego typu imprez i znowu bedziemy mieli szanse obejrzec fajne zawody.



Ale moze organizator - zastanowi sie przez takie akcje co by nalezalo zmienic.

Jelsi nic nie zmieni to nie zdziwie sie jak po po ktorejs takiej akcji pojdzie siedziec lub bedzie placil wysokie odszkodowanie.

Nie ma znaczenia czy akcja byla szybka czy wolna - jak nie zostalo to zgloszone nalezy sie cieszyc ze osoba dwie czy trzy godziny potem nie zemdlala i nie zaskarzyla organizatora wtedy - nie dosc ze dostal by po dupie za niezgloszenie faktu takiego zajscia to jeszcze pradopodobnie bulil by niezle odszkodowanie.

Nalezy sie cieszyc ze wszystko zakonczylo sie tak jak sie zakonczylo ale glupota jest przytaczanie takich systuacji teraz bo to niestety nie swiadczy dobrze o organizatorach ani o uczestnikach.

Co do tego ze nie wiem jak sie organizuje itp - fakt bylem tylko organizatorem czy wspolorganizatorem tylko kikudziesieciu imprez w tym i masowych to nie za duzo ... i ucze sie ciagle na bledach.

Nie potrafi sie upilnowac porzadku to albo sie zapewnia ochrone albo sie nie organizuje a najwazniejsze kazdy incydent sie zglasza.
Organizator nie musi wszedzie byc sam ale musi miec ludzi ktorzy dopilnowuja zeby wszystko gralo jak nalezy.
Jesli dochodzi do takich sytuacji to jednak nie wszystko jest jak nalezy.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Nie moglem edytowac wiec tu jeszcze dwa slowa dopisze.
Abstrahujac od tego, ze cale zawody mogly byc bardzo dobrze przygotowane - takie wlasnie pojedyncze incydenty przy rozwijajacej sie formule w naszym kraju bardzo zle wplywaja na caloksztalt opinii publicznej.

Wyobrazcie sobie teraz takiego reportera "Faktu" podlapujacego ten temat i naglowki "Na zawodach MMA skatowano zawodnika w szatni" ..... a tak to mniej wiecej by brzmialo - moglo by byc to bzdura ale wiedzialo by o tym 100 moze 200 osob a tysiace czytajacych opinie by sobie wyrabialo na podstawie artykulu.

To tyle w tym temacie.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Ja się oczywiście zgodzę, że jeżeli coś się dzieje na zawodach to zawsze organizator jest za to odpowiedzialny. Niestety patrzeć czasem trzeba realnie na sytuację i mimo, zaistniałe wydarzenie jest moim błędem, to wydaje mi się , że niewiele mogłem zrobić w tej sytuacji.
Proponuje zostawić już ten temat bo szkoda się nad nim rozwodzić.
Dajmy spokój temu wszystkiemu bo jesteśmy sportowcami, a sport to coś co ZAWSZE powinno ludzi łączyć, a nie dzielić!!
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

Nie moglem edytowac wiec tu jeszcze dwa slowa dopisze.
Abstrahujac od tego, ze cale zawody mogly byc bardzo dobrze przygotowane - takie wlasnie pojedyncze incydenty przy rozwijajacej sie formule w naszym kraju bardzo zle wplywaja na caloksztalt opinii publicznej.

Wyobrazcie sobie teraz takiego reportera "Faktu" podlapujacego ten temat i naglowki "Na zawodach MMA skatowano zawodnika w szatni" ..... a tak to mniej wiecej by brzmialo - moglo by byc to bzdura ale wiedzialo by o tym 100 moze 200 osob a tysiace czytajacych opinie by sobie wyrabialo na podstawie artykulu.

To tyle w tym temacie.

damn, racja, trzeba wyjebać ten temat :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024