Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_arnold27
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Oj Mirek bez ciebie naprawdę było nudno na tym forum.

PS. Swoim ostatnim postem podkreśliłeś jaki jesteś ograniczony w rozwoju. Nie wiem o co chodzi ale uważam, że wymienianie jednego z najlepszych trenerów w Polsce w taki sposób jak to zrobiłeś jest nieładne a poza tym jest nie na temat. Jesteś KARTOFLEM.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
może bez przezywania się, to nie przedszkole :roll:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Kartoflem :lol: , tak jak mówi SoS chcecie to dyskutujcie, ale trzymajcie jakiś poziom Kartofle :)
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Napisałem o wydarzeniu które miało miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w Warszawie.
Jeżeli mnie obrażasz to przyjdz i powiedz mi to w twarz a nie chowasz się.Jeżeli takie wydarzenie nie miało miejsca możesz mnie obrażać .(PRZYKRO MI ALE TAKIE WYDARZENIE
MIAŁO MIEJSCE)
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Ciekawe dlaczego jak toś podaje fakty to jest ograniczony
Ciekawe dlaczego ktoś kto jest dobrym zawodnikiem i podobno dobrym trenerem nie
ma wpływu na swoich zawodników a może mu pasuje żeby podczas zawodów były burdy .
Jak ja organizowałem brutalne walki w klatce gdzie startowali podobno sami kryminaliści na widowni i w szatniach nikt się nie bił .
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

Oj Mirek bez ciebie naprawdę było nudno na tym forum.

PS. Swoim ostatnim postem podkreśliłeś jaki jesteś ograniczony w rozwoju. Nie wiem o co chodzi ale uważam, że wymienianie jednego z najlepszych trenerów w Polsce w taki sposób jak to zrobiłeś jest nieładne a poza tym jest nie na temat. Jesteś KARTOFLEM.


Może ty się tak denerwujesz bo byłeś w grupie która biła tego chuderlaka
i ty możesz znaleźć się za murem pamiętaj a tam nie będzie dostępu do internetu tylko żywi kryminaliści.
JEŻELI NIE WIESZ O CO CHODZI to nie zabieraj głosu.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Mirek, mnie znasz nie raz się spotkaliśmy i zawsze starałem się być w stosunku do Ciebie fair. Twoje posty (w ogromnej większości) są żałosne i przynoszą wstyd tak Tobie jak twojemu klubowi i osobom w nim trenującym. Jest mi z tego powodu bardzo przykro bo uważam ze należy Ci się szacunek za twój wkład w rozwój BJJ i MMA w Polsce a także lubię i szanuję wiele osób u Ciebie trenujących.
  • 0

budo_arnold27
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Mirosławie lepiej policz ilu zawodnikom nie zapłaciłeś za udział w twoich galach...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Panowie, ja jestem szarym żuczkiem, który nic nie znaczy, ale nie przystoi, by ludzie zasłużeni tak dla rozwoju MMA jak i BJJ obrzucali się wzajemnie inwektywami i oskarżali o różne rzeczy. Pan Okniński, jak mi się zdaje, założył sobie jeden temat i informacjami dotyczącymi jego szkoły dzielił się właśnie w nim, nie śmiecąc w reszcie działu - spotkała go za to, moim zdaniem, niezasłużona krytyka. Niemniej jednak wyciąganie sprawy rzekomej bierności Radka Turka, przy jednoczesnym braku dokładnego opisu sytuacji, jest czymś niegodnym tak zacnego propagatora interesujących nas sportów. Apeluję więc o zdrowy rozsądek i zaprzestanie bezsensownych sporów.
Pozdrawiam serdecznie
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

Mirek, mnie znasz nie raz się spotkaliśmy i zawsze starałem się być w stosunku do Ciebie fair. Twoje posty (w ogromnej większości) są żałosne i przynoszą wstyd tak Tobie jak twojemu klubowi i osobom w nim trenującym. Jest mi z tego powodu bardzo przykro bo uważam ze należy Ci się szacunek za twój wkład w rozwój BJJ i MMA w Polsce a także lubię i szanuję wiele osób u Ciebie trenujących.

Drogi Jeżu założyłem temat o swoim klubie i podawałem informacje o jego działalności nikogo nie obrażając.Wstyd to jest wtedy jak ktoś pozwala żeby kilku osiłków biło chuderlaka.
Poruszyłem temat WASZEGO TRENERA dlatego że członkowie waszego klubu mają jakieś nie uzasadnione pretensje do mnie.Do ciebie Jeżu nie mam żadnych pretensji wiec ty nie powinieneś mieć ich do mnie.Co do Radka Turka uważam go za dobrego zawodnika i trener ale jego zachowanie na MIstrzostwach Mazowsza było poniżej krytyki NIE WOLNO TOLEROWAĆ BÓJEK PODCZAS ZAWODÓW I UDAWAĆ ŻE MNIE TO NIE DOTYCZY.
Wspomnę także że na tych zawodach Radek skreślił z listy zawodników mojego syna gdyby nie moja interwencja dzieciak by nie wystartował
a w poprzednich ustawił mu tak drabinkę że musiał walczyć jedną walkę więcej(chociaż to nie przeszkodziło mu wygrać)
Wstyd to jest nie bronić słabszych,wstyd to obrażać bez uzasadnienia,oszukiwać przy sędziowaniu ,wstyd to milczeć gdy dzieje się coś złego.Człowiek napisze prawdę i ma się wstydzić ja się nie wstydzę takie zjawiska trzeba ujawniać.
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
W miesiącu marcu będziemy gościć na seminarium mma Łukasza Lesia z Wolfslair.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR

...Niemniej jednak wyciąganie sprawy rzekomej bierności Radka Turka, przy jednoczesnym braku dokładnego opisu sytuacji, jest czymś niegodnym tak zacnego propagatora interesujących nas sportów...


No cóż, jeżeli toleruje się, że koledzy jednego z twoich zawodników leją w szatni zawodnika innego klubu ( poszło o kluby piłkarskie), a ty mówisz, że nic Ci do tego i nie zareagujesz to raczej mozna to nazwać biernością. O ile tylko biernością.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Dar - to jest takie rzucanie oskarzen, bez zadnych dowodow, nie mowiac juz o dokladnym opisie sytuacji. Takie zachowywanie sie w stylu "wiem, ale nie powiem, kto ma wiedziec ten wie i pozdro dla kumatych" jest troche smieszne.
  • 0

budo_arnold27
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
No dobrze ale trener Mirosław O. broni się przed czymś a potem wywala jakiś tekst nie na temat aby powiedzieć coś o kimś.
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
kilka slow do Ciebie MIREK a propo tej sytuacji na mistrzostwach mazowsza to CZLOWIEKU NIE KLAM BO WYMYSLILES SOBIE TO CO NIBY POWIEDZIALEM. nie wyjasniam tego bo sie nie bede znizal.
niech kazdy sie zajmie tym co robi najlepiej jedni klamaniem w necie a inni trenowaniem
POZDRAWIAM TYCH KTORZY MAJA W DUPIE TAKIE HISTORIE I ZACISKAJA ZEBY NA TRENINGACH ZEBY TRENOWAC I BYC CORAZ LEPSZYM
RADEK TUREK
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
CO DO ZAWODOW I SKRESLANIA Z LISTY TO WYJASNIAM NIE TOBIE MIREK TYLKO LUDZIOM KTORZY MOGA CI UWIERZYC ZE ROBIE TAKIE RZECZY
MIREK ZANIEDBAL SWOJE OBOWIAZKI I WIDOCZNIE NIE WYSLAL ZGLOSZENIA SWOJEGO SYNA JA TYLKO ROZPISYWALEM DRABINKE BO ORGANIZATORZY MNIE O TO POPROSILI. NAGLE WPADL MIREK NAKRZYCZAL NA ORGANIZATORA ZE NIE MA JEGO SYNA NA LISCIE I ZARZADAL ZEBY GO WPISAC NA LISTE TYM OTO SPOSOBEM PRZYPOMNE MIRKOWI ZOSTAL WPISANY NA LISTE ALE JUZ W 2 RUNDZIE JAK CHLOPAKI MIELI JUZ PO JEDNEJ WALCE ZA SOBA TAKZE TO BYLO CALKIEM INACZEJ.
SYN MIRKA NIE ZOSTAL SKRESLONY Z LISTY TYLKO ZOSTAL NA NIA WPISANY W 2 RUNDZIE DLATEGO ZE KTOS Z MMA WARSZAWA NIE WPISAL GO NA ZGLOSZENIU.
TYLE W TEJ KWESTII
  • 0

budo_mirek-okninski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Kłamcą to jesteś ty bo takie zdarzenie miało miejsce .Bardzo powinieneś się wstydzić swojego zachowania .Jestem za tym żeby trenować a nie urządzać bójki w szatni
pilnuj swoich zawodników żeby nie było takich sytuacji poza matą
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
Panowie, moze czas wrocic na mate a porzucic internetowe pole bitwy i skonczyc juz ten spor?
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Najstarszy klub MMA w stolicy.NOWY NABÓR
dobra Mradu namowiles mnie wracam na mate bo mam zawody we wrzesniu i musze jeszcze ukierunkowac sile Konga zeby nikogo nie zabil na mistrzostwach swiata ADCC
:) :) :D :D :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024