Skocz do zawartości


Zdjęcie

JJ Kielce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekck
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JJ Kielce
Witam chcialbym zasiegnac jezyka na temat ju jitsu w Kielcach . Sekcja miesci sie o ile sie nie myle na politechnice. Zna ktos?? Jaki poziom?? Treningi prowadzi Andrzej Mroczek jakies opinie moze na jego temat??
  • 0

budo_kotegyaku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Sekcja w CK u Mroczka na Politechnice istnieje. Szczerze, nie polecam. Na jednym treningu, który trwa około 1,20 minut można zobaczyć około 15 technik z zakresu myślę Tai aiki jutsu. Co do przekazywanych technik przez prowadzącego, w sumie żadnych zastrzeżeń. Zauważa się jednak nacisk na techniki ai jutsu, malo rzutów(nage waza) oraz nikła ilośc atemi, nie wspomnę o kumite i randori, których na tych treningach nie ma.
Jeśli poszukasz dobrze, może znajdziesz inną sekcję ju jitsu, gdzie na porządku dziennym są: kumite, randori, ne waza oraz rzetelna i skuteczna samobrona....
pozdrawiam
K.

  • 0

budo_maciekck
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Witam w takim razie czy istnieje w kielcach inna sekcja ju jitsu?? co to jest randori i to drugie co na tamtych treningach nie ma?? Prosze o szybka odpowiedz bo chcialbym zaczac juz treningi...
  • 0

budo_maciekck
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
A i jeszcze jedno pytanko chodzil pan/ pani na te treningi czy to ogolna opinia krazaca o tym trenerze?? Jeszcze raz prosze o podanie adresu innej sekcji pilnie
  • 0

budo_kotegyaku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Witam
Kumite - wolna walka, randori walka za pomoca rzutow i dzwigni.
Z ju jitsu mam dosyc sporawy kontakt - 10 lat, co do Mroczka - to opinia poniekad moja jak i mojego przyjaciela z ktorym wspolnie trenujemy Ju jitsu.
Co do sekcji Mroczka, treningi bodajze sa w poniedzialki i srody po 19;00 na politecnice.Jak masz ochote mozesz tam isc, na pewno czegos sie nauczysz. Co do drugiej sekcji w CK nie znam szczegolow, ale ktos mi mowil, ze jest tam dosc przyzwoity poziom nauczania JJ.
Pozdrawiam
K.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
z tego co sie orientuje nie ma wiecej klasycznego jj w kielcach- jedyną sekcję mamy na Polibudzie.

Jest jeszcze bjj, ale oni po zlikwidowaniu maty w shogunie gdzieś sie pochowali (chyba koczują gdzieś w samancie). Warto popytać bo to dobra sekcja.
  • 0

budo_koniop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
[/b][b]siema. Chcialem sie wypowiedziec na temat sekcji na politechnice. Sensej stawia tam na realnosc walki i na szybkie obezwładnienie przeciwnika-cos w stylu kombata. Odnosnie nage waza to prawda ze czasami jest znikowa ilosc rzutów ale sa tez trenigi ze tłuczemy rzuty na okrągło 8) Przez 4 lata uczeszczania na treningi NIGDY :!: nie spotkalem sie z tym aby trening trwał mniej niz 1,5 godz.wrecz przeciwnie czesto jest przedłuzany :) W zeszłym roku doszlismy do 5 treningow tygodniowo w tym sobotni trwał około 3 godziny(na wiecej sił nam nie starczało :twisted: ) Niestety brakowało nam troche randori wiec w tym roku mamy juz zakupione rekawice do graplingu i bedziemy to nadrabiac :twisted: przykro mi MaciekCK ale od tego roku moga cwiczyc tylko studenci PSK poniewaz sekcja jest przy AZS. W samanthcie na zagurskiej jest kawalek maty i tam jest BJJ i troche JUDO. Pozdrawiam pana ktory jest troche nie w temacie ale lubi sie wypowiadac :)
  • 0

budo_piaskal
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Treningi są jak już tu wspomniano w Samancie na KSMie w poniedziałki, środy i piątki o 20 do 22 (i tak zostajemy dłużej :-) ) oraz w soboty o 10.30 rano (przychodzimy wcześniej i zostajemy ile sił starczy). Aha i muszę dodać że dopiero zacząłem trenować. Trenuję jakieś 2 tygodnie więc nie mogę się wypowiedzieć za bardzo o poziomie zajęć ponieważ noob jestem jednak odczucia mam pozytywne :-) Atmosfera super, jak jedna duża rodzina. Przyszliśmy pierwszy raz z kolegami, od razu "siemanko" itd. Po treningu można ze starszymi pogadać, posłuchać wskazówek. Sparignów dużo jest bo podobno najlepiej się uczy w walce :) W miare postępów mogę pisać jak jest :wink:
  • 0

budo_koniop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Tak trzymaj Piaskal :) wazne aby byc systematycznym reszta sama przyjdzie 8)
  • 0

budo_michal.1022
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
kotegyaku piszesz ze trenujesz jj a gdzie dokladnie ?? (w CK??) bo chyba nie na politechnice...
  • 0

budo_michal.1022
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Piaskal- a to co tam trenujecie (w Samancie) to: jj czy bjj ??
  • 0

budo_koniop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Michał powiem ci tak: niewazne co trenujesz czy JJ tradycyjne czy BJJ wazne abys był dobry :)
  • 0

budo_michal.1022
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
To jak?? odpowie ktos na pytanie czy oprocz jj na polibudzie jest jeszcze jakas szkola w Kielcach
  • 0

budo_piaskal
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Trenujemy w Samancie JJ ale jak narazie to sam parter robimy (jak już pisałem trenuje od jakichś 2 tygodni dopiero). Narazie podstawy: uwalnianie się z gardy, przemieszczanie się na "polu walki :) " itd. Pare dźwigni i duszeń też już poznaliśmy. Ogólnie fajnie jest :-)
  • 0

budo_pudzian_mks
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ck(KSM)
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
w samancie jest BJJ i Judo
  • 0

budo_mąż
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
Witam wszystkich trenujących lub interesujących sie jj w Kielcach. Faktycznie na Politechnice dziala sekcja jj którą prowadzi Andrzej Mroczek. Lecz nieprawdą jest to co pisze kotegyaku z całym szacunkiem dla tego Pana. Zajęcia trwają 2 godzin czasem dłuzej, zaczynają się solidną rozgrzewką pózniej w miare trwania treningu są przejścia z jednej techniki w drugą, wg mnie b. ciekawie prowadzone, a przekazywana wiedza jest rzetelna i fachowa. Oczywiście każda opinia jest obiektywna i nie można nikomu zabronić wyrażania swego zdania, ale proponuje osobiście przyjść na trening i zobaczyc a nie słuchać cudzych rad. Pozdrawiam wszystkich trenujących zarówno na Politechnice jak i w innych miejscach Kielc. :box:
  • 0

budo_zbynu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
znam osobiscie pana andrzeja nie cwiczylem u niego wogole ale wiem ze jest on dobrym trenerem 4 dan (mial nie robic wiecej a tutaj 1 more hehe) jezeli chcesz cwiczyc jj to spokojnie mozesz isc do niego nie wiem czy nie prowadzi on jeszcze sks w elektryku na niskiej ew. mozesz z nim pogadac o treningach na PŚK i jezeli prowadzi sksy w zse to mozesz sie wbic jezeli ci pozwoli pozdrawiam
  • 0

budo_caboco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:olkusz/kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce
najlepiej samemu zobaczyc, przyjsc spytac... namiary juz podane wyzej. jesli sie nie spodoba lub z jakis innych wzgledow trenowanie okaze sie niemozliwe to w kielcach jest jeszcze z podobnych sztuk (czyt. graplingowych) valetudo, shotokan, bjj. plakaty gdzies na miescie widzialem... pozdawiam wszystkich fighterow.
  • 0

budo_shidokan_ck
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ Kielce

... to w kielcach jest jeszcze z podobnych sztuk (czyt. graplingowych) valetudo, shotokan, bjj. plakaty gdzies na miescie widzialem... pozdawiam wszystkich fighterow.


Małe sprostowanie, nie "shotokan" a "shidokan".
Też pozdrawiam wszystkich fighterów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024