Skocz do zawartości


Zdjęcie

karate a erotyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka

Czarna... naucz się czytać ze zrozumieniem...napisałam ĆWICZYĆ nie walczyć. Czujesz różnicę? Spotkałaś się kiedyś z ĆWICZENIAMI w parach np przy stretchingu?
.

a co to za roznica?- ten "co moglby dostac 25 za sam wyglad" moze byc akurat doswiadczonym gosciem ktory podpowie ci co robisz zle, lub doradzi ci jak poprawnie wykonywac cwiczenie

na miejscu twojego instruktora, gdybym wiedzial ze tak do tego podchodzisz, to przy wszystkich glosno zasugerowalbym ci ze chyba pomylilas miejsce treningu z wybiegiem dla modeli i podziekowal ci za wspolprace
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Ciężko znaleść ćwiczenie(z tych podstawowych stosowanych na rozgrzewce czy stretchingu), które źle wykonuję... a wiesz czemu? Od blisko 10 lat związana jestem ze sportem i przez ten czas wiele widziałam, wiele przeżyłam i wiele się nauczyłam. I nawet jeśli z kimś nie lubię ćwiczyć, bo wygląda jak wygląda to nie daję tego po sobie poznać. To się nazywa profesjonalne podejście, bo umiem odróżnić sprawy estetyki od umiejętności współćwiczącego.
A tak na prawdę na treningu jest jeden gość(ten od 25 lat) z którym większość nie lubi ćwiczyć, bo chyba pogniewał się z mydłem :?
A jego umiejętności...kwestia dyskusyjna-ma dużą przewagę, bo jest duży.


A poza tym temat brzmi "karate a erotyka" a nie "jak wygląd wpływa na wykonywanie ćwiczeń", więc mówię Ci Nightwolf, że w czasie ćwiczeń z tym kolesiem, jak pomyślę o min jak o facecie a nie partnerze do ćwiczeń robi mi się niedobrze.
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
mnie tam za przystojy przeciwnik rozprasza :twisted: i żal bic, zeby sie nie popsuł....
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Marna nie chcę być zbyt chamski ale może ciebie inni też tak oceniają :?:
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Tynks ma racje.......na treningu wygląda nie ma znaczenia......i mnie jakos nic nie rajcuje........a sensej naj mniej.........
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka

Ciężko znaleść ćwiczenie(z tych podstawowych stosowanych na rozgrzewce czy stretchingu), które źle wykonuję... a wiesz czemu? Od blisko 10 lat związana jestem ze sportem i przez ten czas wiele widziałam, wiele przeżyłam i wiele się nauczyłam. I nawet jeśli z kimś nie lubię ćwiczyć, bo wygląda jak wygląda to nie daję tego po sobie poznać. To się nazywa profesjonalne podejście, bo umiem odróżnić sprawy estetyki od umiejętności współćwiczącego..


tak jest, nie ma to jak myslec: "wszystko juz umiem"
profesjonalne podejscie :lol: wlasnie widze jakie to profesjonalne podejscie reprezentujesz 8O profesjonalne podejscie byloby wtedy kiedy mimo wszystko staralabys sie pomoc mu i innym z mniejszym stazem, stanowic dla nich wzor i instruowac co do poprawnosci cwiczen - ale jak widac pod pojeciem "profesjonalne podejscie" kryja sie rozne definicje :lol:

to u was rozumiem ze kazdy ma czysciutkie biale kimonko i wzorowo pachnie w czasie cwiczen jakby dopiero spod prysznica wyszedl:) - bo u nas podczas treningu pot i nadmiar wilgoci z cial cwiczacych skrapla sie az na lustrach wokol sali,a mokre gi lepia sie do cial - u was to cwiczenia polegaja chyba na wzajemnym obwachiwaniu sie :lol:
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Czarna za młoda jesteś :) (żart)

Jakoś nie mam nigdy problemów ze znalezieniem współćwiczącego, więc albo nie jestem taka straszna, albo coś umiem.
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
heheh 3 lata róznicy to chyba mało........ :)
albo nic ciekawego na dojo nie ma..........hmm warto i ten fakt rozważyć
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Nightwolf ma racje :!: :twisted:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
A mnie się wydaje Nightwolf, że Ty po prostu nie odróżniasz osoby myjącej się, która się spoci na treningu i pachnie/śmierdzi świeżym potem (łatwo rozpoznać ten zapach) od osoby, która prysznic odwiedza na święta wielkanocne. Przecież ten zapach zabija ;) . I może koleżanka Marna to ma na myśli.

profesjonalne podejscie byloby wtedy kiedy mimo wszystko staralabys sie pomoc mu i innym z mniejszym stazem

Hm...zaraz zaraz , mniejszy staż...? Ale czego, korzystania z prysznica? :lol: , daj na luz, przecież nie podejdzie do gościa i go nie uświadomi, ze fajnie po traningu byłoby się wykąpać ;) .
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
chciałbym zobaczyc jak ktoś to mówi..........
"wiesz wypadałoby jakbyś poszedł pod prysznic po treningu!"
kurde nie no......
jak nie spociliście sie po treniengu to sie trening nie liczy......... :twisted:
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka

tak jest, nie ma to jak myslec: "wszystko juz umiem"
profesjonalne podejscie :lol: wlasnie widze jakie to profesjonalne podejscie reprezentujesz 8O profesjonalne podejscie byloby wtedy kiedy mimo wszystko staralabys sie pomoc mu i innym z mniejszym stazem, stanowic dla nich wzor i instruowac co do poprawnosci cwiczen - ale jak widac pod pojeciem "profesjonalne podejscie" kryja sie rozne definicje :lol:

to u was rozumiem ze kazdy ma czysciutkie biale kimonko i wzorowo pachnie w czasie cwiczen jakby dopiero spod prysznica wyszedl:) - bo u nas podczas treningu pot i nadmiar wilgoci z cial cwiczacych skrapla sie az na lustrach wokol sali,a mokre gi lepia sie do cial - u was to cwiczenia polegaja chyba na wzajemnym obwachiwaniu sie :lol:


A czy gdziekolwiek napisałam, że umiem wszystko?!? Rozgrzewka i stretching to zależnie od treningu i prowadzącego 10-40% zajęć. I wierz mi, miałam je prowadzone przez najróżniejsze osoby, związane z róznymi dyscyplinami i coś potrafię na ten temat powiedzieć. Tym bardziej, ze studiuję na III roku wychowanie fizyczne.
Mimo, że od niedawna trenuję KT staram się jak mogę pomagać osobom, które dopiero co zaczęły a największym dla mnie zaszczytem i wyróżnieniem jest prowadzenie treningu z brzdącami 5-7 letnimi, które zaczynają przygodę z karate.
I mam na myśli dokladnie to co napisała Mistress. A kimona wyglądają na bielutkie, czyściutkie i zawsze świerzo pachną... po praniu. Po treningu już tak nie jest...
  • 0

budo_kar0lek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
w moim przypadku uniknięcie erotyki na treningu karate jest wręcz niemożliwe, a to dlatego że trenuje razem ze swoją dziewczyną wiec mogę sobie pozwolić na coś więcej, wiedząc że się nie obrazi i po ryju za to nie dostane , tym bardziej że kręci mnie obserwowanie jej jak ćwiczy :) ale rozpraszanaia za bardzo nie ma, poprostu na treningu ćwiczymy walkę w stójce a parterem zajmujemy się po treningu, tudzież przed.
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
trenuję w dwóch różnych miejscach;w jednym przypadku z samymi facetami,a w drugim też z samymi facetami,ale od czasu do czasu pojawiają się jakieś inne dziewczyny;
czytając to forum,zdaje mi się,że co poniektórzy chodzą na karate tylko dlatego,żeby doprowadzać do 'takich'sytuacj;U nas jest to nie dopomysśenia!normalnie jak czytam to ,co jest tutaj napisane-zwala mnie z nóg...; :!:
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Treningi są po to aby ćwiczyć!
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
no niby tak, ale żone na treningach właśnei poznałem, więc gdybym tylko ćwiczył to by mnei sporo ominęło ;)

Więcej dystansu koleżanko ;)
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
no to tylko pogratulować!

:)
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
Ale czy musiało dojść do jakiejkolwiek erotyki,abyś mógł kogoś poznać? Niekiedy wystarczy,że się z kimś poprostu porozmawia,a później samo wszystko się rozwija...
A pozat ym to mam wystarczająco dużo dystansu i do siebie i do innych :) nie żebym ciebie atakowała,ale ja na treningi chodzę po to aby poćwiczyć, a nie szukać 'okazji';
pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: karate a erotyka
no jasne, wszyscy chodzą poćwiczyć, ale wiesz. np. mam taka koleżankę, która tak biodrami kręci na rozgrzewce, że to wręcz grzech nie popatrzeć ;)

Człowiek by nie chciał, chciał by się skupić może ale ciężko jest ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024