Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacje - przemyslenia po gali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Jeszcze wracając do konfenasjera: mogę zrozumieć ten dziwny głos i badziewiaste teksty, bo to swiadczy tylkoo złym smaku i niskim poczuciu estetyki i ogólnym tandeciarstwie, co z resztą nie jest znowu takie rzadkie.

Nie mogę jednak zrozumieć i być wyrozumiałym dla całkowitego braku profesjonalizmu, koleś nie nauczył sie nawet wymawiać nazwiska zaproszonego gościa, co dla mnie jest ewidentnym brakiem szacunku. Z uporem powtarzana wygrana przez K.O, czy pomyłk przy podawaniu rekordów zawodników - amatorszczyzna. Miejmy nadzieje, że powstanie w Polsce jakaś konkurencja, może wtedy coś drgnie.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

Wedlug mnie za duzo nedznych zawodnikow , nie rozumiem co Kolacin 4 raz robi na tej gali:/ ten koles tak reprezentuje te swoje mistrzowskie mua tai jak Kimo swoje bjj :D tzn. nikt jego umiejetnosci w tym aspekcie nie widzial. A to ze wygral jakąś walke swiadczy kim byl jego przeciwnik:/. Juz przed walka zakladalem ze Cipao musi to wygrac,gdyz nmie widzialem innego wyniku. Ogolnie na gali zabraklo uderzaczy, nie bylo wogle wymiany w stojce.Organizatorzy chyba liczyli na walke w stojce w starciu Kolacina i tego karateki Chorwata,no ale Kolacin pokazal tylko mega dotkniecia(czyt.low kicki :>) i tyle bylo tej stojki.


nie wiem kim jestes... ale chyba troche przesadzasz z ocena Kolacina, nie wiem czy jestes zawodnikiem i czy go kiedys pokonales, ale ja prawie codziennie widze jego umiejetnosci w MT i robi to na mnie wrazenie. Jak Ci nie pasuje jego styl walki to okey, ale tekst w rodzaj

A to ze wygral jakąś walke swiadczy kim byl jego przeciwnik:/

to moim zdaniem spora przesada...
  • 0

budo_warzyw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
a czy ktos z Was moglby mi napisac jak sie zwie kawalek i kapela do ktorej wchodzil Igor Kolacin, bede wdzieczny
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

a czy ktos z Was moglby mi napisac jak sie zwie kawalek i kapela do ktorej wchodzil Igor Kolacin, bede wdzieczny

Tymczasem, dwie strony wcześniej...

Właśnie, miałem zapytać po gali, ale zapomniałem. Czy ktoś kojarzy kawałek (ewentualnie może gdzieś wrzucić do ściągnięcia) przy którym wychodził Igor Kołacin? Też popularne i nadużywane, z takim "ła-a-a-a" (spróbujcie to jak najgłośniej wyszeptać, a będzie wiedzieć, o co chodzi ) w momencie przypierdu.

To juz wiem na pewno to Disturbed - numer "down with the sickness" "ła-a-a-a-a-a" -zawsze to robie jak tego slucham :twisted:


  • 0

budo_warzyw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
faktycznie. sorka nie doczytalem, post do skasowania
  • 0

budo_mzd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
a ja mam propozycje aby zalozyc oddzielny dzial o muzyce. Bo powiem wam ze zaczyna mnie wkurzac (moze jeszcze kogos?) ze w forum o walkach ciagle ktos podnieca sie przy jakiej muzyce jeden czy drugi wychodzil.
Nidlugo zaczna pytac jaki krawec szyl stroj zawodnikowi, kto wlasy ukladal itd :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
dopóki nie beda pytac kto byl choreografem walki, nie jest zle :twisted:
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Yamahita a co do mega dotknięcia Kołacina to ten Chorwat miał niezłego siniaka :D
A tak pozatym to pierdolisz jak potłuczony pewnie ty jesteś zajebistym zawodnikiem :twisted:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
jojas,

tzn. że jak nie grasz w nogę na poziomie ligi angielskiej to nie możesz komentować mistrzostw świata w piłce nożnej? prawem kibica jest komentować występ zawodnika.

btw - dawno nie widziałem takiego kelnera jak ten Chorwat, organizatorzy musieli naprawdę długo szukać...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Brat Pit oczywiscie ze kazdy moze komentowac mecze pilki noznej ale im mniej ten ktos zna sie na pilce czy to od strony praktycznej czy teoretycznej tym wieksza szansa ze jego komentarz bedzie w stylu "a pogadam sobie skoro mi wolno". Z MMA jest tak samo. Co do tego chorwata to sie zgadzam - on naprawde byl slaby.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Mate,
odnosiłem się do komentarza "ty pewnie jesteś lepszym zawodnikiem"
to, że jeśli ktoś trenuje ma lepszy ogląd sytuacji jest oczywiste, chodzi mi o tego typu teksty jak ten powyżej...
pozdr
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Dobra spoko to i ja sie odniose do tego komentarza - może Yamahita nie jest lepszym zawodnikiem ale jakby mu znalesc jakiegos kelnera to z powodzeniem moglby wyjsc na ring i spuscic kelnerowi łomot. EOT.
:wink:
  • 0

budo_mate0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:rzeszow
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

Materla wychodził przy fragmencie z musicalu „Moulin Rouge” z Nicol Kidman i Ewanem McGregorem.


hmm mozna prosic dokladny tytul, bo nie moge znalezc...


Nie znam tytułu. Musisz sciągnąć soundtracka na 100 % to tam jest.


ok dzieki OST sciagnalem, i jesli kogos interesuje to kawalek przy ktorym wychodzil Michal Materla to "El Tango de Roxanne" (utowr 12 z tejze plyty) , dokladnie to ostatnie poltorej minuty tego utworu
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Może i ten chorwat nie był najlepszym kilerem ale moge sobie dać ręke uciąc że wiekszość z was jak by miała wyjść do walki przed taką widownią to by w gacie narobiła i należy mu się szacunek :D
Krytyka jest potrzebna ale do granic !!!
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

Może i ten chorwat nie był najlepszym kilerem ale moge sobie dać ręke uciąc że wiekszość z was jak by miała wyjść do walki przed taką widownią to by w gacie narobiła i należy mu się szacunek
Krytyka jest potrzebna ale do granic !!!


"nie był najlepszym killerem" to bardzo, bardzo delikatne określenie.

Nie mam pretensji do Chorwata, mam pretensje do organizatorów, że sprowadzają takich zawodników i jednocześnie twierdzą, że KSW ma wysoki poziom. Z drugiej strony motywy sprowadzenia takiego zawodnika chyba nie są trudne do odgadnięcia, prawda :wink: ?

Jako osoba, która sama trenuje mam szacunek do każdego walczącego zawodnika. Ale jako widz chcę oglądać walki DOBRYCH zawodników.
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Pretensje do organizatorów ma chyba każdy, dla mnie ten poziom był średni a o zawodników mogli by się postarać :D co do motywów to ok
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
wrzuciłem troche zdjec z walk michala do galerii na stronie berserkerow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
troche bedzie takze na mojej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pzdr
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
obszerna relacja i fotki na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zapraszam do lektury i oglądania zdjęć

Piotr
  • 0

budo_radziawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Krótka relacja z tej i poprzednich KSW jest na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Chorwat Chorwatem a co sadzicie o walce brazylijczyka ? Moim zdaniem nie zachwycala :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024