Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
269 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Info z budo.pl:

Jak dowiedział się serwis Budo.pl, TVN pokaże najbliższą walkę Pawła Nastuli w Pride! Transmisja z gali zaplanowana jest w kanale otwartym na 21 października. Paweł już nagrał wywiad dla stacji, który ma zostać wyemitowany przed galą. Smakowicie zapowiada się też jego pojedynek na słowa z Rafałem Kubackim w programie "Ring wolny". Obaj judocy prezentują odmienne poglądy na Pride. Mistrz świata wszechwag jest zdania, że to tylko show, który jest odstępstwem od pewnych reguł judo, a z realną walką ma niewiele wspólnego. Co myśli na temat Pride Nastula?

Fani Pawła dostaną więc w październiku od TVN nie lada prezent. Jak dowiedział się serwis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] stacja pokaże ponadto program o Pride i poprzednie starcie naszego mistrza olimpijskiego - z Edsonem Drago. Emisja 18 października po godz. 23. To nie koniec emocji! Jeśli Pride zostanie dobrze odebrany przez widzów, to TVN planuje zakup kolejnych widowisk japońskiej federacji.

Niebawem ma rozpocząć nadawanie telewizja nowej generacji - n. Niewykluczone, że i do platformy cyfrowej trafi Pride. N będzie nadawała programy w technologii HDTV, czyli rozdzielczości wyższej od DVD. Dekodery są wyposażone w cyfrowe magnetowidy.

Redakcja Budo.pl planuje wielkie spotkanie wszystkich czytelników w Warszawie. Oglądajmy razem Pawła Nastulę w akcji.

Wczoraj byliśmy na jego treningu bokserskim w sali Legii. - Paweł rusza się między linami coraz lepiej, ma bardzo mocny cios i poprawił obronę - komplementuje judokę Krzysztof Kosedowski, jeden z najlepszych polskich trenerów boksu.


A tu oficjalne potwierdzenie ze strony TVN'u:

Na żywo. Gala PRIDE Real Deal w Thomas & Mack Center w Las Vegas. Podczas wielkiej gali dojdzie między innymi do pojedynku legendarnego rosyjskiego mistrza, niepokonanego Fedora Emelianenki z Amerykaninem Markiem Colemanem. Zobaczymy też walkę Mauricio Shoguna z Brazylii z Amerykaninem Kevinem Randelmanem, a przede wszystkim pojedynek Paweł Nastula kontra Jose Barnett (USA).


  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Konkretnie. Czekam z niecierpliwością, będą emocje.
  • 0

budo_royler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Mam nadzieje,ze pomysl z Pride chwyci w tvn. Wybrali sobie tylko troche pechowa gale, Nastula zostanie zmasakrowany a tonapewno nie spodoba sie ludziom. Zeby wypromowac w polsce nowy sport ,potrzebny jest bohater typu Malysza czy teraz Kubicy. Inaczej dla wiekszosci to bedize tylko lanie sie po mordach anonimowych miesniakow. smutne ale prawdziwe.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek

Mam nadzieje,ze pomysl z Pride chwyci w tvn. Wybrali sobie tylko troche pechowa gale, Nastula zostanie zmasakrowany a tonapewno nie spodoba sie ludziom. Zeby wypromowac w polsce nowy sport ,potrzebny jest bohater typu Malysza czy teraz Kubicy. Inaczej dla wiekszosci to bedize tylko lanie sie po mordach anonimowych miesniakow. smutne ale prawdziwe.

No cóż... póki co większość ludzi żyjących w Polsce uważa MMA za bezmyślną bijatyke, ale to sie zmieni. Przyjdą nowe pokolenia. Ludzie będą coraz bardziej światli i nastawienie do tego sportu nie bedzie już takie jak dzis. Kilkadziesiąt lat temu ludność była podobnie nastawiona do boxu. Był duży odsetek tych którzy uważali to za bezsensowne okładanie po pyskach. Widze to obserwując starszych ludzi w mojej rodzinie. Moja babcia po dzis dzien puszcza litanie gdy słyszy w radiu że np odbyła sie jakas gala boxu. Teraz przeciwnicy boxu to w ogromnej części starcy. A kto spośród młodzieży uważa dziś box za niebezpieczny sport na śmierć i życie? Na pewno niewielu sie takich znajdzie. Niedługo wiec box bedzie uważany w 100% za normalną dyscypline sportową.
Prawda jest taka ze poglądy w KAZDEJ kwestii zmieniają sie wraz z upływem czasu. Więc na raze ja nie przejmuje sie tym co mówią ludzie, bo ludzie są ciemni. Po prostu ściagam sobie walki z K1 i pride i nie obchodzi mnie kto potępia mnie za moje zainteresowania. Jestem przekonany że podobnie jak box, MMA przestanie być kojarzone z bezmyślnym laniem sie po mordach anonimowych mięśniaków.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
mogli by już powoli to reklamować bo jeszcze ktoś zapomni video ustawić :)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
a moim zdaniem propagowanie MMA i ogolnie sztuk walki daje tylko kolejna bron gluim masom zeby zastraszac spoleczenstwo, zgadzam sie ze sztuki walki ksztaltuja charakter i tak dalej ale propagowanie tego wszem i wobec nie jest trafionym pomyslem
system taki jak byl kiedys ze SW nie byly ogolno dostepne i to trener decydowal kogo uczyc byl w miare dowbry, a wiec nie wiem czy zachwycanie sie propagowaniem Pride w TV jest takie swietne (no offence)

pozdrawiam
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek

(...)

nie moge. Jak to przeczytałem to myslałem że bekne z radosci. :) I do datkowo program o PRIDE, lepiej być nie mogło...tylko zostaje minusik w postaci tej niepewności, czy MMA sie w Polsce przyjmie, czy nie.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Szkoda, że skutkiem ubocznym umiejscowienia gali będzie relacja o nieludzkiej porze... eh, normalnie to oglądało by się transmisję z Japonii szamiąc niedzielne śniadanko...

Śmiać mi się chce jak sobie przypominam TVNowskie reportaże o MMA nadawane tam kilka lat temu i kuriozalne teksty w stylu "ogromnego ryzyka śmierci dla zawodników" formułowane przez ichnich dziennikarzy w programie zwącym się bodajże "Televizjer".
A teraz najwyraźniej przejrzeli na oczy i ktoś ważny jakimś cudem dowiedział sie jaka jest obecnie w naszym kraju popularność tego sportu i co najważniejsze jak to może dzięki oglądalności przyciągnąć reklamodawców :)
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Co by tylko Nastula nie dał się zmasakrować, bo całego Pride'a w TVN diabli wezmą... :)
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Masakry chyba nie bedzie, barnett przyznał że walka prawdopodobnie rozstrzygnie się na ziemii, Paweł mówi że parter jest jego bronia... Ale Barnett to wrestler , więc g'n'p nie jest mu obce.. cóż, zobaczymy :) Ja tam jestem dobrej myśli, jak zawsze :)
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Dwa dni później zobaczymy reportaż w "Uwadze". :)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Progranozuje raczej, ze TVN chcce wypromowac nowy sport, anizeli zarobic pieniazki na jego obecnej popularnosci. Obawiam sie tlyko tej konfrontacji Judokow, bo z tego tekstu wynika, ze Nastula bedzie chial udowdnic, ze MMA to prawdziwa walka 8O
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek

Progranozuje raczej, ze TVN chcce wypromowac nowy sport, anizeli zarobic pieniazki na jego obecnej popularnosci...


Aby zarobić pieniążki w przyszłości

... Obawiam sie tlyko tej konfrontacji Judokow, bo z tego tekstu wynika, ze Nastula bedzie chial udowdnic, ze MMA to prawdziwa walka 8O


Nastula by KO
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Poprostu Kubackiemu łyso że jego nikt na Pride'a nie zaprosił... :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
Tutaj w Toronto gale ala UFC/PRIDE sa czesto pokazywane w pubach/barach na wielkich ekranach.Fajnie Sobie tak wyskoczyc w kilku i przy browarze obejrzec gale na duzym ekranie.W Polsce tez pewnie za niedlugo tak bedzie jak MMA sie przyjmie.Jedynym minusem moga byc glupie komentarze,roznych nieznajacych sie ludzi,czesto pod wplywem %.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
no to gites.
Ja sobie nagram na DVD
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
A ja na kasete wideło.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
No no nagraj bo potem też zapewne zapragnę (i nie tylko ja) mieć to na dysku, więc grzecznie poproszę o wrzucenie nagranych walk na jakiś serwer. Niestety możliwości by samemu nagrać nie posiadam........
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
dobda
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Deal w TVN!!! prosze nie podawać wyników ani fotek
A na TVP tradycyjnie : skoki na igielicie , anioł pański i plebania :roll: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024