Skocz do zawartości


Zdjęcie

pachwina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_marine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

pachwina
Po ostatnim treningu, kiedy to rozciagalismy sie poczulem bol w pachwinie po lewej stronie, bodajze nad przywodzicielem uda. Chcialem sie dowiedziec czy przerywac chodz na troche treningi itp ? Tylko nie piszcie zebym zglosil sie po rade do trenera, bo mam jechac za 2 tygodnie na zawody na ktorych mi zalezy i chcialbym pojechac. Chodzi mi glownie o to po jakim czasie przejdzie ta drobna "kontuzja" :?:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina
Ja mam to samo :? jestem na treningu i sie dobrze rozgrzeje to wszystko ok ale kiedy wracam do domu zaczyna mnie bolec. Nastepnego dnia jak wstaje jest bardzo ciezko, nie wiem moze sie zastaje albo cos :? moze to jakis defekt biodra... :roll:
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina
jak trenujesz boks to moze po prostu nie rozciagaj przez ten okres przed zawodami intensywnie tych pachwin. kiedys trenujac karate mialem problemy z pachwinami przy kopnieciach bocznych, ale problem sam jakos tak przeszedl... zycze ci tego samego.
  • 0

budo_kroq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina
Też mam to samo... :( Zrobiłem sobie to przy rozciaganiu... Rozmawiałem z trenerem(jest lekarzem sportowym) i powiedział że to jest naciagnięcie łącznika ? coś takiego... ciężka kontuzja i mówi że mozna to leczyć nawet rok... I powiedział żebym sobie kupił taką maść MOBILAT i smarował 3 razy dzienie... troche pomogło... ;)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina
a ja mam coś z dupą. Tzn. boli w okolicach lewej części tyłka, to pewnie biodro jest. Mój ojciec ma skrzywienie biodra i boję się, czy to nie dziedziczne jest. Ale gdybym dostał ten defekt w prezencie od genów taty to chyba nie robiłbym pełnego szpagatu, a robię. :?:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina
[quote]a ja mam coś z dupą. Tzn. boli w okolicach lewej części tyłka, to pewnie biodro jest. Mój ojciec ma skrzywienie biodra i boję się, czy to nie dziedziczne jest. Ale gdybym dostał ten defekt w prezencie od genów taty to chyba nie robiłbym pełnego szpagatu, a robię. Question[/quote]

Moze to miec zwiazek z odbytnica i jedzeniem tego twojego serka "anabolicznego" przed snem,
albo to ta zajebista odzywka sterydowa najnowszej generacji CandyUp.
A tak powaznie szpagat malo ma wspolnego z tym twoim urazem. Idz do lekarza, to samo MARINE, chociaz przy sw to dosc czesta dolegliwosc, szczegolnie u kopaczy... ja mialem problemy z pachwina(czasami ledwo chodzilem) jakis rok temu i przeszlo samoczynnie.
Do lekarza warto pojsc chociazby, po to zeby przepisal jakas masc etc. jesli w twoim przypadku MARINE zblizaja sie zawody.
[/quote]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina

a ja mam coś z dupą. Tzn. boli w okolicach lewej części tyłka, to pewnie biodro jest. Mój ojciec ma skrzywienie biodra i boję się, czy to nie dziedziczne jest. Ale gdybym dostał ten defekt w prezencie od genów taty to chyba nie robiłbym pełnego szpagatu, a robię. :?:

Skrzywienie biodra moze być dziedziczne bo jesli twoj ojciec ma coś z dupą to jest duża szansa ze ty tez masz. Jak robisz spagat to lus i dupą sie nie przejmuj - poboli poboli i przestanie. Wiekszość dziewczyn jakie znam twierdzi ze za pierwszym razem zawsze boli...
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: pachwina

Wiekszość dziewczyn jakie znam twierdzi ze za pierwszym razem zawsze boli...

Dokładnie tak.Spróbuj jakos zmienic atmosfere (podczas tych szpagatów) na bardziej przyjemna. Poza tym zainstaluj sobie kamerke w pokoju i zobacz co sie z toba dzieje przez sen. Moze masz nieproszonych gosci,pukajacych w tylne drzwi. Zabawa w mydlo z kolegami pod prysznicem tez odpada. Musisz dac dupie odpoczac, w koncu dupe ,ma sie tylko jedna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024