Skocz do zawartości


Zdjęcie

co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

gównem,

trudne slowo

inwektywami

jeszcze trudniejsze slowo

na czym opierasz swoja opinie o wspomnianej stronie :?:
reformatorzy chca przerwac ten cyrk w ktorym za malpy robia karatecy z polskich klubow
strona powstala z dobrych intencji
poza tym w zwiazku z ostatnimi decyzjami ministra sportu nie mozna powiedziec ze zostalo powiedziane wystarczajaco wiele
jestesm za podtrzymaniem tematu
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
itosurulez:

strona powstala z dobrych intencji



jesteś pewien? bo według tego co tam wyczytuje to autorom tej strony marzy dostac sie do władzy i samemu zarzadzac całym tym bałaganem...

a w to że powstała ta strona z dobrych intencji no to wybacz kolego ale nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy...
:wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

nikt przy zdrowych zmyslach nie uwierzy


ja wierze :!:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

jesteś pewien? bo według tego co tam wyczytuje to autorom tej strony marzy dostac sie do władzy i samemu zarzadzac całym tym bałaganem...

a w to że powstała ta strona z dobrych intencji no to wybacz kolego ale nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy...


co do intencji przynajmniej niektorych reformatorow to recze za nie glowa
a odnosnie panow przy wladzy to nawet taki szary karateka jak ja na tym cierpi
bo przez ich nieprawidlowosci jest jak jest
a jaki kon jest kazdy widzi
smierdzi kretactwami na wiorste
w takiej sytuacji ja osobiscie jestem za czystka w zarzadzie
przynajmniej na dwoch najwyzszych stolkach
dwie taczki i po problemie :!:
  • 0

budo_mako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin(ek)

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
To cała Polska właśnie, gdzie nie spojrzeć tam syf a jak syfu nie ma to można go zrobić.
Pewie tutaj też maczały palce jakiś WSI albo i miasta ;) , stoi za tym szara sieć albo inny układ hehe. Marzę żeby opuścić to bagno i mi się uda.
Zamiast się wziąć do roboty i zmieniać co się da każdy chce dopchać ryja do koryta, tylko to się liczy.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
Dla ludzi z PZK mam pytanie -dlaczego PZK przy dotacji rzędu ponad 800 tysięcy rocznie nie dotuje swych członków i nie wspiera organizatorów MP czy PP ?, dlaczego od początkujących klubów woła się mnóstwo kasy zamiast je wspierać. Czemu PZk nie pokrywa kosztów szkolenia instruktorów i sedziów ?, którzy swą pracą w terenie wspieraja PZK ? dlaczego ciagle było słychac dajcie na faxy, ksero, komputery, paraty fotograficzne, meble biurowe, remonty biur itd itd itd........................ .
czemu PZK zwalcza donosami legalną konkuręcję i próbuje wszelkimi sposobami ( legalnymi i tymi mniej legalnymi utrzymac monopol) ? czemu nie ma innych styli poza tymi dwoma co są ? ( to nie jest związek karate tylko KS i KK ,a potrzeba organizacji ponad podziałami :!:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
No to dla porownania podaj jak to jest u Was ?
Jakie placicie składki , ile za egzaminy i NA CO IDZIE TA KASA ?
Pomagacie klubom ? POMAGAJĄ !
Dzielą się kasą ? DZIELĄ !
Itd , itd .
Bo bez takiego porównania może to co robi PZK , robi dobrze .
Ja nie wiem !
  • 0

budo_dzikrulez
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
Mam wrazenie ze ludzie wypowieajacy sie w tym temacia dziela sie na dwie grupy tych ktorych ta sytuacja w pzk denerwuje i chca byc od tego jak najdalej i tych ktorych ta sytuacje denerwuje ale chca cos z tym zrobic. Ja uwazam ze naprawde nie trzeba byc wielkim geniuszem zeby dotrzec do paru oczywistych faktow, juz nie bede powtarzal to co napisali Itosurulez i Karateka1, ale jak mozna wylumaczyc nastepujace fakty:
- brak jakiejkolwiek woli zwiazku do przyjmowania nowych klubow do PZK ( mimo spelnienia wszystkich warunkow regulaminu ).
- fakt istnienia w spisie klubow PZK klubow juz nie istniejacych .
Tu taka podpowiedz ze kazdy klub w PZK ma prawo do jednego glosu, wiec krotka pilka, gdyby przyjac kogos nowego i wyrzucic nieistniejace juz kluby to mogloby sie okazac ze wybrano by innego prezesa i czlonkow zarzadu.
- jak to jest mozliwe ze w demokratycznym panstwie w zwiazku scisle pdlegajacym Ministerstwie Sportu zarowno zarzad jak i sam czcigodny prezes nie zmienili sie od 25 LAT !!!!
- iIw wiem czy wszyscy o tym wiedza ale zawody tzw. karate olimpiskiego ( tego ktore pretenduje do igrzysk olipmijskich ) sa punktowane w zaleznosci od imprezy. Na takich zawodach kluby, a konkretnie zawodnicy moga zdobywac punkty dla swojego klubu. Za kazdy punkt PZK przyznaje pewna sume pieniedzy. Kwota ta jest wylczana w prosty sposob
ilosc_dostepnych_pieniedz/ ilosc_wszystkich_mozliwych_punktow_do_zdobycia_w_danym_sezonie
i wszystko byloby OK gdyby panowie z PZK sie nie pomylili i naliczyli prawie dwa razy tyle punktow w sezonie ile naprawde ich jest. No coz nie kazdy sie urodzil mamtematykiem, ale faktu juz ze reszta pieniedzy za nieistniejace punkty zniknela nie tlumaczy chyba nic ...
No powiedzmy ze to jest taki wstep osiagniec PZK.. CDN :D :D
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

No to dla porownania podaj jak to jest u Was ?
Jakie placicie składki , ile za egzaminy i NA CO IDZIE TA KASA ?
Pomagacie klubom ? POMAGAJĄ !
Dzielą się kasą ? DZIELĄ !
Itd , itd .
Bo bez takiego porównania może to co robi PZK , robi dobrze .
Ja nie wiem !

No no prowokator z ciebie . dobrze skoro wiesz jak robi PZK to napisz :!: włascie po to powstał ten temat aby napisac jak działa PZK.............
Aby rozliczac innych trzeba zacząć od siebie..................
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

chca cos z tym zrobic.


Tia... Ja widzę, że założyciel tematu chce usilnie przekonać wszystkich do swoich "racji" :!:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

chca cos z tym zrobic.


Tia... Ja widzę, że założyciel tematu chce usilnie przekonać wszystkich do swoich "racji" :!:


Twoj cytat nie jest wypowiedzia zalozyciela tematu :idea:

mistress poza tym nie chodzi tu o przekonywanie do swoich racji tylko o wypowiedzenie sie na temat sytuacji w polskim zwiazku
przyznam szczerze ze nie lubie drewniaka i antoniaka ale pisze wprost o nieprawidlowosciach a nie o niecheciach personalnych
te nijak sie maja do sytacji

chce uslyszec zdanie innych karateka... Twoje rowniez

pozdrawiam mistress
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
Karateka 1 - Kolego ja wiem jak jest w Związku ale nie wiem jak jest gdzie indziej np. u Was, dlatego pytam. Jak będę wiedział to porównam i będę wiedział czy w PZK jest OK czy nie.
Chyba nie jest tajemnicą jak tam z kasą jest w KKan.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Karateka 1 - Kolego ja wiem jak jest w Związku ale nie wiem jak jest gdzie indziej np. u Was, dlatego pytam. Jak będę wiedział to porównam i będę wiedział czy w PZK jest OK czy nie.


skoro musisz miec porownanie zeby wiedziec czy w PZK jest wszystko w porzadku czy tez nie to odpowiedz na Twoje pytanie sama sie nasuwa
co do czego chcialbys porownywac :?:
bo nie rozumiem :?
skale przekretow w PZK do innych zwiazkow a potem porownac czy sie miesci w tolerancji :?:
dla mnie jak ktos ma czyste sumienie to nie musi swoich postepkow do niczego porownywac zeby sie usprawiedliwiac :!:
to chyba oczywiste :idea:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Karateka 1 - Kolego ja wiem jak jest w Związku ale nie wiem jak jest gdzie indziej np. u Was, dlatego pytam. Jak będę wiedział to porównam i będę wiedział czy w PZK jest OK czy nie.
Chyba nie jest tajemnicą jak tam z kasą jest w KKan.
Pozdrawiam.

No wreście się przyznałeś ,że wiesz jak jest u Ciebie w PZK to opisz to niech ludzie poznają prawdę,a potem pogadmy o innych ok :!:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
Ta dyskusja zaczyna prowadzić do bijatyki... Spokojnie.
  • 0

budo_mako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin(ek)

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Ta dyskusja zaczyna prowadzić do bijatyki... Spokojnie.


Ta dyskusja prowadzi do nikąd.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Ta dyskusja zaczyna prowadzić do bijatyki... Spokojnie.

Juz od dawna olega cop skupił sie na podpuszczaniu ,a jam jeszcze nic merytorycznego nie napisał.Tak więc teraz ma szansę opisac działalność PZK ze szczegółami a zwłaszcza z opisem działalności finansowej.Wtedy pozytywnie ocenimy jego wiedzę na która sie powołuje. Temat jest jak najbardziej aktualny i powinnismy się niebać pisac o patologiach jakie są lub były w karate w celu przestrogi dla innych,a wszystko dlatego aby było lepiej niż jest.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Ta dyskusja zaczyna prowadzić do bijatyki... Spokojnie.


Ta dyskusja prowadzi do nikąd.


Nie sądze

Chciałbym po jakims czasie przerwy wrocic do karate. Chcialbym uniknac organizacji ktore smierdza 'od glowy'. Od czasu do czasu slysze jakies plotki o p. Drewniaku. Chcialbym na reszcie poznac konkrety. Czy zasluzony facet dla karate w Polsce to szuja czy nieslusznie oskarzany niewinny czlowiek.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?
itosurulez
Nic o tym nie słyszałem.
Poza tym jeżeli się nie ma dowodów jest to pomówienie i to bardzo poważne. I to w dodatku na forum publicznym.
  • 0

budo_mako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin(ek)

Napisano Ponad rok temu

Re: co sadzicie o sytuacji jaka panuje w PZK ?

Nie sądze

Chciałbym po jakims czasie przerwy wrocic do karate. Chcialbym uniknac organizacji ktore smierdza 'od glowy'. Od czasu do czasu slysze jakies plotki o p. Drewniaku. Chcialbym na reszcie poznac konkrety. Czy zasluzony facet dla karate w Polsce to szuja czy nieslusznie oskarzany niewinny czlowiek.


No to forum internetowe na pewno da Ci odpowiednią wiedzę popartą niezależnym śledztwem i dowodami pod którymi podpiszą się je posiadający. Gratuluję wyboru. :| W tym kraju można rzucać blotem w TV a potem mowić o "przejęzyczeniach i skrótach myślowych" to o czym dopiero mozna napisać na forum nie mając absolutnie żadnych dowodów? ehh.. szkoda mi czasu na to. Jeśli kiedyś będziesz się uczył do egzaminów to Internet radzę traktować z pewnym dystansem jako źródło sprawdzonej i pewnej wiedzy. Jest coraz większy i coraz trudniej w nim oddzielić ziarna od plew, prawdę od kłamstw.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024