Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo - Warszawa (gdzie? student?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Witam.

Poszukuje klubu dla poczatkujacego, tak 2,3 treningi w tygodniu w godzinach wieczornych.
Zalezaloby mi, aby przy okazji zaliczali WF dla studentow UW. Moze mnie ktos poratowac i wskazac cos odpowiedniego dla mnie? (21 lat, 85 kg, 185 cm <- to nie anons :)

Dziekuje wszystkim z gory :)
Pozdrawiam
ArturPawel
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Warto dodać, że treningi popołudniowe to zazwyczaj treningi sekcji, a więc raczej wyczynowe. WF zaliczą, ale to raczej treningi poranne się lepiej nadają dla rekreacyjnego ćwiczenia i zaliczania.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Hejo!

Czy leci z nami pilot - czyli czy ^Hast^ tu jeszcze zagląda? Jeżeli nie to ja proszę wszystkich piszących o przeczytanie przynajmniej pierwszej strony z postami w tym dziale i dopiero wtedy zakładanie nowych tematów stylu właśnie tego.
ArturzePawle - jakiego grzyba zakładać nowy temat skoro ShabuShabu kilka tematów niżej pytał od dokładnie to samo (jemu też jeden temat nie wystarczył (: )? Czytać panowie czytać. Bo z braku moda w naszym dziale przykryje nas stos tematów "Gdzie na trening?".

Pozdrowionka
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Jak nie wystarczył, jak wystarczył. :) Drugi był trochę inny i w zupełnie innym kierunku poszedł, i nawet w cztery strony w miarę ciekawej dyskusji obrósł, więc wszystko gra. ;)
  • 0

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Langus, sorry, nie chcialem zasmiecac. Temat wczesniej czytalem (nawet kilka), ale zaden z nich nie odpowiedzial na moje pytania (watpliwosci :/).
ShabuShabu, te sprawdzalem. Znasz moze jeszcze jakies "prywatne"? Przed poludniem bede mial napiety harmonogram, wiec preferowalbym wieczorne :P .

Aha, treningi chodzi mi raczej o Treningi, a nie o rekreacje.
Dzieki wam

Pozdrawiam.
ArturPawel
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Słowa rekreacja użyłem jako przeciwieństwo do wyczynu, czyli trenowania pod zawody - nie jako synonimu opieprzania się. Ponadto obydwie sekcje oferują treningi wieczorne ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], na UW trzeba zadzwonić jeśli chodzi o dorosłych, ale też są). Do tego koszta są niespecjalnie wygórowane, więc nie wiem, po co wybrzydać (no, chyba, że koniecznie chce się bulić), zamiast chwycić za telefon i popytać, ewentualnie pojechać i popatrzeć.

Inne linki? Proszę bardzo. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. I co, trudno znaleźć? ;)

Wybrane:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Hejo!

Aha, treningi chodzi mi raczej o Treningi, a nie o rekreacje.


Witam.
Poszukuje klubu dla poczatkujacego, tak 2,3 treningi w tygodniu w godzinach wieczornych.


Nie żebym się czepiał - ale to jest własnie rekreacja (: Treningi "Treningi" to są wtedy jak trenujesz 2-3 razy ale dziennie a nie tygodniowo.

Temat wczesniej czytalem (nawet kilka), ale zaden z nich nie odpowiedzial na moje pytania (watpliwosci :/).

To trzeba było zadać pytanie w którymś z tamtych topicu.
Artur - no offence - ale póki co - jak widać - moderator medytuje łącząc się z Ki i musimy o porządek dbać sami.

Pozdrowionka
  • 0

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
ShabuShabu: dzieki. Mozesz ktores polecic? Jak by co, to juz na priv. Dzieki. (mieszkam 250 km od Warszawy i bede tam dopiero za tydzien :( ).

Langus: Co do treningow to postaram sie je stopniowo zwiekszac :) , ale nie chce przedobrzyc na poczatku :P . A co do tematu to sorry :( . Nie obraze sie, jak moderator skasuje temat (nie wiem, czy moge sam to zrobic ... :)

Pozdrawiam.
I dzieki wam.
ArturPawel
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Prywatnych wiadomości to Ty nie możesz jeszcze odbierać, bo nie masz 10 postów.

Co do polecania, to jeszcze nie mogę nić polecić. AZS UW przetestuję niedługo, może wtedy będę miał coś do powiedzenia. Natomiast część użytkowników tego forum oraz znajomy, który tam ćwiczył, bardzo sobie chwalą AZS PW. Gdybym miał gdzieś iść w ciemno - albo gdybym nie był studentem UW ;) - poszedłbym na Polibudę właśnie.
  • 0

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
A dlaczego... gdybys nie byl studentem UW ?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Bo jestem, w związku z czym będę płacił połowę tego, co płacą ludzie spoza Uniwersytetu trenujący na AZS UW i co płaciłbym na PW, a do tego zaliczę obowiązkowy WF.
  • 0

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Ale na AZS UW treningi sa tylko w godzinach porannych, co mi bardzo nie odpowiada :/
Te wieczorne sa dla "przyjaciol" AZS :(
  • 0

budo_tomcat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Bo jestem, w związku z czym będę płacił połowę tego, co płacą ludzie spoza Uniwersytetu trenujący na AZS UW i co płaciłbym na PW, a do tego zaliczę obowiązkowy WF.


To coś się zmieniło? Kiedyś na AZS UW trzeba było zapłacić tylko za legitymację AZS (ok. 45 zł jak się nie mylę) A jak jest teraz (w wersji dla studentów i nie dla studentów)?
A orientujesz się jak jest cenowo na AZS PW, wystarczy kupić legitymację czy coś jeszcze?

Wracam do treningów (rekreacyjnych) po długiej przerwie i też jestem ciekawy
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Te wieczorne sa dla "przyjaciol" AZS :(

Nieprawda. Poranne są dla studentów, ale popołudniowe też są. Byłem na Karowej i wypytywałem się tak ze dwa tygodnie temu. Są na przykład treningi około 19, dwa razy w tygodniu, za 80 zł miesięcznie z wliczoną sauną i siłownią, dla początkujących. Zaznaczam, że wszedłem prosto z ulicy i nie mowiłem nic, kto ja jestem - dopiero na końcu powiedziałem, w celu przekonania się, czy nie będzie jakiejś zniżki dla mnie.

To coś się zmieniło? Kiedyś na AZS UW trzeba było zapłacić tylko za legitymację AZS (ok. 45 zł jak się nie mylę) A jak jest teraz (w wersji dla studentów i nie dla studentów)?
A orientujesz się jak jest cenowo na AZS PW, wystarczy kupić legitymację czy coś jeszcze?

Jeśli chcesz ćwiczyć raz w tygodniu, chyba wystarczy tylko wykupić ubezpieczenie za 45 zł rocznie, tak jak piszesz - ale nie jestem do końca pewien. Jeśli natomiast chcesz ćwiczyć częściej (tutaj już jestem pewien), to przy chodzeniu na treningi poranne (8:00 albo 9:30) płacisz 30 zł jako student UW, 60 zł jako nie-student UW.
  • 0

budo_tomcat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Te wieczorne sa dla "przyjaciol" AZS :(

Nieprawda. Poranne są dla studentów, ale popołudniowe też są. Byłem na Karowej i wypytywałem się tak ze dwa tygodnie temu. Są na przykład treningi około 19, dwa razy w tygodniu, za 80 zł miesięcznie z wliczoną sauną i siłownią, dla początkujących. Zaznaczam, że wszedłem prosto z ulicy i nie mowiłem nic, kto ja jestem - dopiero na końcu powiedziałem, w celu przekonania się, czy nie będzie jakiejś zniżki dla mnie.

To coś się zmieniło? Kiedyś na AZS UW trzeba było zapłacić tylko za legitymację AZS (ok. 45 zł jak się nie mylę) A jak jest teraz (w wersji dla studentów i nie dla studentów)?
A orientujesz się jak jest cenowo na AZS PW, wystarczy kupić legitymację czy coś jeszcze?

Jeśli chcesz ćwiczyć raz w tygodniu, chyba wystarczy tylko wykupić ubezpieczenie za 45 zł rocznie, tak jak piszesz - ale nie jestem do końca pewien. Jeśli natomiast chcesz ćwiczyć częściej (tutaj już jestem pewien), to przy chodzeniu na treningi poranne (8:00 albo 9:30) płacisz 30 zł jako student UW, 60 zł jako nie-student UW.


Czesc, a nie znasz moze szczegółów dotyczących tych treningów koło 19 na Karowej? Czy to nie są przypadkiem po prostu treningi dla grupy średniozawansowanej?? Mam takie wrażenie, bo nie ma treningów dla poczatkujących po południu na UW (sprawdzalem w rejestracji internetowej).
Kiedyś bylło jeszcze ju-jitsu/judo o 21,30 na normalnych zasadach komercyjnych (bodajże 70 zł miesięcznie za 2 treningi w tyg.), ale już chyba nie ma.

Na trening na PW można przyjść z ulicy? Ewentualnie jakie są koszty?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Czesc, a nie znasz moze szczegółów dotyczących tych treningów koło 19 na Karowej? Czy to nie są przypadkiem po prostu treningi dla grupy średniozawansowanej?? Mam takie wrażenie, bo nie ma treningów dla poczatkujących po południu na UW (sprawdzalem w rejestracji internetowej).
Kiedyś bylło jeszcze ju-jitsu/judo o 21,30 na normalnych zasadach komercyjnych (bodajże 70 zł miesięcznie za 2 treningi w tyg.), ale już chyba nie ma.

Te treningi, które są rano i w systemie rejestracji, są dla studentów UW, tak zaliczających WF, jak i nie. Oczywiście nie ma większego problemu, żeby ktoś z zewnątrz trenował, ale godziny poranne rzadko pasują nie-studentom. Treningi wieczorne są z cała pewnością dla początkujących, bo o to konkretnie pytałem. Na pewno są też dla innych stopni zaawansowania. W każdym razie prowadzą je inni ludzie, stąd też inne ceny i brak zniżek dla studentów (tak przynajmniej zrozumiałem).

Zadzwoń do AZSu (numer na dole podstrony z treningami) albo napisz maila, a dostaniesz telefony tak do Sławomira Pacholaka (judo), jak i Tomasza Dłużniewskiego (jujutsu) i o wszystko się wypytasz. Nie będę ich tu podawał. Albo po prostu pojedź na Karową w godzinach 15:45 - 19:00, tak jak zapraszają na stronie (w tych godzinach ja byłem), i pogadaj.

Na trening na PW można przyjść z ulicy? Ewentualnie jakie są koszty?

Nie wiem i nie wiem. Na PW nie robiłem wywiadu. Jedyne, co mi powiedziano, kiedy wstępny rekonesans robiłem, to to, żeby po prostu wpaść na trening (niekoniencznie trenować) według harmonogramu i porozmawiać osobiście.
  • 0

budo_arturpaweł
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko (podkarpackie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Treningi wieczorne są z cała pewnością dla początkujących, bo o to konkretnie pytałem.
[...]
telefony tak do Sławomira Pacholaka (judo),


Wlasnie, ja sie Pacholaka pytalem i mowil, ze wieczorne (te, co sa nastronie AZSu) sa dla "przyjaciol", czyli tych, co tam w klubie juz jakis czas cwicza :( (A niefajnie, bo pasowaly by mi te godziny :/ ).
Chyba trzeba sie tam osobiscie przejsc (jak juz przyjade :/ ).
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Ja rozmawiałem z panem widocznym na ostatnim zdjęciu na dole strony, zajęcia młodzieży były podówczas (ciut po 17). Zadzwonił przy mnie do innego trenera i spytał się, jak to jest z tymi treningami u nich, i podał mi dni i godziny (chyba wtorki i czwartki ok. 19, ale głowy nie dam, bo to było jakiś czas temu i od tego czasu inne opcje znalazłem, które mi bardziej pasują, tzn. poranne). Nie było żadnego problemu że jestem nowy i prosto z ulicy - a przynajmniej żadnej o tym mowy.

Zawsze najlepiej osobiście wszystko załatwiać i się wypytywać. :)
  • 0

budo_tomcat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Czesc, a nie znasz moze szczegółów dotyczących tych treningów koło 19 na Karowej? Czy to nie są przypadkiem po prostu treningi dla grupy średniozawansowanej?? Mam takie wrażenie, bo nie ma treningów dla poczatkujących po południu na UW (sprawdzalem w rejestracji internetowej).
Kiedyś bylło jeszcze ju-jitsu/judo o 21,30 na normalnych zasadach komercyjnych (bodajże 70 zł miesięcznie za 2 treningi w tyg.), ale już chyba nie ma.

Te treningi, które są rano i w systemie rejestracji, są dla studentów UW, tak zaliczających WF, jak i nie. Oczywiście nie ma większego problemu, żeby ktoś z zewnątrz trenował, ale godziny poranne rzadko pasują nie-studentom. Treningi wieczorne są z cała pewnością dla początkujących, bo o to konkretnie pytałem. Na pewno są też dla innych stopni zaawansowania. W każdym razie prowadzą je inni ludzie, stąd też inne ceny i brak zniżek dla studentów (tak przynajmniej zrozumiałem).

Zadzwoń do AZSu (numer na dole podstrony z treningami) albo napisz maila, a dostaniesz telefony tak do Sławomira Pacholaka (judo), jak i Tomasza Dłużniewskiego (jujutsu) i o wszystko się wypytasz. Nie będę ich tu podawał. Albo po prostu pojedź na Karową w godzinach 15:45 - 19:00, tak jak zapraszają na stronie (w tych godzinach ja byłem), i pogadaj.

Na trening na PW można przyjść z ulicy? Ewentualnie jakie są koszty?

Nie wiem i nie wiem. Na PW nie robiłem wywiadu. Jedyne, co mi powiedziano, kiedy wstępny rekonesans robiłem, to to, żeby po prostu wpaść na trening (niekoniencznie trenować) według harmonogramu i porozmawiać osobiście.


W godzinach, o których mówiłeś wcześniej (ok. 19) maty na Karowej są wykorzystywane na zajęcia dla studentów UW (średniozaawansowani) i sekcji AZS UW (dla dzieciaków). Podejrzewam, że Pan Kwaterski powiedział Ci żebyś przychodził do grupy średniozaawansowanej, która ma treningi w tym właśnie terminie, ponieważ poziom nie jest tam wyśrubowany (wiem, bo sam trochę tam chodziłem). Początkujący (do tego jeszcze z doświadczeniem z innych SW) spokojnie dadzą sobie radę. Na 99% nie ma żadnych grup specjalnie dla początkujących dorosłych w godzinach, o których mówisz, bo nie ma wolnej maty. Poza tym byłaby chyba jakaś informacja, skoro ma to być na zasadach komercyjnych - skądś przecież trzeba przyciągnąć chętnych.
Jak pisałem wcześniej, kiedyś na zasadach komercyjnych były zajęcia o 21.30 na Karowej, ale teraz i o tym coś ucichło.
Do zobaczenia na macie
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Kłócić się nie będę, bo pewnie tak było. ;) A czy do zobaczenia to... zobaczymy (wszak ja będę z rańca się przytulał i pocił) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024